نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه تقاضای من برای ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • خوشبختانه موفق شدم

3 50.00%
  • متاسفانه موفق نشدم

3 50.00%
صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 102

موضوع: ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifatimam2 نمایش پست ها
    در ضمن برای اطلاع دوستان من به HM Treasury ایمیل زدم، گفتند دیگه به این Noticification احتیاج نیست.
    از ژانویه دیگه به نامه خزانه داری نیازی نیست. در ضمن شما اول باید نامه بانک رو میگرفتید بعد وقت رو چون بدون اونکه که اصلا امکان اقدام نیست. بانک پارسیان نامه قابل انتقال بودن پول رو میده. برای Maintenance هم هر کسیی باید جداگانه این مساله رو ارایه کنه و نمیتونه از حساب دیگری استفاده کرد مگه اینکه حساب مشترک باشه.

Junior Member

با سلام،من اين موضوع رو از اول خوندم و ممنونم از نظرات دوستان با اطلاع مثل آقا هومن ، چون من خيلى قبلا تحقيق كردم و تمام صحبتهاى ايشون مطابقت داشت با تحقيقات بنده، حالا من چنتا سوْال دارم
    ١.اول اينكه اگه ما شريكى اقدام كنيم ، شريكم بايد آيلس داشته باشه؟
    ٢.بعد از رسيدن به انگلستان تا چند وقت اجازه داريم كار رو راه اندازى نكنيم؟
    ٣.دقيقا كى بايد ٢٠٠ هزار تا رو انتقال بديم انگلستان ؟
    ٤.از كى موظف هستيم سوددهى شركت رو نشون بديم؟ و آيا بايد رقم مشخصى نشون بديم يا همين كه پلن سودده بوده كافيست؟
    ٥.آيا اين پول رو ميشه در ١ كمپانى در حال فعاليت سرمايه گذارى كرد؟

پيشاپيش ممنونم و ببخشيد از ازدياد سوالهام ولى متاسفانه اينجا وكلا اطلاعات درستى ندارن و در مورد اين مسائل هر كدوم ١ چيزى بهم گفتن.

Junior Member

دوستان لطفا اگر كسى اطلاعاتى داره كمك كنه يا ١ جايى كه ميتونم جواب بگيرم معرفى كنيد،من امروز با ١ وكيل انگليسى صحبت كردم گفت حدوده٤٠٠٠٠ تا ميگيره تا اين كارو انجام بده،منم گفتم ممنون نميخوام
    واقعا اين كار هزينه وكيلش انقدر زياده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Raadman نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگر كسى اطلاعاتى داره كمك كنه يا ١ جايى كه ميتونم جواب بگيرم معرفى كنيد،من امروز با ١ وكيل انگليسى صحبت كردم گفت حدوده٤٠٠٠٠ تا ميگيره تا اين كارو انجام بده،منم گفتم ممنون نميخوام
    واقعا اين كار هزينه وكيلش انقدر زياده؟
    40000 پوند!!!!!!!!!!! رقم اکثر وکلا یک دهم اینه!

سلام
    شاید سوال تکراری باشد، پیشاپیش ببخشید.
    آیا از دوستان کسی میداند آزمون آیلتس ایرسافام مورد تایید سفارت هست یا نه؟ (برایTier 1 (Entrepreneur) visa )
    دوستی میگفت هیچ تست سنتری در ایران مورد قبول نیست ولی اسم ایرسافام در سایت آیلتس جر اپروود سنتر اومده!

سلام میشه لطفا چند سوال منو جواب بدین
    اگر اقامت اولیه که سه سال و نیم هست داده بشه برای تمدید بعدی اون تا 5 سوال چه کارهایی باید در این سه سال و نیم انجام شه؟استخدام چند نفر؟نشان دادن سود چقدر برای شرکت؟و چه موارد دیگری؟
    سوال بعد اینکه اقامت اولیه ی سه ساله برای کل اعضای خانواده با هم صادر میشه؟و اینکه برای تمدید بعدی اون افراد زن و شوهر و بچه باید حداقل چه مدت حضور فیزیکی در انگلیس داشته باشند؟با حضور چند ماه در سال اوکی هست و تمدید میشه یا نه؟

ApplyAbroad Guru

1-باید دو نفر تمام وقت استخدام شند
    2-برای سود و زیان چیزی مشخص نشده ولی مصاحبه احتمالا دارید و باید نشون بدید بزینس فعال و پابرجاست
    3-موارد دیگه رو باید در راهنما ببینید. مدارک زیادی لازمه
    4-باید حداقل شش ماه در انگلیس باشید تا اقامت دائم بتونید بگیرید برای تابعیت متوسط نباید بشتر از 90 روز خارج باشید. اگر با هم اقدام کنید و درخواست مورد قبول باشه به همه ویزا رو میدن

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

الان اون 200 هزارتا رو بعذ از گرفتن اقامت 3 ساله باید منتقل به انگلیس کنیم و در طی سه سال کلا هزینه بشه درسته؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshiddddd نمایش پست ها
    الان اون 200 هزارتا رو بعذ از گرفتن اقامت 3 ساله باید منتقل به انگلیس کنیم و در طی سه سال کلا هزینه بشه درسته؟
    بله همینطوره.

Junior Member

سلام.
    از دوستان کسی هاست که به تازگی برای ویزا Tier 1 (£200,000) e اقدام کرده باشه ؟ من ۲۵ مارچ اقدام کردم و ۴ آپریل مدارکم را تحویل دادم. ۲۹ آپریل هم مصاحبه انجام دادم. هنوز خبری از جواب نیست. میخواستم ببینم کسی هست که به تازگی جواب گرفته باشه یا هنوز مثل من منتظر باشه? ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)