صفحه 49 از 63 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سلام.
    دوستان شما توی course description تون سرفصل هایی که استادا تدریس کردن را آوردید یا اونایی که وزارت علوم گفته؟ برای مواقعی که استادا یه فصل هایی را حذف کردن یا یه چیزایی را اضافه تر از وزارت علوم گفتن چی کار کردید؟
    اگه کسی تجربه ای داره در مورد course description ای که دارالترجمه ها آماده دارن،ممنون میشم یه مقدار راهنمایی کنه.

من دیدم دوستان چندین جا سوال کرده بودن در مورد کورس د رشته مترجمی انگلیسی که انگار فقط برای رشته ادبیات موجود بود...

در مورد زبان شناسی همگانی چی؟ کسی میتونه کمکی کنه؟
    خیلی خیلی ممنون پیشاپیش از پاسختون

با سلام
    برای ارشد مکانیک تبدیل انرژی course description اگر دارید لطفا به اشتراک بزارین
    ممنون

دوستان اون منابعی که فقط جزوه بدون منبع داده استاد چیکار کنیم؟؟ الکی اسم کتاب پیشنهادی مصوب وازت علوم رو بیاریم؟

Junior Member limboo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    دوستان اون منابعی که فقط جزوه بدون منبع داده استاد چیکار کنیم؟؟ الکی اسم کتاب پیشنهادی مصوب وازت علوم رو بیاریم؟
    ذکر منبع الزامی نیست، ولی اگه می خواهید برای همه دروس بیارید برای دروسی که استاد جزوه گفته بهتره همین کار رو بکنید یا یک سرچی بکنید و کتاب های مطرح توی اون درس رو پیدا کنید و ببینید سرفصل کدوم کتاب با مباحث تدریس شده توسط استاد شما منطبق تر هست و اسم اون کتاب رو ذکر کنید.

Junior Member

سلام

ببخشید شاید سوالم به نظرتون خنده دار باشه ولی سواله دیگه
    ایا بدون کورس دیسکریپشن نمیشه اپلای کرد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Roshanaa نمایش پست ها
    سلام

ببخشید شاید سوالم به نظرتون خنده دار باشه ولی سواله دیگه
    ایا بدون کورس دیسکریپشن نمیشه اپلای کرد؟

ممنون
    سلام، کورس دیسکریپشن رو تعداد معدودی از دانشگاه ها مثل دانشگاه میلان می خواهند و اگر دانشگاهی نخواسته باشه لازم نیست، اما اگر تهیه کردید و دانشگاهی که اپلای می کنید اجازه میده مدارک اضافی هم آپلود کنید یا بفرستید میتونید کورس دیسکریپشن هم بفرستید که در اینصورت اگه واحدهایی که پاس کردید با واحدهای پیش نیاز اونا همخوانی و نزدیکی داشته باشه میتونه تاثیر مثبتی بگذاره.
    موفق باشید

Junior Member hmalmir آواتار ها

با سلام. ببخشید من دارم کورس دیسکریپشن برای ارشد الکترونیک می نویسم ولی متاسفانه نمیدونم که credit هر درس رو چطور تبدیل کنم. از آنجا که اونها میگن برای ارشد 120 credit باید پاس بشه، ما باید به جای دروس1 واحدی، 2 واحدی، 3 واحدی، سمینار و پایان نامه(6 واحدی) چه اعدادی بنویسیم که حاصل جمع آنها 120 شود؟
    با تشکر فراوان

ی فایلی با مشخصات زیر آماده کردم.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2195620

لطفا دوستان فایل هایی که آماده میکنن رو در کتابخانه قرار بدید تا نیازی به گشتن کلی صفحه نباشه.
    ممنون از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط hmalmir نمایش پست ها
    با سلام. ببخشید من دارم کورس دیسکریپشن برای ارشد الکترونیک می نویسم ولی متاسفانه نمیدونم که credit هر درس رو چطور تبدیل کنم. از آنجا که اونها میگن برای ارشد 120 credit باید پاس بشه، ما باید به جای دروس1 واحدی، 2 واحدی، 3 واحدی، سمینار و پایان نامه(6 واحدی) چه اعدادی بنویسیم که حاصل جمع آنها 120 شود؟
    با تشکر فراوان
    سلام، credit توی سیستم آموزشی ایران متفاوته، برای اینکه بتونند تبدیل کنند حتما باید ساعاتی که برای هر درس گذراندید رو هم بنویسید، مثلا توی لیسانس درس های تئوری هر واحد 17 ساعت و عملی هر واحد 32 ساعت است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)