صفحه 32 از 63 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

دوست من ممنونم اما شرح دروس که وزارت علوم داره خودش یه کتاب ، خیلی جالبه که این همه کورس -دیس- از رشته های دیگه هست تو ایران اما معماری نه.من خودم نمونه های آزادو دولتی رو زیاد دیدم اما معماری نبودن.
    پس این همه دانشجوی معماری چطوری اپلی می گیرن.
    بازم ممنونم ازت

Junior Member kafka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط aminadel نمایش پست ها
    دوست من ممنونم اما شرح دروس که وزارت علوم داره خودش یه کتاب ، خیلی جالبه که این همه کورس -دیس- از رشته های دیگه هست تو ایران اما معماری نه.من خودم نمونه های آزادو دولتی رو زیاد دیدم اما معماری نبودن.
    پس این همه دانشجوی معماری چطوری اپلی می گیرن.
    بازم ممنونم ازت
    یعنی مهندسی معماری و معماری داخلی که توی این لینک هست به درد شما نمی خوره؟
    http://gostaresh.msrt.ir/frmGrade.aspx
    مسلماً تعداد صفحات خیلی زیاد هست و این فقط مربوط به رشته ی شما نیست - شما فقط باید واحد هایی رو که گذروندید ترجمه کنید نه هر چیزی که توی شرح دروس وزارت علوم هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka نمایش پست ها
    یعنی مهندسی معماری و معماری داخلی که توی این لینک هست به درد شما نمی خوره؟
    http://gostaresh.msrt.ir/frmGrade.aspx
    مسلماً تعداد صفحات خیلی زیاد هست و این فقط مربوط به رشته ی شما نیست - شما فقط باید واحد هایی رو که گذروندید ترجمه کنید نه هر چیزی که توی شرح دروس وزارت علوم هست
    دوست من، من به دانشگاه میلان میل کردم و خیلی شفاف همونطوری که در سایت اعلام کرده بودن جواب دادن:
    Brief but detailed descriptions clearly explaining the contents and the basic topics covered in each course taken. It also must contain the number of hours of the courses or training activities that you have completed according to your academic curriculum.

پس فقط تعداد واحد نیست و باید هدف درس و این ها هم باشه. اگر این ها رو هم بدیم داروترجمه خودش شهریه یه ترم میلان می شه
    من در تعجبم، این همه کورس دیس- در رشته های مختلف هست اما این معماری ...

Junior Member kafka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط aminadel نمایش پست ها
    دوست من، من به دانشگاه میلان میل کردم و خیلی شفاف همونطوری که در سایت اعلام کرده بودن جواب دادن:
    Brief but detailed descriptions clearly explaining the contents and the basic topics covered in each course taken. It also must contain the number of hours of the courses or training activities that you have completed according to your academic curriculum.

پس فقط تعداد واحد نیست و باید هدف درس و این ها هم باشه. اگر این ها رو هم بدیم داروترجمه خودش شهریه یه ترم میلان می شه
    من در تعجبم، این همه کورس دیس- در رشته های مختلف هست اما این معماری ...
    دوست عزیز
    اگر پست های این تاپیک رو خونده بودید می دیدید که دوستان بارها تاکید کردن که شرح دروس فقط به ذکر تعداد واحد هر درس محدود نمیشه - منظور من از "شما فقط باید واحد هایی رو که گذروندید ترجمه کنید نه هر چیزی که توی شرح دروس وزارت علوم هست" دروسی بود که پاس کردید- شرح دروس وزارت علوم معمولا مربوط به تمام گرایش هاست و نتیجتا دروس و واحد هایی رو شامل میشه که ممکنه برای همه ی گرایش ها تدریس نشده باشه - باز هم می گم شما باید درس هایی رو که پاس کردید (به همراه تعداد ساعات و واحد های اون )ترجمه کنید و برای این کار نه الزامی به ترجمه رسمی ( و مراجعه به دارالترجمه و صرف هزینه) هست و نه نیازی به این کار - اگر فکر میکنید برای ترجمه لغات تخصصی دچار مشکل هستید باید از شرح دروس انگلیسی (مثل همون هایی که خودتون گذاشتید) کمک بگیرید - نه اینکه به کل از همونا استفاده کنید - و در پایان اینکه, من ماه پیش از میلان پذیرش گرفتم , مطمئن باشید تا از چیزی اطمینان نداشته باشم اون رو مطرح نمی کنم - موفق باشید

