صفحه 56 از 63 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Junior Member Yal00 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سرفصل کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی کسی داره؟ یکی از دوستان می خواد برای سفارت فوری ممنوم میشم.

Junior Member

کسی میتونه کمک کنه سرفصل دروس کاردانی برق صنعتی رو پیدا کنم؟ واسه ارزیابی در آلمان لازم دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behiboy نمایش پست ها
    این توضیح دروس برای رشته کارشناسی پیوسته عمران-عمران هست.
    course description for Civil Engineering-Civil.
    در ضمن برای دانشگاه پلی تکنیک میلان فرستادم(آپلود کردم) و دانشگاهم تایید کرد و ایراد نگرفت. پس تایید اینا واسه این مدرک و این دانشگاه نیاز نیست.- فایل Word:
    http://d01.megashares.com/dl/b3acHrf/Course%20Description.docx

- فایل PDF:
    http://d01.megashares.com/dl/YS32oZg...escription.pdf
    سلام ممنون دوست عزیز، میشه فایلها رو همینجا دانلود کنید، megashares باز نمیشه، سپاس

Junior Member

سلام دوستان کسی Course Description رشته آمار داره برای سفارت ایتالیا نیاز دارم . ممنون

Junior Member

سلام
    1- در تهیه سر فصل دروس شاید لازم باشه مجموع ساعت ارائه شده کورس رو وارد کرد. من عددهای مختلفی از دوستان دیدم. به ازای دروس تئوری هر واحد 16 ساعته گویا اما بعضی دوستان 17 ساعت میگن، کدومش بنظرتون دقیق تره (برای دانشگاه های دولتی البته نمیدونم ازاد و دولتی فرق دارن یا نه) آزمایشگاه و کارگاه اما اختلاف خیلی بیشتره بعضیا میگن هر واحد ازمایشگاه (عملی) 34 ساعت بعضیا 32 ساعت و حتی 51 ساعت هم دیده شده. در مورد کارگاهم هر واحد 48 ساعت یا 51 ساعت گفته شده. دوستان کسی آمار دقیقی داره درین مورد؟ بعید میدونم این تفاوت بخاطر دانشگاه باشه چون همه زیر نظر وزارت علوم هستن بالاخره. شاید سال به سال عوض شده و این اختلاف بخاطر اینه.
    2- در مورد ارشد هم همین ساعت درسی صدق میکنه؟
    3- پروژه کارشناسی و پروژه کارشناسی ارشد و سمینار ارشد چطوری حساب میشن؟ عملی (آزمایشگاهه) یا عملی (کارگاه) یا نظری؟

Junior Member nmn آواتار ها

سلام دوستان.
    من هر چی دنبال course description برای رشته نرم افزار در این بخش گشتم فایل مفیدی که مورد نظرم بود پیدا نکردم. متاسفاه همه سوال می پرسن و کسی جوابی نمیده معمولا.
    توی 1 فروم دیگه فایلی پیدا کردم و گفتم شاید به درد بقیه بخوره و اینجا آپلودش میکنم. امیدوارم مفید باشه.

با تشکر از دوستی که اینو به اشتراک گذاشته بودن
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام من دنبال course description رشته کارشناسی معماری هستم با توضیحات کامل متاسفانه خیلی سرچ کردم ونیست لطفا اگه کسی داره برام بفرسته ممنون میشم .

Junior Member

سلام دوستان باید
    course description رو به امضای دانشگاه برسونیم؟ برای سفارت ایتالیا میخوام...

Junior Member

سلام دوستان

پیشنهاد میکنم از این به بعد هر کسی
    course description میخواد بگه برای چه دانشگاهی هستش چون خیلی از دانشگاه ها این رو لازم ندارن و فقط
    course
    transcript میخوام و تا اونجایی که بدونم اگر با دانشگاه تماس بگیرید و بگید
    course description زبان اصلی مون خیلی طولانیه مثلا رشته من 130 صفحه بود و ترجمه اش خیلی طول میکشه و با استادی که موافقتش رو قبلا
    برای اپلای
    جلب کردید صحبت کنید خیلی وقت ها کوتاه میان و waive میکنن برایتون البته دوستان همچنان لطف کنن بگن شاید یک لیست کوچکی از دانشگاه هایی که course description میخوان درست بشه ممنون

برید سایت وزارت علوم سرفصل دروس با ساعتهای هر واحد هست. قدیما هر واحد 17 ساعت بود جدیدا 16 و برا درس سه واحدی اونموقع 51 و الان 48 ساعت شده باید برید از سایت بخشنامه ها رودانلود کنید ببینید شامل کدوم سال میشید برای هر سال هم نیست. هر چند سال یکباره مثلا عمران سالهای 76- 81- 84 و فکر کنم 88 آپدیت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_che66 نمایش پست ها
    سلام
    1- در تهیه سر فصل دروس شاید لازم باشه مجموع ساعت ارائه شده کورس رو وارد کرد. من عددهای مختلفی از دوستان دیدم. به ازای دروس تئوری هر واحد 16 ساعته گویا اما بعضی دوستان 17 ساعت میگن، کدومش بنظرتون دقیق تره (برای دانشگاه های دولتی البته نمیدونم ازاد و دولتی فرق دارن یا نه) آزمایشگاه و کارگاه اما اختلاف خیلی بیشتره بعضیا میگن هر واحد ازمایشگاه (عملی) 34 ساعت بعضیا 32 ساعت و حتی 51 ساعت هم دیده شده. در مورد کارگاهم هر واحد 48 ساعت یا 51 ساعت گفته شده. دوستان کسی آمار دقیقی داره درین مورد؟ بعید میدونم این تفاوت بخاطر دانشگاه باشه چون همه زیر نظر وزارت علوم هستن بالاخره. شاید سال به سال عوض شده و این اختلاف بخاطر اینه.
    2- در مورد ارشد هم همین ساعت درسی صدق میکنه؟
    3- پروژه کارشناسی و پروژه کارشناسی ارشد و سمینار ارشد چطوری حساب میشن؟ عملی (آزمایشگاهه) یا عملی (کارگاه) یا نظری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)