صفحه 40 از 63 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سلام دوستان
    من یه course description برای بیشتر درسای تخصصی(که داخل دانشگاه خودمون تدریس میشه-غیر انتفاعی رشته کارشناسی کامپیوتر نرم افزار) از دانشگاه های معروف جمع اوری کردم هر کسی خواست بتونه استفاده کنه چون خودمم زیاد دنبالش گشتم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : February 2nd, 2014 در ساعت 08:49 PM دلیل: اضافه کردن فایل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام دوستان.

من از لینکی که یکی از دوستان از سایت وزارت علوم اینجا گذاشته بود رو چک کردم. رشته شیمی که خودم خونده بودم رو تونستم پیدا کنم ولی برای یکی از دوستام که زیست شناسی خونده نتونستم شرح دروس رو پیدا کنم. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
    مرسی

و یه سوال دیگه هم داشتم. اینکه آیا شرح دروسی که تو سایت وزارت علوم هست برای همه دانشگاهها مثلا غیر انتفاعی یا پیام نور صدق میکنه؟
    ویرایش توسط sabzdarsabz : January 22nd, 2014 در ساعت 12:55 AM

Junior Member

سلام رفقا
    کسی course description برای هوافضا داره؟
    ممنون میشم کمکم کنید

دوستان ترجمه شرح دروس
    کارشناسی ارشد
    پیوسته معماری رو کسی داره؟ لطف بزرگی میکنید اگه دارید اینجا شیر کنید.ممنون

http://www3.sanjesh.org/motaleat/sarfasl/
    این لینک کرس دسکرپشن رشته های مختلفه که تو سایت وزارت علومه.رشته من که خیلییی قدیمیه فایلش مال سال 75 می باشد.اما خب به از هیچیه.از دوستان اگه کسی کرس دسکریپش کارشناسی اقتصاد بازرگانی ترجمه شده داره اینجا اپ کنه لطفا..

سلام،
    سوالی در مورد Course Description دارم، من هم شرح دروس و ... رو خودم ترجمه کردم و دارالترجمه نبردم. مسول مربوطه در دانشگاه به من گفت قبل از فرستادن مدارکم به خارج باید توسط دادگستری و وزارت خارجه مهر بشه.
    سوالم اینه که آیا من شخصا میتونم به دادگستری و وزارت خارجه برای مهر زدن به مدارکم مراجعه کنم یا باید از دارالترجمه برای اینکار کمک بگیرم ؟لطفا راهنمایی کنید،

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    سلام،
    سوالی در مورد Course Description دارم، من هم شرح دروس و ... رو خودم ترجمه کردم و دارالترجمه نبردم. مسول مربوطه در دانشگاه به من گفت قبل از فرستادن مدارکم به خارج باید توسط دادگستری و وزارت خارجه مهر بشه.
    سوالم اینه که آیا من شخصا میتونم به دادگستری و وزارت خارجه برای مهر زدن به مدارکم مراجعه کنم یا باید از دارالترجمه برای اینکار کمک بگیرم ؟لطفا راهنمایی کنید،
    اين مدرك ريز نمرات شما ميشه .خير تاييد از طريق دارالترجمه صورت ميگيره فقط مورد وزارت خارجه رو بعدا كه از دارالترجمه گرفتيد خودتون ميتونيد تشريف ببريد انجام بديد. بعيد ميدونم دارالترجمه ترجمه ايي غير از خودش رو براي تاييد ببره چون اين احتمال ميره كه تاييد نشه و برگشت بخوره.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member Hamed2255 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

سلام دوستان
    من دنبال course description مهندسي صنايع مي گردم هر 40 تا صفحه فروم رو خوندم ولي چيزي پيدا نكردم
    اگركسي داره لطفا كمكم كنه
    متشكرم

Junior Member

سلام.

از دوستان کسی ترجمه انگلیسی Course description رشته مترجمی زبان انگلیسی وزارت علوم رو داره؟

ممنون میشم کمک کنید.

Junior Member

با سلام به همی دوستان آیا کسی هاست که کورسه دسکریپتیون مهندسی عمرانه پیوستی دانشگاه آزاد رو داشته باشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)