صفحه 11 از 67 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

این مدارک رو هر سال از بچه ها میخواستن یا امسال اولین ساله؟
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 10:20 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

اين بازي از امسال داره سر ميگيره- فقط مدارك فارع التحصيلي را ميخواهن ، ريز نمرات الزامي نداره؟ در ضمن براي سابقه كاري از كارفرماتون بخواهيد يك گواهي به زبان انگليسي بده همين كافيه
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 10:21 AM

Junior Member

مدرك ديپلم را هم فكر نكنم نيازي باشه چون شما ترجمه مدرك دانشگاهي تون را ميديد چطور ديپلم نداشته باشيد
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 10:24 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    دستت درد نکنه دوست عزیز. اینا نگفتن واسه چی یهو در خواست مدارک کردن؟ ما که این مدارکو واسه دانشگاه فرستادیم. جالبه که دو تا از بچه ها بدون اینکه ازشون همچین فرمی بخوان ویزا گرفتن.
    سلام،
    من فکر میکنم می خوان در مورد ایرانیها بررسی بیشتری داشته باشن تا آدم ناجوری توی کشورشون نره. البته این نظر شخصی منه.
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 10:26 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohyeddin نمایش پست ها
    سلام
    احتمال زیاد مدارک دبیرستان رو هم باید ترجمه کنید.
    دقت کنید که جدیداً لازم شده که قبل از مهر دادگستری، مدرک دبیرستان و پیش دانشگاهی، مهر تأیید آموزش و پرورش کل استان رو هم بخوره.
    شاد باشی.
    من که مدارک دبیرستانم رو نمیدم . اگر نیومدم حلالم کنید.. )
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 10:28 AM

یه فرم به من دادند که سر تیتر اون به شرح زیر هستش:

Educational institution, from/till Degree/Subject Documentation enclosed:
    Yes: No:

Employer, From/Till: Position: Documentation enclosed:
    Yes: No:

فکر نکنم اطلاعات تفصیلی زیادی مثل کانادا و آمریکا بخوان. حداقل برای امسال. ولی سالهای دیگه از اونها یاد میگیرن و همه نوع اطلاعات خواهند گرفت.
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 10:29 AM

Local Moderator

سلام
    این مدلی اولین ساله که اجرا کردن. این که ریزنمره می خوان یا نه رو، بین ساعت 3-1 از شماره 22802143 بپرسید.
    فقط زود مدارک رو آماده کنید و به سفارت بدید تا بهونه برای تأخیر در صدور ویزا بهشون ندید.
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahari نمایش پست ها
    این مدارک رو هر سال از بچه ها میخواستن یا امسال اولین ساله؟
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 10:33 AM

بچه ها ریز نمرات نمی خوان. مدرک دیپلمو پیش دانشگاهیو اکثرا میدادن. مدارک فقط کپیشو می خوان. در مورد سابقه کار اگه می تونید بیمتون رو جمع کنید همونو ترجمه کنید اگر نه یه برگه از شرکت بگیرید کافیه. مدارک ترجمه شده باید واسه 6 ماه پیش باشه ولی بودن دوستانی که مدارک با تاریخ قبل 6 ماه دادن. من هم همین کارو میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarm20 نمایش پست ها
    سلام،
    من فکر میکنم می خوان در مورد ایرانیها بررسی بیشتری داشته باشن تا آدم ناجوری توی کشورشون نره. البته این نظر شخصی منه.
    از بچه های هنر، معماری و زبان همه ویزا گرفتن. اونایی که مهندسی یا رشته های به نوعی حساس بودن ویزا نگرفتن فقط. من فک می کنم بیشتر می خوان میحط کار قبلیو چک کنن که مورد حساسی نباشه.
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 10:07 AM

Local Moderator

سلام
    به این سرعت ترجمه هاتون با مهر دادگستری و وزارت خارجه آماده شده؟
    فقط کپی مدارک رو می خوان؟! یعنی چی؟
    6 ماه بیشتر اعتبار نداره. باید ببینی قبول می کنن یا نه.
    مطمئنی بقیه رشته ها نتیجه ویزاهاشون اومده؟
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    بچه ها ریز نمرات نمی خوان. مدرک دیپلمو پیش دانشگاهیو اکثرا میدادن. مدارک فقط کپیشو می خوان. در مورد سابقه کار اگه می تونید بیمتون رو جمع کنید همونو ترجمه کنید اگر نه یه برگه از شرکت بگیرید کافیه. مدارک ترجمه شده باید واسه 6 ماه پیش باشه ولی بودن دوستانی که مدارک با تاریخ قبل 6 ماه دادن. من هم همین کارو میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)