صفحه 1 از 67 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

Local Moderator

پیش فرض راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

سلام به همگی دوستان.

امیدوارم همه بتونن راحت و بی­ دردسر از سفارت نروژ در ایران ویزا بگیرن. به نظرم اومد موضوعی با عنوان مسائل مربوط به گرفتن ویزا ایجاد بشه تا دوستان بتونن در این باره تبادل نظر کنن.
    به­ خصوص لازمه دوستایی که تونستن ویزا بگیرن و کسانی که تجربه ه­ایی در این خصوص دارن، دیگران رو راهنمایی کنن.

شاد باشید.

ویرایش توسط MMoHH : February 16th, 2018 در ساعت 05:44 PM

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

من سوال اول رو بپرسم.
    کسی اطلاعی برای گرفتن ویزا برای همسر داره؟

برخورد سفارت با ویزای همراه چطوره؟ آیا 100% ویزا می­ده یا ممکنه به دلایل خاصی که سفارت نروژ نشون داده خوب بلده! ویزا نده؟

برای ویزای دانشجویی دادن چقدر سخت­گیری می کنن و چه پارامترهایی رو درنظر می­گیرن؟خیلی حال گیریه پذیرش بگیری ولی بی­ویزا بمونی.

شاد باشید.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

باتشکر از تاپیک خوبی که ایجاد کردید،در مورد گرفتن ویزا برای همسر و فرزند،من یکسری نکات را در تاپیک به همراه بردن همسر و فرزند ( http://www.applyabroad.org/forum/sho...لی-نروژ)
    گذاشته ام که امیدوارم برای شما مفید باشه

Junior Member

سلام. من جواب پذیرشم از دانشگاه نروژ اومده. خالم اونجا هست. آیا ایشون می تونند این مبلغ رو به حساب بریزند؟
    وقتی این پول به حساب دانشگاه واریز شد و اونها نامه ی تاییدیه فرستادند آیا باز هم پولی به عنوان application fee باید پرداخت بشه؟

Local Moderator

سلام
    بله می تونن. مبلغ دیگه ای لازم نیست...
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط smallapple نمایش پست ها
    سلام. من جواب پذیرشم از دانشگاه نروژ اومده. خالم اونجا هست. آیا ایشون می تونند این مبلغ رو به حساب بریزند؟
    وقتی این پول به حساب دانشگاه واریز شد و اونها نامه ی تاییدیه فرستادند آیا باز هم پولی به عنوان application fee باید پرداخت بشه؟

سلام به همه دوستان. الان که جواب پذیرشا اومده باید کم کم به فکر ویزا بود. این لیست مدارکیه که سفارت می خواد
    اصل و کپی پذیرش از یکی از دانشگاه های معتبر نروژی
    ارائه مدارک جهت اثبات داشتن محل سکونت در نروژ
    ارائه رسید وجه واریز شده به حساب دانشگاه
    Study plan ارائه برنامه تحصیلی
    اصل و کپی گذرنامه از صفحات 2 الی 9 به همراه تمام صفحات مهمور شده
    اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه به همراه اصل ترجمه انگلیسی با تایید وزارت
    امور خارجه و کپی ترجمه
    اصل و کپی کارت ملی به همراه ترجمه انگلیسی با تایید وزارت امور خارجه و کپی
    ترجمه
    3 جدید رنگی زمینه سفید و بدون روتوش - - * یک قطعه عکس 4
    هزینه بررسی پرونده را براساس جدول نرخها در سایت ملاحظه فرمائید
    http://www.norway-iran.org/Embassy/v...isa-to-Norway/
    هزینه بررسی مدارک برای دانشجو ها 330 یورو ناقابله که باید بگم که واقعا زیاده.
    http://www.norway-iran.org/Embassy/v...ch-is-the-fee/

Local Moderator

سلام به همگی

پیشنهاد می کنم دوستایی که هنوز وقت سفارت نگرفتن، زودتر از طریق سایت اقدام کنن تا خیلی دیر نشه.

حتماً زودتر بلیط هم تهیه کنید. چون هر روز داره قیمت بلیط ها بالاتر می ره. نهایتاً 50-30 دلار برای کنسلی یا تغییر تاریخ بلیط خواهید داد، ولی 1 ماه دیرتر بلیط بگیرید، هم ممکنه بلیط گیرتون نیاد و هم با قیمت خیلی بالا ناچار به تهیه شید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohyeddin نمایش پست ها
    سلام به همگی

پیشنهاد می کنم دوستایی که هنوز وقت سفارت نگرفتن، زودتر از طریق سایت اقدام کنن تا خیلی دیر نشه.

حتماً زودتر بلیط هم تهیه کنید. چون هر روز داره قیمت بلیط ها بالاتر می ره. نهایتاً 50-30 دلار برای کنسلی یا تغییر تاریخ بلیط خواهید داد، ولی 1 ماه دیرتر بلیط بگیرید، هم ممکنه بلیط گیرتون نیاد و هم با قیمت خیلی بالا ناچار به تهیه شید.

شاد باشید.
    دوست عزیز تا اونجا که من میدونم تا خوابگاه و مدارک مالی تایید نشه نمیشه تو سایت ثبت نامو کامل کرد. در مورد بلیط کی رزرو کنیم و با چه پروازی؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه چه جوری باید وقت سفارت گرفت ؟؟؟
    من مدارکم کم کم اماده میشه فقط نمیدونم این نامه خوابگاه رو چه جوری باید بگیرم چون میدونم سفارت میخواد....

دوستان منتظرم....

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi777 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه چه جوری باید وقت سفارت گرفت ؟؟؟
    من مدارکم کم کم اماده میشه فقط نمیدونم این نامه خوابگاه رو چه جوری باید بگیرم چون میدونم سفارت میخواد....

دوستان منتظرم....
    باید بری سایت UDI.no و از اونجا وقت سفارت بگیری فقط زودتر انجام بده وگرنه دیر بشه به مشکل برمی خوری خوابگاه هم من در مورد اون دانشگاه نمی دونم ولی احتمالا یه آدرسی چیزی دانشگاه بهتون داده که همون رو می تونی اعلام کنی

صفحه 1 از 67 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)