نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه تقاضای من برای ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • خوشبختانه موفق شدم

3 50.00%
  • متاسفانه موفق نشدم

3 50.00%
صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 102

موضوع: ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

الان ما باید چه جوری این کارو انجام بدیم تا الان کلی هزینه از سفر گرفته تا پراسسینگ فی..........باید کسی رو تو اروپا یا دوبی داشته باشیم که این پول و داشته باشه و مارو ساپورت کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در این لینک یه جمله خیلی مهم هست:
    if the institution is not regulated by the Financial Services Authority (FSA), the money can be transferred into the UK.

درنتیجه هیچ بانک ایرانی قابل قبول نیست چون از ایران امکان انتقال بانگی به انگلیس وجود نداره. من باز هم میگم مشاوران داخل ایران ویزای Tier 4 رو به زور بلدند و هنوز نمیدونند CEFR B1 معادل چه نمره آیلتسه چه برسه به ویزای کارآفرین که به ظاهر ساده ولی پر از نکات ریزه. سر یه جمله ساده شما کلی وقتتون و پولتون هدر میره.
    بله درسته بانک های ایرانی مثل اینکه این مشکل رو دارند. من وقتی این لیست UKBA رو دیدم که نوشته برای همه ویزاهای Point-based میشه از بانک های پارسیان و پاسارگاد استفاده کرد ولی از اون سمت به خاطر تحریم بیشتر از 40 هزار یورو یه محدودیت دیگه داره:

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...df?view=Binary

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط redrani نمایش پست ها
    الان ما باید چه جوری این کارو انجام بدیم تا الان کلی هزینه از سفر گرفته تا پراسسینگ فی..........باید کسی رو تو اروپا یا دوبی داشته باشیم که این پول و داشته باشه و مارو ساپورت کنه؟
    باید حساب بانکی شما خارج ایران باشه. باید برید در یک گشور دیگه حساب باز کنید. در ضمن من باز هم برای دفعه چندم تاکید میکنم تا زمانی که نامه رو نبینم نمیشه گفت این تنها اشکال کارتون بوده. باید نامه رد شدن رو به همراه نامه ای که از بانک گرفتید هر دو تا رو دید. ما داریم الان براساس حدس و گمان شما رو راهنمایی کنید.

Junior Member

من سرچ کردم به چند نفر برخورد کرذم که ازپاسارگاد به همین روش تییر1 ویزا گرفتن اما اگر ما دوباره اقدام کنیم از ابوظبی که یک بار رد شدیم یا از جای دیگه؟البته ما 2 خانواده هستیم یعنی این 200000 هزار تا تقسیم میشه

ApplyAbroad Guru

من سرچ کردم به چند نفر برخورد کرذم که ازپاسارگاد به همین روش تییر1 ویزا گرفتن اما اگر ما دوباره اقدام کنیم از ابوظبی که یک بار رد شدیم یا از جای دیگه؟البته ما 2 خانواده هستیم یعنی این 200000 هزار تا تقسیم میشه
    شما به جای اینکه اطلاعات و نامه درست رو بدید حرف خودتون رو تکرار میکنید و انگار اصلا مطالب من رو نخوندید؟ اول اینکه فرقی نمیکنه از کجا دارید اقدام میکنید. دوم اینکه قانون خیلی واضحه و بانک نمیتونه داخل ایران باشه لینکش رو هم گذاشتم. حالا دو نفر شانسی گرفتند دلیل نمیشه (اصولا تعداد کسانی که این ویزا رو گرفتند در سطح جهان خیلی کم خستند و تو ایران که انگشت شمار. شما چطوری چند تاشون رو دیدید برام جالبه. شاید اینم ادعای مشاور بیسوادتون باشه).

