صفحه 38 از 63 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سلام دوستان من میخوام واسه مستر اپلای کنم و نیاز به course description دارم ولی راستش یه مشکلی هست من کاردانیم رو اموزشکده فنی بودم و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد.

حالا باید هر 2 رو پیدا کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام واسه مستر اپلای کنم و نیاز به course description دارم ولی راستش یه مشکلی هست من کاردانیم رو اموزشکده فنی بودم و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد.

حالا باید هر 2 رو پیدا کنم؟
    دوستاني كه من ديدم براي اپلاي هر 4 سال رو ترجمه كردند و ارسال كردند. حالا شما اگر دانشگاهتون مشخصه تماس بگيريد و از خودشونم بپرسيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوستاني كه من ديدم براي اپلاي هر 4 سال رو ترجمه كردند و ارسال كردند. حالا شما اگر دانشگاهتون مشخصه تماس بگيريد و از خودشونم بپرسيد. شادزي
    ممنون از جواب
    نه راستش من برا دانشگاه خاصی نمیخوام. ولی خودمم فک میکنم اگر هر 2 باشه بهتره.

راستش من تو چند جای انجمن course description انگلیسی برای رشته کاردانی پیوسته نرمافزار کامپیوتر+ کارشناسی ناپیوسته نرمافزار کامپیوتر پیدا کردم ولی متاسفانه لینک دانلود مشکل داشت و دانلود نتونستم بکنم!!!! ممنون میشم اگه یکی تونست دانلود کنه برام بزاره اینجا...

و یه سوال هم اینکه اگر من نتونستم سرفصل انگلیسی کاردانی و کارشناسی رو جدا پیدا کنم اشکالی نداره مثل بچه های کارشناسی پیوسته همه رو یه جا لیست کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

ممنون از جواب
    نه راستش من برا دانشگاه خاصی نمیخوام. ولی خودمم فک میکنم اگر هر 2 باشه بهتره.

راستش من تو چند جای انجمن course description انگلیسی برای رشته کاردانی پیوسته نرمافزار کامپیوتر+ کارشناسی ناپیوسته نرمافزار کامپیوتر پیدا کردم ولی متاسفانه لینک دانلود مشکل داشت و دانلود نتونستم بکنم!!!! ممنون میشم اگه یکی تونست دانلود کنه برام بزاره اینجا...

و یه سوال هم اینکه اگر من نتونستم سرفصل انگلیسی کاردانی و کارشناسی رو جدا پیدا کنم اشکالی نداره مثل بچه های کارشناسی پیوسته همه رو یه جا لیست کنم؟
    مدارك شما ،ريز نمرات جدا جدا ترجمه ميشه چي رو يك جا ليست كنيد؟ از روي دروس كارشناسي نميتونيد اسم درس ها رو پيدا كنيد؟
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان کسی ترجمه course description رشته نرم افزار کامپیوتر (پیوسته یا ناپیوسته) را داره چون هرچی لینک تو سایت هست همش خرابه
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه

سلام اقا من تعداد دقیق ساعات دروس کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟
    راستش من از سایت دانشگا ازاد یکی دانلود کردم ولی کلا چرت نوشته!!!!!
    مثلا نوشته معادلات دیفرانسیل 2 واحد 51 ساعت
    هوش مصنوعی 3 واحد 51 ساعت
    معماری کامپیوتر 51 ساعت و بعد نوشته ازمایشگاه معماری 51 ساعت!!!!
    اصلا هیچ جور در نمیاد!!!!
    اقا من حالا چی کار کنم ؟اصلا چند ساعت بزنم اینارو؟
    میخواستم یه فرمت هر واحد 17 یاعت بزنم که اونم نمیدونم مثلا وقتی یه درس 2 واحد تئوری و 1 واحد عملی باشه بازم به هر واحد 17 تا میرسه یا فرق میکته؟

خاهشا یکی در مورد این ساعت ها منو راهنمایی کنه ......... بد جور قاطی کردم!!!؟

Junior Member

سلام اقا من تعداد دقیق ساعات دروس کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟
    راستش من از سایت دانشگا ازاد یکی دانلود کردم ولی کلا چرت نوشته!!!!!
    مثلا نوشته معادلات دیفرانسیل 2 واحد 51 ساعت
    هوش مصنوعی 3 واحد 51 ساعت
    معماری کامپیوتر 51 ساعت و بعد نوشته ازمایشگاه معماری 51 ساعت!!!!
    اصلا هیچ جور در نمیاد!!!!
    اقا من حالا چی کار کنم ؟اصلا چند ساعت بزنم اینارو؟
    میخواستم یه فرمت هر واحد 17 یاعت بزنم که اونم نمیدونم مثلا وقتی یه درس 2 واحد تئوری و 1 واحد عملی باشه بازم به هر واحد 17 تا میرسه یا فرق میکته؟

خاهشا یکی در مورد این ساعت ها منو راهنمایی کنه ......... بد جور قاطی کردم!!!؟
    بیا داداش من course description درس کارشناسی ناپیوسته نرم افزار را تهیه کردم. کسی به ما نداد دیگه من خودم دست به کار شدم
    و شما میتونید برا هر واحد تئوری 16 ساعت در نظر بگیری و برای هر واحد عملی 32 ساعت در نظر بگیری.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    اون لینکی که قبلا گذاشته بودم مثل اینکه درست کار نمی کنه.

این کورس دسکریپشن کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هست که با کمک فایل هایی که دوستان اینجا گذاشته بودن جمع کردم. قسمت هایی که کم بود رو هم خودم ترجمه کردم. اگر کسی ایرادی توش پیدا کرد لطفا اصلاح کنه و به منم خبر بده.
    دوستان چرا تمام لینک ها کار نمی کنند.کسی داره شرح دورس نرم افزار رو؟ کارشناسی

کسی از دوستان ترجمه شرح دروس مهندسی فناوری اطلاعات ( IT ) رو داره ؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی شرح دروس رشته ی مهندسی کامپیوتر نرم افزار ( پیوسته ) رو به زبان انگلیسی داره؟
    خیلی کارم گیره.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)