صفحه 15 از 67 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

پیش فرض راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط anyone نمایش پست ها
    این فرم، فرم خاصیه؟ اگر بله، چجوری باید تهیه‌اش کرد؟

چون توی مدرک دانشگاهی هم که ترجمه میشه، دقیقا همچین چیزی نوشته میشه، یعنی نوشته میشه از کِی تا کِی درس خوندیم و نوع مدرک رو هم مینویسن.
    اگه از شما نخواستن، الزامی برای ارسال آن ندارید. فقط یه فرم ساده هستش که از بعضی ها خواستند. با توجه به این که سن من بالای 30 سال هست احتمالا خواستند که سابقه کاری هم از من داشته باشند.
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:35 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anyone نمایش پست ها
    این فرم، فرم خاصیه؟ اگر بله، چجوری باید تهیه‌اش کرد؟

چون توی مدرک دانشگاهی هم که ترجمه میشه، دقیقا همچین چیزی نوشته میشه، یعنی نوشته میشه از کِی تا کِی درس خوندیم و نوع مدرک رو هم مینویسن.
    این فرم رو سفارت به کسایی داد که ازشون مدارک اضافی رو خواسته بود، اگه سفارت فرمی به شما نداده پس لازمش ندارین.
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:36 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadnobody نمایش پست ها
    چه رشته ای میخونی؟

English Linguistics

Junior Member

گویا کلا به بچه هایی که دو هفته پیش مدارک تحصیلی و شغلی را تحویل داده اند - منجمله خودم- ویزا ندادند.
    من از یو دی آی هم سوال کردم در خصوص مشکل بلیط، جواب این بود:
    The application is unfortunately still in process. We can not guarantee that you will get an answer to your application before 31st of July.
    We do not recommend buying tickets before you have received the decision from the UDI.
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:37 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrvahid نمایش پست ها
    گویا کلا به بچه هایی که دو هفته پیش مدارک تحصیلی و شغلی را تحویل داده اند - منجمله خودم- ویزا ندادند.
    The application is unfortunately still in process. We can not guarantee that you will get an answer to your application before 31st of July.
    We do not recommend buying tickets before you have received the decision from the UDI.
    به منم هم همین رو گفتن داره بررسی میشه!!
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:41 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarm20 نمایش پست ها
    اگه از شما نخواستن، الزامی برای ارسال آن ندارید. فقط یه فرم ساده هستش که از بعضی ها خواستند. با توجه به این که سن من بالای 30 سال هست احتمالا خواستند که سابقه کاری هم از من داشته باشند.
    البته من هنوز مدارکم رو به سفارت تحویل ندادم؛ ولی همچین چیزی توی checklist ای که تو سایت UDI‌ هست، نبود. واسه همین سوال برام پیش اومد.

اینم تو پرانتز بگم که من می‌خوام واسه ویزای کار (دانشجوی دکترا) اقدام کنم. سنم هم کمتر از ۳۰ سال هستش
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:43 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrvahid نمایش پست ها
    می تونم بپرسم متن ایمیلتون چی بوده؟من هم به یو دی آی ایمیل زدم و دقیقا مشکل بلیط رو مطرح کردم ولی فقط بم گفتن که داره بررسی میشه و تاریخ دقیقی نگفتن! 31 جولای که دیگه خیییلی دیره!!
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:44 AM

Junior Member

من نامه زدم به udi و این جواب رو به من داد در مورد این فرم و مدارک اضافی...

Dear Sir/Madam;

I applied for a study permit on 22 May, 2013 in Royal Norwegian Embassy of Tehran, Iran. I handed in required documents compeletly which is announced in the web-pages of UDI and Embassy of Tehran, Iran. After that, I have been asked by the Embassy on 8 July, in order to fill in a form about educational background and work expriences, handing in additional documents to proove that form information. I have applied before 1 July and it is written in your "Case-processing times for study permits " web-page that you can guarentee the application resault which has been applied before the deadline and it may take long about 2 months. I need to know when I will be informed about the resault of my study permit, while I have to attend the introduction week on 07 Aug. Additionally, I have booked a plane ticket for 06 Aug.
    Best Regards

We refer to your e-mail dated July 23rd 2013.
    The application is still in process here at the Directorate of Immigration (UDI). UDI can never guarantee that your application will be finalized within a certain date even though you have handed in your application for student permit before 1st of June 2013. At the same web page is also noted the following: Which cases take longer to process?In some cases, we need more information or documentation, or there may be things that we want to look into more closely. We would not do so if we did not believe that it is absolutely necessary in order to make a correct decision in the case.
    Best regards
    Sendt: 23. juli 2013 19:09
    Til: webskjema
    Emne: reply from udi

,
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:45 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzmarz نمایش پست ها
    می تونم بپرسم متن ایمیلتون چی بوده؟من هم به یو دی آی ایمیل زدم و دقیقا مشکل بلیط رو مطرح کردم ولی فقط بم گفتن که داره بررسی میشه و تاریخ دقیقی نگفتن! 31 جولای که دیگه خیییلی دیره!!
    بله.
    من در ایمیل گفته بودم که طبق قرارداد خانه و هفته آشنایی با دانشگاه برای 31 جولای بلیط گرفته ام. آیا تا 31 ام نتیجه ویزا را می دهید یا خیر، که این جواب را دادند.
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:47 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

سلام دوستان. کسی هست که امسال برای ویزای دانشجویی اقدام کرده باشه؟ من پذیرشم از دانشگاه اسلو اومده و حدود 3 ماهه که برای ویزا اقدام کردم اما هنوز هیچ خبری نشده. کسی اینجا هست که شرایطش مثل من باشه؟
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:51 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)