صفحه 7 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سلام
    کسی مال رشته برق-الکترونیک و داره؟

Senior Member emperial آواتار ها

این موضوع نباید اینقدر پیچیده باشه. تو اینجا Course description رشته برق تو یکی از دانشگاهای آمریکاست (your major" course description" رو گوگل کنید). بعضی از درس ها که کاملا شبیه ایرانه. شما هم میتونید واحدهایی رو که گزاروندید رو پیدا کنید. درس های عمومی و پایه و آزمایشگاه ها رو بزارید کنار تعدادش زیاد نمیشه. حالا ویرایش هم کردید بهتر. فقط وقتی اینکارو کردید برای آیندگان اینجا هم آپلودشونکنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

خواستم بگم که من خودم رفتم تو انقلاب پرسیدم، اونطور که معلومه دارالترجمه ها دارن ولی واسه اینکه قیمت و ببرن بالا می گن نداریم ولی دوستامون دارن ( از 5 تا 4 تاشون همینو گفتن اویکی اصلا نداشت) بعد قیمت خیلی بالایی هم گفتن. منم اعصابم خورد شد همون روز تا الان که دارم این پیغام رو می ذارم نوشتمشون. کار زیاد وقت گیری نیست فقط پشتکار و حوصله می خواد. بهترین کمک هم اینه که برین ebook های انگلیسی رو پیدا کنید و خیلی راحت سرفصل هایی رو خوندین رو بر دارین. 90% کار اینطوری حل می شه. از handbook مربوط به رشتتون هم استفاده کنید می تونه کمک کنه.
    Arta

Junior Member

یک کار دیگه ای که می شه کرد اینه که چند نفر بشیم بعد کرس دیسکریپشن اصلی رو بدیم ترجمه . اینطوری کار همه راه می افته. ارزونم در میاد. وقت هم نمی گیره. کرس دیسکریپشن کامل وزارت علوم هم هست.

ApplyAbroad Hero

سئوال :
    ترجمه ی دقیق عنوان دروس مباحث ویژه ، طرح در عملیات و کنترل پروژه که از دروس اختیاری رشته ی کامپیوتر هست چی میشه ؟ اگر توضیحات مرتبط با این دروس مثل شرح دروس و پیش نیاز های اون رو هم کسی بتونه ارائه بده که دیگه خیلی خوب میشه .
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    سئوال :
    ترجمه ی دقیق عنوان دروس مباحث ویژه ، طرح در عملیات و کنترل پروژه که از دروس اختیاری رشته ی کامپیوتر هست چی میشه ؟ اگر توضیحات مرتبط با این دروس مثل شرح دروس و پیش نیاز های اون رو هم کسی بتونه ارائه بده که دیگه خیلی خوب میشه .
    اصلاح میکنم : تحقیق در عملیات نه طرح در عملیات
    خیلی فوریه لطفا ً کمک کنید
    goodbye forever

Junior Member

تحقیق در عملیات : operation research /operational research

اصلاح میکنم : تحقیق در عملیات نه طرح در عملیات
    خیلی فوریه لطفا ً کمک کنید
    با اجازه اساتيد محترم

تحقيق در عمليات Operations Research
    پژوهش عملياتي Operational Research

کنترل پروژه Project Control

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_DSP نمایش پست ها
    درود
    درس های مهندسی برق رو نوشتم تقریبا کامله که البته بیشترش رو از روی دانشگاه امریکا و کانادا برداشتم
    امیدوارم بدردتون بخوره. ممنون میشم اگر کسی توضیح بهتری برای درسها داشت اینجا بگه تا کاملتر بشه
    من رشتم مکانیکه ولی همینطوری مال شما رو نگاه کردم از نظر من یه اشکال داشت اونم این که شما تعداد ساعت هایی رو که واسه هر واحد باید در طول ترم بخونین نذاشتین. خواستم بگم که درست کنید. EMAIL که خود دانشگاه تو جوابم داده:
    we need you to send us the detailed study programmes (course descriptions) and the number of hours for each course/training activity in the academic curriculum that the candidate has completed
    Arta

ApplyAbroad Hero

سئوال :
    ترجمه ی دقیق عنوان دروس مباحث ویژه ، تحقیق در عملیات و کنترل پروژه که از دروس اختیاری رشته ی کامپیوتر هست چی میشه ؟ اگر توضیحات مرتبط با این دروس مثل شرح دروس و پیش نیاز های اون رو هم کسی بتونه ارائه بده که دیگه خیلی خوب میشه .
    ممنون از جواب ها همه ، فقط مباحث ویژه مونده که اگه اون رو هم یه نفر بگه ممنون میشم.
    goodbye forever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)