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

سلام بچه ها

کسي ترجمه انگليسي course description مربوط به کارشناسي مهندسي مکانيک طراحي جامدات و کارشناسي ارشد مکاترونيک رو داره؟
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگر پست های این تاپیک رو خونده بودید می دیدید که دوستان بارها تاکید کردن که شرح دروس فقط به ذکر تعداد واحد هر درس محدود نمیشه - منظور من از "شما فقط باید واحد هایی رو که گذروندید ترجمه کنید نه هر چیزی که توی شرح دروس وزارت علوم هست" دروسی بود که پاس کردید- شرح دروس وزارت علوم معمولا مربوط به تمام گرایش هاست و نتیجتا دروس و واحد هایی رو شامل میشه که ممکنه برای همه ی گرایش ها تدریس نشده باشه - باز هم می گم شما باید درس هایی رو که پاس کردید (به همراه تعداد ساعات و واحد های اون )ترجمه کنید و برای این کار نه الزامی به ترجمه رسمی ( و مراجعه به دارالترجمه و صرف هزینه) هست و نه نیازی به این کار - اگر فکر میکنید برای ترجمه لغات تخصصی دچار مشکل هستید باید از شرح دروس انگلیسی (مثل همون هایی که خودتون گذاشتید) کمک بگیرید - نه اینکه به کل از همونا استفاده کنید - و در پایان اینکه, من ماه پیش از میلان پذیرش گرفتم , مطمئن باشید تا از چیزی اطمینان نداشته باشم اون رو مطرح نمی کنم - موفق باشید
    دوست من
    من همه پست ها رو خوندم و از اول هم قرار نبود بقیه گرایشات رو ترجمه کنم.
    آقا اصلا ما بی سواد.
    الان یکی نیست یه کورس دیس داشته باشه بده ما ادیت کنیم.

درود دوستان

منم تقریبا ۲ماه دنبال این سیلابس هستم
    دوستان آرشیتکتی که پذیرش گرفتن میشه لطفا کمک کنن... واقعا ممنون میشم

Junior Member mitch آواتار ها

من کل تاپیک رو خوندم اما رشته سخت افزار پیدا نکردم
    دوستان کسی Course Description رشته سخت افزار رو داره؟

Junior Member

سلام
    کسی Course Description رشته مهندسی پزشکی رو داره؟
    لطفا Share کنید.
    مرسی.

Thumbs up پاسخ : سوال در مورد Course Description

درود دوستان

۲نوع کورس دیسکریپشن مهندسی معماری(کارشناسی) تقدیم به شما دوستان عزیزم

میدونم خیلی از بچه های معماری مثل خود من دنبال این سیلابس بودن

و من بعد از ماها تلاش و پیگیری شبانه روزی و... بالاخره موفق شدمممم ...

اولین فایل pdf هستش که هر درسی یا واحدی رو توضیح داده که در طول ترم چه مباحثی تدریس و کار شده...

دومین فایل word هستش به صورت جدول تقسیم بندی شده که در هر واحدی چه مباحثی تدریس شده و چند ساعت بوده و..... (مخصوص ایتالیا/ البته واسه کشورهای دیگه هم قابل استفاده هست)

دوستای گلم دعا یادتون نره (مثبت ندین مهم نیست فقط دعاااااااا لطفااااا)

امید دارم همگی بتونین پذیرش بگیرین انشاللللللهههه ))))))))))))

ارنواز
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)