صفحه 17 از 63 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سلام دوستان
    آیا اگر کسی فقط روی کاغذ سربرگ دار پرینت بگیرد بدون مهر و امضا دانشگاه، امکان ایجاد مشکل است؟
    چون مدیر گروه ما قبول نمی کنه تایید کنه!

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunlady نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا اگر کسی فقط روی کاغذ سربرگ دار پرینت بگیرد بدون مهر و امضا دانشگاه، امکان ایجاد مشکل است؟
    چون مدیر گروه ما قبول نمی کنه تایید کنه!
    این هم بستگی به دانشگاه مورد نظر داره، حتی برای بعضی از جاها بدون مهر و سربرگ هم کافی خواهد بود.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

این هم بستگی به دانشگاه مورد نظر داره، حتی برای بعضی از جاها بدون مهر و سربرگ هم کافی خواهد بود.
    دانشگاه پلي تكنيك ميلان قبول ميكنه؟ نوشته بايد امضا بشه توسط مدير گروه...اما بعضي ا بچه ها ميگن مهم نيست امضا هم نشه قبول ميكنن.
    من ميخوام خودم سربرگ بزنم خودمم هم امضا چون تو دانشگاه خراب شده ي من همشون بي سواد هستن نميدونن اين چيه ميترسن امضا كنن يا اصلا دوست دارن الكي اذيت كنن تا ميفهمن براي خارج از كشور ميخواي.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi_civil نمایش پست ها
    دانشگاه پلي تكنيك ميلان قبول ميكنه؟ نوشته بايد امضا بشه توسط مدير گروه...اما بعضي ا بچه ها ميگن مهم نيست امضا هم نشه قبول ميكنن.
    من ميخوام خودم سربرگ بزنم خودمم هم امضا چون تو دانشگاه خراب شده ي من همشون بي سواد هستن نميدونن اين چيه ميترسن امضا كنن يا اصلا دوست دارن الكي اذيت كنن تا ميفهمن براي خارج از كشور ميخواي.
    اتفاقا دیدم همین پلي تكنيك ميلان از بقیه دانشگاه ها بیشتر روی Course Description تاکید کرده، برای همین من خودم روی سربرگ آپلود کردم البته بدون امضا، خودشون گفتند که اگه آپلود کنی دیگه نیاز نیست با پست بفرستی، حالا باید بیبنم در آینده چی میشه، امیدوارم همین کافی باشه ، نهایتش یه ایمیل میزنند میگن قبول نیست و با امضا باید بفرستی !

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

اتفاقا دیدم همین پلي تكنيك ميلان از بقیه دانشگاه ها بیشتر روی Course Description تاکید کرده، برای همین من خودم روی سربرگ آپلود کردم البته بدون امضا، خودشون گفتند که اگه آپلود کنی دیگه نیاز نیست با پست بفرستی، حالا باید بیبنم در آینده چی میشه، امیدوارم همین کافی باشه ، نهایتش یه ایمیل میزنند میگن قبول نیست و با امضا باید بفرستی !
    آره ديگه آخرش همينه ميگن با امضا بفرستين بعد مجبوريم خودمون دست به قلم بشيم

سلام
    course desription برق الکترونیک را کسی دارد
    ممنون

پیش فرض پاسخ : Bachelor of Civil Engineering Course Descriptions

سلام دوستان

کسی course description مهندسی صنایع گرایش تکنولوژی صنعتی دانشگاه دولتی داره؟

سلام دوست عزیز
    ممنون از فایل، من گرایشم تکنولوژی هست و بعضی از دروس متفاوت؛ ممنون میشم فایل ورد را هم اگر داری آپلود کنی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    سلام دوستان، این شرح دروس مهندسی صنایع - تولید صنعتی است که قبلا هم گذاشته بودم، ولی گویا ار سرور پاک شده و دیگر امکان دانلود ندارد. برای همین دوباره آپلودش کردم:

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Textile Course Description

سلام دوستان برای Course Description شیمی نساجی از این فایل استفاده کنید.

.under-graduate-program.pdf

Junior Member

course discription واسه رشته مكانيك سيالات كسي داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)