صفحه 2 از 63 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    سلام
    منم واسه مکانیک دنبال Course Description می گردم.اگه کسی لینکی, فایلی چیزی داره بهم کمک کنه لطفا.
    ممنون
    با یه جستجوی سریع کلی course description برای مکانیک پیدا میشه. چند تا از کامل هاشو میزارم:
    http://www.ku.ac.th/english/course/208.html
    http://www.washington.edu/students/crscat/meche.html
    http://www.me.ust.hk/?q=courseDescription

فقط یکی بگه course DESCRIPTION به چه دردی میخوره؟ برای ترجمه اسم درسها میخواین؟ یا ...؟
    چنین چیزی رو باید تو پرونده هایی که میفرستیم داشته باشیم؟ یعنی بگیم تو هر درس که گذروندیم چه مطالبی رو درس دادن به ما؟؟؟؟ (برام عجیبه چون ندیدم اینو بخوان)

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    با یه جستجوی سریع کلی course description برای مکانیک پیدا میشه. چند تا از کامل هاشو میزارم:
    http://www.ku.ac.th/english/course/208.html
    http://www.washington.edu/students/crscat/meche.html
    http://www.me.ust.hk/?q=courseDescription

فقط یکی بگه course DESCRIPTION به چه دردی میخوره؟ برای ترجمه اسم درسها میخواین؟ یا ...؟
    چنین چیزی رو باید تو پرونده هایی که میفرستیم داشته باشیم؟ یعنی بگیم تو هر درس که گذروندیم چه مطالبی رو درس دادن به ما؟؟؟؟ (برام عجیبه چون ندیدم اینو بخوان)
    سلام

مرسییی خیلییییی, این از اون مدارکی هستش که من تا حالا فقط یه دانشگاه دیدم که تو مدارکه درخواستیش خواسته اونم پلی تکنیک میلان هستش!

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    سلام

مرسییی خیلییییی, این از اون مدارکی هستش که من تا حالا فقط یه دانشگاه دیدم که تو مدارکه درخواستیش خواسته اونم پلی تکنیک میلان هستش!
    برای تمامی دوستان فروم، این جزئیات دروس پاس شده به گمان من، یکی از مهمترین مدارکی هست که حتی در صورتی که جزئ مدارک ارسالی و لازم دانشگاه نبود شما حتما آن را تهیه کنید زیرا این به اساتید کمک میکند تا هم متوجه شوند شما چه اندازه و در چه ضمینه هایی اطلاعات دارید و مثلا بعضی مواقع دیده شده که دروسی که شما در دوره ارشد با کتابها و سرفصل هایی پاس کرده اید تقریبا تمامی درسها و پیش نیازهایی هستند که در دوره دکتری در دانشگاه مقصد نیاز است ( یا ارائه میشوند ). من بیشتر از وقتی که برای بقیه مدارک صرف کنم برای این لیست صرف کردم.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    برای تمامی دوستان فروم، این جزئیات دروس پاس شده به گمان من، یکی از مهمترین مدارکی هست که حتی در صورتی که جزئ مدارک ارسالی و لازم دانشگاه نبود شما حتما آن را تهیه کنید زیرا این به اساتید کمک میکند تا هم متوجه شوند شما چه اندازه و در چه ضمینه هایی اطلاعات دارید و مثلا بعضی مواقع دیده شده که دروسی که شما در دوره ارشد با کتابها و سرفصل هایی پاس کرده اید تقریبا تمامی درسها و پیش نیازهایی هستند که در دوره دکتری در دانشگاه مقصد نیاز است ( یا ارائه میشوند ). من بیشتر از وقتی که برای بقیه مدارک صرف کنم برای این لیست صرف کردم.
    ممنون. اینو نمی دونستم.
    رشتم مکانیکه ولی برای فیزیک اپلای میکنم. به نظرتون لازمه course Description داشته باشم؟ یا بهتره که نفرستم و تو همون ابهام بزارمشون که ندونند چی تو مکانیک خوندم. مثلا ترمودینامیکی که تو مکانیک خوندم با اونی که تو فیزیک میگن فرق داره.
    فکر کنم اگه این Course Des.. رو بفرستم و ببینند که چیزی که خوندم ربطی نداشته با دست خودم نظرشون رو برگردوندم. درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    ممنون. اینو نمی دونستم.
    رشتم مکانیکه ولی برای فیزیک اپلای میکنم. به نظرتون لازمه course Description داشته باشم؟ یا بهتره که نفرستم و تو همون ابهام بزارمشون که ندونند چی تو مکانیک خوندم. مثلا ترمودینامیکی که تو مکانیک خوندم با اونی که تو فیزیک میگن فرق داره.
    فکر کنم اگه این Course Des.. رو بفرستم و ببینند که چیزی که خوندم ربطی نداشته با دست خودم نظرشون رو برگردوندم. درسته؟
    آره، اگر فکر می کنید که توضیح دادن اینکه چه درس هایی را پاس کردید باعث میشه که تاثیر معکوس روی پذیرش شما بذاره خواب طبیعتا نفرستید ولی سعی کنید تا این فایل را آماده کنید تا اگر خواستند براشون سریع بفرستید.
    I am back to AA.

