صفحه 48 از 63 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سلام. وقت بخیر. من همه صحبت های این تاپیک رو خوندم اما به نتیجه نرسیدم. course description واسه هم کاردانی و هم کارشناسی ICT میخوام و به شدت گیرم. ممنون میشم اگه کسی داشته باشه واسم بذاره. یا حداقل اگر دارالترجمه ای میشناسید که قبلا ترجمه کرده معرفی کنید. چون هرجا زنگ میزنم میگن قبلا نداشتیم و نمیرسیم و ... و یا قیمت های نجومی میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_pprr نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر. من همه صحبت های این تاپیک رو خوندم اما به نتیجه نرسیدم. course description واسه هم کاردانی و هم کارشناسی ICT میخوام و به شدت گیرم. ممنون میشم اگه کسی داشته باشه واسم بذاره. یا حداقل اگر دارالترجمه ای میشناسید که قبلا ترجمه کرده معرفی کنید. چون هرجا زنگ میزنم میگن قبلا نداشتیم و نمیرسیم و ... و یا قیمت های نجومی میدن.
    هیچ کس جوابی واسه من نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirtaheri نمایش پست ها
    دوستان شرح دروس برق قدرت رو نیاز دارم ، انگلیسی یا ایتالیایی .
    دوستان منم عین 48 صفحه رو خوندم ولی نبود برای برق-قدرت؟اگه کسی داره ممنون میشم در اختیار ما هم بزاره

Junior Member

سلام. میشه course scription رشته مدیریت صنعتی رو هم اگه کسی داره بذاره. من خیلی گشتم ولی متاسفانه هیچی پیدا نکردم. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود بر تمامی دوستان عزیز فروم، شرمنده 2روزی بدقولی کردم و الان دارم فایلی که برای خودم آماده کرده ام و برای رشته ریاضی هست را اینجا آپ میکنم. فقط خواهشاً دقت کنید که من نمره هایی که گرفتم و کد درسها را حذف کرده ام. و درسها و مراجع و سرفصل های هر جایی متفاوت هستند. پیروز و شاد باشید.
    راستی اگر دیدید 1ذره هم مفید بود و دلتون خواست دعا کنید تا این اپلای ما هم به خوبی و خوشی تمام بشه.
    سلام
    فایل مربوط به این پست رو از کجا میشه دان کرد؟ حذف شده؟
    ممنونم از لطفتون
    نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد...
    بختم ار یار شود رختم از اینجا ببرد...
    به امید موفقیت همه...

سلام بر دوستان عزیز.کسی course description برق قدرت کادانی و کارشناسی نا پیوسته ترجمه شده نداره؟

دوستان Course Description انگلیسی معماری (کارشناسی و کارشناسی ارشد) رو دارین آیا؟
    من فقط تونستم فارسی شو پیدا کنم!! :ـ(
    همش دو روز تا ددلاین دانشگاه مونده و من الان که application fee رو واریز کردم متوجه این مورد شدم (((
    ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه!
    اگر احیانا تا فردا نتونستم ترجمه شده شو گیر بیارم به نظرتون فارسیشو آپلود کنم؟؟!!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    دوستان Course Description انگلیسی معماری (کارشناسی و کارشناسی ارشد) رو دارین آیا؟
    من فقط تونستم فارسی شو پیدا کنم!! :ـ(
    همش دو روز تا ددلاین دانشگاه مونده و من الان که application fee رو واریز کردم متوجه این مورد شدم (((
    ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه!
    اگر احیانا تا فردا نتونستم ترجمه شده شو گیر بیارم به نظرتون فارسیشو آپلود کنم؟؟!!
    درود
    شما همین تاپیک رو کامل بخونید چندین بار دوستان فایل کورس دسکریپشن رشته معماری رو گذاشتند.
    ویرایش توسط Mechatronic : January 25th, 2016 در ساعت 12:31 PM دلیل: اصلاح پست مرجع
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوستان کسی Course Description برای لیسانس رباتیک نداره؟
    دانشگاه تورین
    Program of each examination passed (Syllabus)
    رو درخواست کرده. همون Course Description میشه؟

با سلام.
    دوستان 5روز زمان برد تا یه کورس دیسکریپشن کامل و جامع رو بنویسم و ترجمه کنم.
    حالا باید تو سربرگ دانشگاه یا وزارت علوم باشه و یا اینکه همینجوری ساده اپلود کنم مشکلی نداره؟
    برا دانشگاه پلی میلان میخوام بفرستم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)