نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه تقاضای من برای ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • خوشبختانه موفق شدم

3 50.00%
  • متاسفانه موفق نشدم

3 50.00%
صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 102

موضوع: ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کارآفرینی (TIER 1 (ENTREPRENEUR

نقل قول نوشته اصلی توسط aras61 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    من سوالی درباره بیزینس پلان داشتم که در چه زمینه هایی باید باشد.
    من در حال حاضر در تهران به ساختمان سازی مشغول هستم و فوق لیسانس معماری دارم.آیا اینکه بخواهم با 200000 پوند در انگلستان یک شرکت ساختمان سازی راه اندازی کنم و به صورت پیمانکاری به ساخت و ساز بپردازم آیا قابل قبول است یا خیر؟
    ممنون میشوم اگر دوستان راهنمایی کنند.
    هیچ اهمیتی نداره بزینس پلن در چه زمینه ایه. من کسانی رو میشناسم که با طرح توجیهی برای رستوران و سوپر و اینا ویزا گرفتند. مهم اینه که شما بتونید در بزینس پلن و مصاحبه احتمالی افسر ویزا رو قانع کنید که هدفتون واقعیه و تجربه و دانش لازم برای انجام این کار رو دارید. البته در زمینه ساختمان سازی این رقم برای انگلیس خیلی خیلی کمه و بعیده بشه طرح خوبی ازش درآورد.

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون.
    اگر در زمینه ساختمان سازی این رقم خیلی کمه ، در زمینه بازسازی خانه های قدییمی چطور؟من شنیده ام که آنجا خیلیها از طریق بازسازی خانه های قدیمی تونستن درامد خوبی داشته باشند. آیا این سرمایه برای این منظور هم کم میباشد؟
    باتشکر از وقتی که میزارین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

سلام
    من می خوام برای ویزای کارآفرینی اقدام کنم. 200 هزار تا توی بانک پاسارگاد دارم و از بانک نامه گرفتم که این پول قابل برداشت و از طریق صرافی قابل تبدیل به پوند و انتقال به انگلسی هست. در ضمن از خزانه داری انگلستان هم نامه گرفتم که چون مبلغ زیر 400 هزار یورو هست انتقالش به انگلستان بلامانع هست. از صرافی هم که به خزانه داری معرفی کردم نامه دارم که تحت نظارت بانک مرکزی کار می کنه و می توونه از طربق بانکی و قانونی این پول رو به حساب من تو انگلیس منتقل کنه. در ضمن من پول تو حسابم می موونه تا ویزا رو اگه دادن از طریق همین صرافی منتقلش کنم به انگلیس و کارم رو شروع کنم. به نظرتون شانس قبولیش چقدر هستش؟
    من یه وکیل می شناسم که از طریق نامه بانک پاسارگاد و نامه خزانه داری فقط 8 تا ویزای کار آفرینی ماه پیش از طریق ترکیه گرفته بود.ولی من خودم دارم می رو ابوظبی بخاطر پرایوریتی سرویس.

