صفحه 16 از 63 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

Generally It's better to put it in your C.D. ,so just look at your Transcript and then copy it there!
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان تو ریز نمرات ما که همچین چیزی زده نشده، اما من چیزی که دارم آماده میکنم به این صورت هستش:
    درس های 3 واحدی: 51 Hours
    درس های 4 واحدی: 68 Hours
    درس های 2 واحدی: 34 Hours
    آزمایشگاه ها و کارگاه ها: 51 Hours
    به نظر شما این ها درست هستند؟
    در ضمن من تو این فایل هایی که دوستان گذاشتن واسه درس ریاضی مهندسی چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم اگه کسی داره واسم بذاره.
    در ضمن واسه درس های کامپیوتری، 2 تا درس اختیاری Human Computer Interaction و Multimedia هم برداشته بودم که اون ها هم موجود نبودن. اگه کسی داشت ممنونش میشم در اختیار من هم بذاره.
    ممنون
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوستان تو ریز نمرات ما که همچین چیزی زده نشده، اما من چیزی که دارم آماده میکنم به این صورت هستش:
    در ضمن من تو این فایل هایی که دوستان گذاشتن واسه درس ریاضی مهندسی چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم اگه کسی داره واسم بذاره.
    در ضمن واسه درس های کامپیوتری، 2 تا درس اختیاری Human Computer Interaction و Multimedia هم برداشته بودم که اون ها هم موجود نبودن. اگه کسی داشت ممنونش میشم در اختیار من هم بذاره.
    ممنون
    موفق باشید
    من یادمه توی کورس دسکریپشن خودم دقیقا همین رو نوشته بودم که هر واحد ما برابر 14 ساعت کلاسه....
    (واقعا هستااااا)
    به نظر من که همین رو بنویسی بهتره... خودشون حساب میکنن...
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    ممنون
    موفق باشید
    اون متن که من نوشتم رو انتهای ریزنمراتم خود دانشگاه نوشته بود البته به فارسی که، ترجمش همونیه که تو پست قبلی نوشتم.
    اگر برای درسی خواستید و پیدا نکردید میتونید سرفصل کتابی که به شما تدریس میشد یا جزوه استاد به انگلیسی رو به عنوان شرح درس بنویسید.

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    فردا Credit transfer دانشگاه ماست و من با بدبختی دونه دونه کتابهای که تو دانشگاه خونده بودم پیدا می کردم بعد کتاب اورژینال اش و پیدا می کردم و بعد براش سیلابس می نوشتم اما اینجا که اومدم واقعا شگفت زده شدم ...مرسی از همه دوستانی که اطلاعاتشون رو اینجا گذاشتن همگی موفق باشید .

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

ببینید من دو تا تاپیک مربوط به CD زو خوندم و یه چیزایی به نظرم رسیده! هر چند چیزی که من میخوام دقیقشو در بیارم باید در ریزنمرات ذکر بشه، ولی به نظرم اینجا مناسبتر میاد. چون به اطلاعات موجود در سرفصل رسمی دروس استناد میکنم...

برای رشته ی کامپیوتر-نرم افزار-کارشناسی پیوسته، بنده از سایت دانشگاه آزاد پی دی افی گرفتم که به شدت پژمرده و پلاسیده و یه جوری بود که فرق دو و سه و چار رو باور کنید نمیشد تشخیص داد!
    حالا، من فکر می کنم این سرفصل (شامل بخشنامه ها و عناوین دروس و توضیح و ...) هم برای دانشگاه آزاد باشه و هم سراسری، چون تو نامه اومده که وزارت علوم تصویبش کرده و ...

نکات قابل تامل:

در خصوص تعداد ساعت های هر واحد به تفکیک نوع درس، این پاراگراف رو براتون نقل میکنم:
    طول و دوره ی شکل نظام:
    طول متوسط این دوره 4 سال می باشد و برنامه درسی آن برای 8 ترم طرح ریزی شده است. طول هر ترم 17 هفته آموزشی کامل، مدت هر واحد درس نظری 17 ساعت، عملی و آزمایشگاهی و کارگاهی 51 ساعت و طول مدت کارآموزی 2 ماه کاری می باشد.
    خب مسئله توی دروس غیر نظریه! چجوری!؟ ببینید درس پروژه به عنوان سه واحد عملی در نظر گرفته میشه ولی 51 ساعت، در حالیکه اومده گفته هر واحد ...51 ساعت (انگار فرقی برای عملی و آز و کارگاهی قایل نیستند!)
    این یکی!

بعد مثلا میایم توی جدول دروس عمومی تربیت بدنی رو زده 34 ساعت یا همینطور آزمایشگاه ها هر کدوم که تک واحدی هستند (شایدم 24! من که نتونستم تشخیص بدم، کسی میدونه ما رو در جریان بگذاره)
    حالا آدم میمونه پس چرا اون بالا گفته 51 ساعت!
    این دوتا!

خلاصه ما موندیم که زیر ترنسکریپت رو چی بنویسیم:
    One Theoretical Credit = 17 Hrs.
    One Practical Credit = 34 Hrs.
    One Workshop Credit = 51 Hrs.

یه مسئله ی دیگه هم اینه که من یه درس اختیاری پاس کرده بودم که خیلی هم آینده م رو شکل داد، اما توی فهرست دروس ندیدمش!
    اینم یکی دیگه!

امیدوارم بتونیم نتیجه گیری دقیقی در این خصوص داشته باشیم
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    یه مسئله ی دیگه هم اینه که من یه درس اختیاری پاس کرده بودم که خیلی هم آینده م رو شکل داد، اما توی فهرست دروس ندیدمش!
    اینم یکی دیگه!
    سرفصل این درسی که پاس کردید رو خودتون اضافه کنید ( اگر مربوط به گرایش خاصی هست از Course Description همان گرایش میتونید کمک بگیرید)

Junior Member

i need course description for physics...

Junior Member

دوستان CD حتما باید در سربرگ دانشگاه باشه؟؟ در غیر اینصورت مشکلی ایجاد میشه ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Deylamian نمایش پست ها
    دوستان CD حتما باید در سربرگ دانشگاه باشه؟؟ در غیر اینصورت مشکلی ایجاد میشه ؟
    بستگی داره برای کجا بخای!!!
    بعضی ها گیر نمیدن اگه نباشه......
    من خودم سر برگ دانشگاه رو درست کردم شخصا!!! آرم رو از اینترنت دانلود کن و ....
    موفق باشی.... ؛)
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)