برای دفعه چندم و آخر میگم که تا زمانی که نامه سفارت و بانک دیده نشه هیچ راهنمایی درستی نمیشه کرد. چیزایی هم که تاحالا گفته شده حدس و گمانهحالا شما باز هی گیر بده که بریم یه شهر دیگه فرقی میکنه یا نه. شرمنده من اصولا شک دارم که شما اصلا متقاضی Genuine باشی. کسی که پول فقط دو ساعت تو بانکش بوده، قوانین رو نمیخونه ولی از اون طرف میخواد بیاد تو کشوری بزینس راه بندازه که بقالی بخواهید بزنید باید کلی ایده و طرح داشته باشید، هر چی هم ما میگیم حرف خودش رو میزنه من به این ماجرا کاملا مشکوکم. حالا باز یه عده میاند میگند چرا انقدر بدبینی ولی اتفاقا این ویزای کارآفرین به دلیل اینکه پول لازم نیست در بانک مدتی مشخص بمونه انقدر ازش سواستفاده شده که الان دارند سخت ترش میکنند و مثلا دیگه کسی نمینونه با ویزای دانشجویی و 200 هزار پوند به این ویزا سوییچ کنه و باید از انگلیس خارج شه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما به جای اینکه اطلاعات و نامه درست رو بدید حرف خودتون رو تکرار میکنید و انگار اصلا مطالب من رو نخوندید؟ اول اینکه فرقی نمیکنه از کجا دارید اقدام میکنید. دوم اینکه قانون خیلی واضحه و بانک نمیتونه داخل ایران باشه لینکش رو هم گذاشتم. حالا دو نفر شانسی گرفتند دلیل نمیشه (اصولا تعداد کسانی که این ویزا رو گرفتند در سطح جهان خیلی کم خستند و تو ایران که انگشت شمار. شما چطوری چند تاشون رو دیدید برام جالبه. شاید اینم ادعای مشاور بیسوادتون باشه).

برای دفعه چندم و آخر میگم که تا زمانی که نامه سفارت و بانک دیده نشه هیچ راهنمایی درستی نمیشه کرد. چیزایی هم که تاحالا گفته شده حدس و گمانهحالا شما باز هی گیر بده که بریم یه شهر دیگه فرقی میکنه یا نه. شرمنده من اصولا شک دارم که شما اصلا متقاضی Genuine باشی. کسی که پول فقط دو ساعت تو بانکش بوده، قوانین رو نمیخونه ولی از اون طرف میخواد بیاد تو کشوری بزینس راه بندازه که بقالی بخواهید بزنید باید کلی ایده و طرح داشته باشید، هر چی هم ما میگیم حرف خودش رو میزنه من به این ماجرا کاملا مشکوکم. حالا باز یه عده میاند میگند چرا انقدر بدبینی ولی اتفاقا این ویزای کارآفرین به دلیل اینکه پول لازم نیست در بانک مدتی مشخص بمونه انقدر ازش سواستفاده شده که الان دارند سخت ترش میکنند و مثلا دیگه کسی نمینونه با ویزای دانشجویی و 200 هزار پوند به این ویزا سوییچ کنه و باید از انگلیس خارج شه.
    به نظر من شما بد بین نیستی ، کاملا تابلوئه این رفیقمون دنبال کارآفرینی ! نیست ! 2 تا خانواده میخوان یه راه فرار پیدا کنند !

راستی یه سوال : حالا اگر یکی اونجا درس خوند و بعد مستر یکساله بخواد 200000 پوند سرمایه گذاری کنه ، خوب باید این پول رو به حساب خودش بریزه تو انگلیس ، خوب حالا اینکه از انگلیس خارج بشه یا نشه برای سوئیچ به تایر 1 ، دیگه چه فرقی ایجاد میکنه ؟ یعنی ممکنه بهش ویزا ندند ، بعد پولش همونجا بمونه تو حسابش ؟
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

دوست عزیز شما بیا بگو مقصودت از این کار چیه که هم شما به جوابت برسی هم اینکه اینقدر فکر بد در موردتون نشه...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mahur1 نمایش پست ها
    به نظر من شما بد بین نیستی ، کاملا تابلوئه این رفیقمون دنبال کارآفرینی ! نیست ! 2 تا خانواده میخوان یه راه فرار پیدا کنند !

