صفحه 22 از 63 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Junior Member royaza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng- خیام مشهد

پیش فرض Course Description کاردانی نرم افزار

کاردانی نرم‌افزار
    Kardani-narm afzar.docx

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Ministery of Higher Education!
    سلام.وزارت علوم گفت از دانشگاه بگیر.دانشگاه هم اصلا فارسیشو نداره چی‌ برسه به اینگلیسیش.اگه داشته باشنم گفتن نداریم.به هر حل از لطفتون ممنونم.

Junior Member

دوستانی که دانشگاه آزاد بودن و از course description هایی که اینجا آپلود شده استفاده کردن، به مشکلی بر نخوردن؟ آخه یک کم با سر فصل های آزاد فرق میکنه.
    ممنون

Senior Member ahmadlove آواتار ها

چرا دروس عمومی به صورت کامل تو هیچکدوم از ترجمه ها نیستن؟ مگه لازم نیستن؟
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member Unique آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام دوستان //
    کسی course description مهندسی شیمی رو داره؟ اگه دارید ممنون میشم اگه لطف کنید و upload کنید,

با تشکر,,

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

بچه ها ببخشید برای مقطع لیسانسم نیازی به این کورس دیسکریپشن هست؟ اگه هست، چیه این کورس دیسکریپشن و از کجا باید بگیرم؟
    من دیپلم ریاضی فیزیکه ، لیاسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و برای لیسانس معماری میخوام اقدام کنم ... ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammv نمایش پست ها
    بچه ها ببخشید برای مقطع لیسانسم نیازی به این کورس دیسکریپشن هست؟
    خیر برای لیسانس نیازی نیست..
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

کورس دسکریپشن رشته ی اموزش زبان انگلیسی. فکر کنم به درد رشته های مترجمی و ادبیات هم بخوره.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

آیا منظوراز "course descriptions" دقیقا همان" سرفصل دروس" است که توسط وزاتخانه های بهداشت و علوم بصورت فایلهای Pdf موجود هست و بسته به رشته تحصیلی حدود 70-130 صفحه است؟

اگر اینطورباشه یعنی اینکه من باید در مجموع حدود 140 صفحه (برای لیسانس و فوق لیسانس) رو به انگلیسی ترجمه کنم!یا اینکه برای ترجمه "course descriptions "دوره لیسانس و فوق لیسانسم 2000000-3000000 تومن به دار الترجمه پول بدم؟!
    آخه اختلاف دانشگاههای خارج با ایران اینه که در خارج هر دانشگاهی برای هر رشته اش یک"course descriptions " هم تعریف کرده ، حتی در بعضی دانشگاه های هند و ترکیه هم به زبان انگلیسی این "course descriptions " رو میشه پیدا کرد .اما دانشگاههای ایران همگی برای یک رشته تحصیلی، از " course descriptions " واحدو یکسان پیروی میکنند که توسط وزارت خانه های بهداشت و علوم به انها ابلاغ شده.و اینکه دانشگاههای ما کلا از هفت دولت آزادندو در زمینه ترجمه و ارائه "course descriptions به زبان انگلیسی اصلا به خودشون زحمت نمیدند و مثل همیشه این مشکل رو باید شخصا حل کنیم.
    حالا من نمیدونم توی اون دانشگاههای خارجی که از ما "course descriptions "خواستند آیا کدوم آدم بیکاری هست که برای هر applicant بشینه فقط 150-100 صفحه "course descriptions " رو بخونه؟! تازه مدارک دیگه مثل ریز نمرات و غیره هم هست...

سوالم اینه که آیا باید همون بوکلتهایی که به صورت Pdf هستند رو دقیقا و "واو به واو" ترجمه کنیم؟یا اینکه یه چیزی مختصر شبیه دانشگاههای خارج تهیه کنیم و بدیم دانشگاه محل تحصیلمون مهر وامضاکنند؟

سلام
    course descriptions عمران به انگلیسی رو کسی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)