Junior Member

سلام دوباره من فراموش كردم نتيجه درخواست ويزا رو اطلاع بدم. خوشبختانه ويزاي كارآفريني من در كمار از ٣ روز و بدون مصاحبه صادر شد. علارغم تمام شك و دلهره اي كه خودم داشتم كه نامه بانك پاسارگاد قبول نميشه اما سفارت پولي كه در ايران و در بانك پاسارگاد باشه رو قبول ميكنن. فقط چند نكته خيلي اهميت داره:
    ١- مطمئن باشين كه از يك دفتر حقوقي معتبر استفاده مي كنيد در لندن. من خودم ٤٠٠٠ پوند هزينه وكيلم شد.
    ٢-حتما بيزينس پلن معتبر داشته باشين كه تمام اطلاعات مندرج در اون رو بهش تسلط دارين. من از يك شركت حساب داري قسم خوره ( chartered accountant) استفاده كردم.
    ٣- اگر پولتون ايران هست حتما پول در طول درخواست ويزا توي حساب باقي بمونه تا منتقل به انگليس بشه؛ نامه پاسارگاد بايد تاييد كنه كه ابن پول قابل انتقال به انگليس هست و قابل تبديل به پوند و ضمن اينكه بانك مجوز بانك مركزي رو داره. من براي تاييد قابل انتقال بودن پول خيلي مشكل پيدا كردم با پاسارگاد. اما در نهايت چون از خزانه داري انگليس نامه داشتم بانك قبول كرد كه بنويسه اين پول قابل انتقال به انگلستان از طريق صرافي هست.
    ٤- حتما از خزانه داري انگلستان براي انتقال پول نامه بگيريد.
    ٤- اصيل و واقعي بودن بيزينس هم بسيار مهم هست كه با سابقه تحصيلي و حرفه اي شما مربوط باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ella1363 نمایش پست ها
    سلام دوباره من فراموش كردم نتيجه درخواست ويزا رو اطلاع بدم. خوشبختانه ويزاي كارآفريني من در كمار از ٣ روز و بدون مصاحبه صادر شد. علارغم تمام شك و دلهره اي كه خودم داشتم كه نامه بانك پاسارگاد قبول نميشه اما سفارت پولي كه در ايران و در بانك پاسارگاد باشه رو قبول ميكنن. فقط چند نكته خيلي اهميت داره:
    ١- مطمئن باشين كه از يك دفتر حقوقي معتبر استفاده مي كنيد در لندن. من خودم ٤٠٠٠ پوند هزينه وكيلم شد.
    ٢-حتما بيزينس پلن معتبر داشته باشين كه تمام اطلاعات مندرج در اون رو بهش تسلط دارين. من از يك شركت حساب داري قسم خوره ( chartered accountant) استفاده كردم.
    ٣- اگر پولتون ايران هست حتما پول در طول درخواست ويزا توي حساب باقي بمونه تا منتقل به انگليس بشه؛ نامه پاسارگاد بايد تاييد كنه كه ابن پول قابل انتقال به انگليس هست و قابل تبديل به پوند و ضمن اينكه بانك مجوز بانك مركزي رو داره. من براي تاييد قابل انتقال بودن پول خيلي مشكل پيدا كردم با پاسارگاد. اما در نهايت چون از خزانه داري انگليس نامه داشتم بانك قبول كرد كه بنويسه اين پول قابل انتقال به انگلستان از طريق صرافي هست.
    ٤- اصيل و واقعي بودن بيزينس هم بسيار مهم هست كه با سابقه تحصيلي و حرفه اي شما مربوط باشه.
    شما برای اینکارها هیچ نیازی نبوده 4000 پوند هزینه مشاوره مهاجرت بدید. موسسات دارای مجوز و مشاوران رسمی هزینه هاشون خیلی کمتره. تنها چیزی که میشه فکر کرد که اینه که شما دارید برای یه موسسه ای تبلیغ میکنید و من قبلا هم این پست رو گزارش کردم. شما در کجای این کارهایی که کردید نیازی به 4000 پوند بوده؟ بزینس پلن نهایتا بین 750 تا 1500 پوند خرج داره و مجوز خزانه داری یه فرم ساده است که پر میکنید و ایمیل میکنید و جوابش رو میدن. اون نامه حسابدار هم 100 پونده خواستید ده تا حسابدار رسمی هم معرفی میکنم. این 4000 پوند کجاست؟ پس اگه هم از طرف موسسه ای این پستها رو نیمذارید شرمنده یه خورده گرون باهاتون حساب کردن. من اینجا آمار قیمت موسسات رسمی مشاوره رو دارم و میتونم بگم این قیمت به طرز وحشتناکی زیاده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ella1363 نمایش پست ها
    همونطور که گفتند باهاتون گرون حساب کردند. گرچه پول دادن برای سرویس عالی مشکلی نداره ولی لزومی نداره 4000 هزار پوند برای وکیل پرداخت کرد و سایرین همچین انتظاری نداشته باشند.

Junior Member

سلام
    دوستان ميشه لطفا آدرس سايت خزانه داري انگليس رو بذارين؟!
    چه جوري ميشه ازشون نامه گرفت؟

ApplyAbroad Guru

Junior Member

ممنون آقا هومن

شما فكر ميكنين با اين روشي كه دوستمون گفتن ميشه نامه از پاسارگاد برد؟ به نظر منطقي مياد

بعد واسه گرفتن نامه طبق جدول واسه 200 k شامل personal remittances و prior notification ميشه و بايد notify رو انتخاب كرد واسه سابجكت ايميل درسته؟ يا بهتره همون iranian bank authorisation انتخاب بشه؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fza نمایش پست ها
    ممنون آقا هومن

شما فكر ميكنين با اين روشي كه دوستمون گفتن ميشه نامه از پاسارگاد برد؟ به نظر منطقي مياد

بعد واسه گرفتن نامه طبق جدول واسه 200 k شامل personal remittances و prior notification ميشه و بايد notify رو انتخاب كرد واسه سابجكت ايميل درسته؟ يا بهتره همون iranian bank authorisation انتخاب بشه؟

ممنون
    شما به هر روشی بتونی نامه ای بگیری که توش بانک اعلام کنه پول قابل انتقاله میتونی اقدام کنی. من مشکلم با روش ایشون نبود با تبلیغات ایشون برای سرویسی بود که اصلا انقدر ارزش نداره. چون مبلغ زیر 400 هزار یورو است باید از Notification استفاده کنید. در این موارد میتونید مستقیم با خود HM Treasury هم تماس بگیرید و راهنماییتون میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)