راستی یه سوال : حالا اگر یکی اونجا درس خوند و بعد مستر یکساله بخواد 200000 پوند سرمایه گذاری کنه ، خوب باید این پول رو به حساب خودش بریزه تو انگلیس ، خوب حالا اینکه از انگلیس خارج بشه یا نشه برای سوئیچ به تایر 1 ، دیگه چه فرقی ایجاد میکنه ؟ یعنی ممکنه بهش ویزا ندند ، بعد پولش همونجا بمونه تو حسابش ؟
    فرق خاصی نمیکنه. فقط شما دیگه نمیتونی سوییچ گنی یعنی از داخل انگلستان نمیتونی اقدام کنی و باید بری دوباره ابوظبی ویزا بگیری. البته عملا چون ویزای کارآفرینی رو فقط میشه با پست اقدام کرد و الان بالای 4-5 ماه طول میکشه جواب بدند شاید از یه جهت بهتره خارج از انگلیس اقدام کنید چون سریعتر جواب میگیرید ولی خوب هزینه های سفر و اقامت و استرس و اینا همه اضافه میشه. و از همه مهمتر یه فرق بزرگ دیگه اینه که اگه شما خارج از انگلیس رد بشید به شما فقط حق Admin Review میدند که عملا انگار سفارت داره خودش دوباره کار خودش رو چک میکنه ولی اگر داخل انگلیس رد بشید به شما حق Appeal میدند یعنی میرید دادگاه و یه نهاد کاملا بیطرف مساله رو بررسی میکنه.

این مساله نتیجه شیرین کاری خیلیها بود (البته در این زمینه بیشتر دوستان هندی پاکستانی نقش داشتند چون ایرانیها معمولا اصلا برای این ویزا اقدام نمیکنند) که پول رو میذاشتند و سریع برمیداشتند و عملا پول برای خودشون نبود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

من روز دوم اپریل از دبی برای این ویزا اقدام کردم. دیروز ایمیل دعوت به مصاحبه آمد که مصاحبه برای دوشنبه تعیین شده. مدارکی که ارائه کرده بودم بیزنس پلن، مدرک ثبت شرکت در انگلیس، حساب های بانکی، مدارک بیزنس در ایران، و مدرک تحصیلیم بوده. به نظر شما این مصاحبه برای چیه و چی می پرسن؟ دوم اینکه معمولا بعد از مصاحبه چقدر طول می کشه که جواب بدن؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab12 نمایش پست ها
    من روز دوم اپریل از دبی برای این ویزا اقدام کردم. دیروز ایمیل دعوت به مصاحبه آمد که مصاحبه برای دوشنبه تعیین شده. مدارکی که ارائه کرده بودم بیزنس پلن، مدرک ثبت شرکت در انگلیس، حساب های بانکی، مدارک بیزنس در ایران، و مدرک تحصیلیم بوده. به نظر شما این مصاحبه برای چیه و چی می پرسن؟ دوم اینکه معمولا بعد از مصاحبه چقدر طول می کشه که جواب بدن؟
    در این مصاحبه هدف اینکه که افسر ویزا قانع بشه که شما واقعا قصد راه انداختن بزنیس در انگلیس رو دارید، آگاهی کامل از شرایط تجاری و کاری انگلیس دارید، در مورد بزنیس مورد نظر تجربه و اطلاعات کافی دارید و منشا پول و اینا رو میپرسند تا مطمئن شند که شما یه کارآفرین واقعی هستید. در مورد هر چیز دیگری هم میتونند بپرسند. معمولا با فاصله کوتاهی بعد از مصاحبه جوابتون رو میدند. در ضمن باید پولتون همچنان موجود باشه و مثل قبل نیست که شما فقط یه ساعت پول رو بذارید تو حساب و یه نامه بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)