صفحه 41 از 63 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

دوستان، من تمام صفحات گذشته ی تاپیک را برای پیدا کردن Course Description برق - مخابرات گشتم اما متأسفانه چیزی پیدا نکردم. کسی از دوستان نیست که آن را داشته باشد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلام من باید به یکی از دانشگاههای ایتالیا سیلابس تمام دروس زبان عمومی و تخصصی رو که در دوره کاردانی و کارشناسی خوندم رو بدم ...
    من کاردانی نرم افزار و کارشناسی نرم افزرا خوندم میشه یکی از دوستان یه چیز کامل بهم ئبده؟/

من فقط برای دروس مربوط به زبان میخوام و میخوام که کامل و قوی باشه ...مممنووووووووووووون

Junior Member

سلام دوستان کسی کرس دیسکیریبشن برای کارشناسی الکترونیک داره میتونه کمکم کنه خیلی لازم دارم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidar نمایش پست ها
    جواب سوال 3 رو کسی می دونه؟

دروس عمومی هم باید در course des بیان؟
    من ندیدم دروس عمومی رو بنویسن .

اینم لینک Course Description تمامی رشته ها
    http://www.washington.edu/students/crscatb/

اینم لینک فقط برای مکانیک
    http://www.washington.edu/students/crscat/meche.html
    فایل پیوست هم مربوط به مکانیک مال دانشگاه شریف
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    اردتمند شما: لبخند

سلام
    کسی سرفصل های کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری به انگلیسی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

سلام دوستان کسی شرح دروس ارشد کامپیوتر نرم افزار دانشگاه ازاد را داره( پی دی اف شو به زبان فارسی پیدا کردم) ولی فرصتم خیلی کوتاه هست و به شدت احتیاج دارم فرصت ترجمه ندارم ... خیلی ممنون

Junior Member

سلام،

کسی course description کارشناسی مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم ها به زبان انگلیسی داره؟ اگه منبعی می شناسید که میشه ترجمه این سرفصل ها رو سریع پیدا کرد، میشه معرفی کنید؟ چون من میخوام خودم ترجمه کنم ولی یه سری واژه ها تخصصی هست که زمانبره و ممکنه اشتباهی رخ بده..
    ممنون

Junior Member

من کاردانی نا پیوسته نرم افزار بودم و بعدش کارشناسی نا پیوسته نرم افزار گرفتم الان هم واسه سفارت Course Description می خوام، Course Description واسه هر کدام رو باید جداگانه بدم یا کاردانی و کارشناسی را با هم ادغام کنم؟

Junior Member

کسی Course Description رشته مهندسی کامبیوتر سخت افزار دانشگاه ازاد
    رو داره؟

پیش فرض پاسخ : ترجمه ریز نمرات و سرفصل دروس کاردانی عمران و کارشناسی عمران به انگلیسی و ایتال

نقل قول نوشته اصلی توسط arastooms نمایش پست ها
    سرفصل دروس کاردانی عمران ساختمانهای بتنی از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ناپیوسته عمران((کاردانی به کارشناسی)) دانشگاه آزاد اسلامی.
    با عرض سلام به همه دوستان خوبم.این مطالب شامل موضوعات زیر میشه که به ترتیب برای شما قرار میدم و امید وارم کمکی برای شما باشه.
    1)سرفصل دروس کاردانی عمران از سایت دانشگاه آزاد.
    2)سرفصل دروس کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته))از سایت دانشگاه آزاد
    3)ریز نمرات اینجانب در کاردانی عمران ساختمانهای بتنی از دانشگاه آزاد اسلامی و ترجمه انگلیسی و ایتالیایی آن.
    4)ریز نمرات اینجانب در کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته)) از دانشگاه آزاد اسلامی و ترجمه انگلیسی و ایتالیایی آن.
    5)ترجمه سرفصل دروس اینجانب کاردانی عمران به انگلیسی.
    6)ترجمه سرفصل دروس اینجانب کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته)) به انگلیسی.

1)سرفصل دروس کاردانی عمران از سایت دانشگاه آزاد. از آدرس زیر و فایل شماره 1 پیوست شده
    http://www.iausep.com/Silabes/Sim_table.asp

2)سرفصل دروس کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته))از سایت دانشگاه آزاد.از آدرس زیر و فایل شماره 2 پیوست شده .
    http://www.iausep.com/Silabes/Sim_table1.asp

3) ریز نمرات اینجانب در کاردانی عمران ساختمانهای بتنی از دانشگاه آزاد اسلامی (پیوست فایل 3)و ترجمه انگلیسی (پیوست فایل 4)و ایتالیایی آن. (پیوست فایل 5)

4)ریز نمرات اینجانب در کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته)) از دانشگاه آزاد اسلامی (پیوست فایل 6) و ترجمه انگلیسی (پیوست فایل 7) و ایتالیایی آن. (پیوست فایل 8)

5)ترجمه سرفصل دروس اینجانب کاردانی عمران به انگلیسی و تایپ به صورت فایل pdf , word(پیوست فایل 9)

6)ترجمه سرفصل دروس اینجانب کاردانی به کارشناسی عمران ((کارشناسی ناپیوسته)) به انگلیسی و تایپ به صورت فایل pdf , word. (پیوست فایل 10)

روش ترجمه ریز نمرات دانشگاه آزاد اسلامی:
    1.تشریف میبرید واحد دانشگاهی خودتون درخواست میدید .تقدیمتون میکنن
    2.میبرید دارالترجمه براتون ترجمه میکنه.
    3.یادتون باشه همین یه دونه صادر میشه پس مواظب باشید گم نشه.

روش ترجمه سرفصل دروس.
    1)سازمان مرکز (خیابان پاسداران ) معاونت آموزشی درخواست سر فصل دروس میکنید
    2)یه cd بهتون میده که از تو سایت http://www.iausep.com/Silabes/Sim_table1.asp
    استخراج کرده و میگن برو پیرینت کن بیار تا مهر بزنیم .
    3) بعد که بردید تو خیابون پاسداران پیرینت گرفتید ((بستگی به رشته شما از 90 تا 150 صفحه همراه بخشنامه ها و سرفصل دروس)) دوباره میبرید همونجا تمام صفحه ها رو مُهر میکند((برای نمونه یه مهر قرمز رو میزارم رو فایل پیوست 11 که ببینید)) و یه نامه برای ترجمه به شما میدهد که این نامه به اسم خود شما صادر میشود و برای ترجمه سرفصل حتما باید ببرید دار الترجمه ((نمونه این نامه به پیوست فایل 12)) براتون گذاشتم.
    4)بعد یه کپی از اون صفحه های مهر شده و نامه ((نمونه این نامه به پیوست فایل 12)) رو میزنید زیر بقل میبرید دارالترجمه و میگید ((خلاصه سر فصل دروس رو بهم بده)) دقت کنید نامه رو که از شما میکیره دیگه به شما پس نمیده چون اون نامه رو وزارت داد کستری میگیره د دیگه پس نمیده..پس با دارالترجمه در گیر نشید.

اینم فایل زیپ همه موارد بالا
    http://www.applyabroad.org/forum/att...1&d=1330689734

((تشکر از پست بقیه دوستان رو تشویق میکنه که به هم دیگه کمک کنیم))
    واقعا دست گلت درد نکنه بشیار غالی و کار راه انداز بود
    سرفصل دروس کارشناسی عمران عمران به انگلیسی رو کسی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)