سلام
    میشه راهنمایی کنید برای رشته معماری کارشناسی، course Description رو از کجا میشه ترجمه شدشو پیدا کرد؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_arch نمایش پست ها
    سلام
    میشه راهنمایی کنید برای رشته معماری کارشناسی، course Description رو از کجا میشه ترجمه شدشو پیدا کرد؟ ممنون
    راستش بهتر بود به جای 2بار پرسیدن همزمان فقط یک بار سوال می پرسیدید. دوست عزیز این چیزی نیست که حاضر و آماده باشه حتی برای افرادی که از یک دانشکده ولی طی 2سال متفاوت فارغ التحصیل میشوند فرق میکنه چون اونا درساشون با استادای متفاوتی ممکنه پاس کنند که اون استادا هم احتمالا هم مراجع متفاوتی دارند و هم حتی سرفصل هایی که درس میدن با استاد دیگه فرق کنه.
    برای این لیست میتونید از آفیس استفاده کنید و در ستون اول اسم و شماره اون درس در کارنامه را ذکر کنید و در ستون بعد مراجع را( حد اکثر 5 مرجع ) به ترتیب اهمیت بیارید و در ستون سوم هم سر فصل ها ( عنوان فصل نه لزوما بلکه عنوان مطالب کلی که گذرانده اید ) را ذکر کنید که از 8-10 مطلب کلی بیشتر نشه.
    دقت کنید برای دانشجویان ارشدی که برای دکتری میرن اول دروس پیشرفته تری که در ارشد پاس کرده اند ذکر کنید و به همین ترتیب به سمت دروس لیسانس پیش برید. برای دانشجویان لیسانس هم از دروس پیشرفته تر لیسانسشون به سمت دروس آسان تر پیش برید.
    اگر نمره خوبی گرفتید مثلا بالای 17 که نمره آ حساب میشه میتونید در همون ستون اول ذکر کنید.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

من یه سری ترجمه Course Description رشته نرم افزار کامپیوتر رو قبلا توی لینک زیر گذاشتم.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...&postcount=110

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    من یه سری ترجمه Course Description رشته نرم افزار کامپیوتر رو قبلا توی لینک زیر گذاشتم.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...&postcount=110
    درود، راستش اگر هر کدام از دوستان عزیز در این قسمت Course Description هایی که آماده کرده اند را upload کنند بهتره تا کار منسجم تر بشه. برای شروع هم خود من حداکثر تا پس فردا این فایل و البته بیشتر مربوط رشته ریاضی را قرار میدهم. امیدوارم بزودی Course Description هر رشته را آماده کنیم تا حداقل بچه ها بتونند از قسمتی از اون در رشته خودشون استفاده کنند. اگر هم قبلا این فایل را هرکجای فروم قرار داده اید از مدیر مربوطه درخواست کنید تا به اینجا منتقل کنند. ضمنا در صورت امکان در توضیحات خودتون سال تحصیلی و دانشگاهتان را ذکر کنید تا جستجو و استفاده مطلوبتر شود.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، راستش اگر هر کدام از دوستان عزیز در این قسمت Course Description هایی که آماده کرده اند را upload کنند بهتره تا کار منسجم تر بشه. برای شروع هم خود من حداکثر تا پس فردا این فایل و البته بیشتر مربوط رشته ریاضی را قرار میدهم. امیدوارم بزودی Course Description هر رشته را آماده کنیم تا حداقل بچه ها بتونند از قسمتی از اون در رشته خودشون استفاده کنند. اگر هم قبلا این فایل را هرکجای فروم قرار داده اید از مدیر مربوطه درخواست کنید تا به اینجا منتقل کنند. ضمنا در صورت امکان در توضیحات خودتون سال تحصیلی و دانشگاهتان را ذکر کنید تا جستجو و استفاده مطلوبتر شود.
    بسیار خوب h.behrouz عزیز،
    من این فایل رو اینجا هم آپلود کردم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 2nd, 2014 در ساعت 09:41 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)