صفحه 16 از 67 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط smallapple نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی هست که امسال برای ویزای دانشجویی اقدام کرده باشه؟ من پذیرشم از دانشگاه اسلو اومده و حدود 3 ماهه که برای ویزا اقدام کردم اما هنوز هیچ خبری نشده. کسی اینجا هست که شرایطش مثل من باشه؟

ویزای من و چند تا از بچه هایی که برا ارشد اقدام کردند اومده ولی خیلی از بچه ها هنوز منتظرند ولی سه ماه خیلی زیاده مگه اینکه برا دکترا اقدام کرده باشی چون پروسه دکترا طولانی تره فکر کنم
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2013 در ساعت 08:55 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

ما از سایت UDI برای یک روز و یک ساعتِ خاص وقت گرفتیم. اگه تو همون روز ولی زودتر یا دیرتر از اون ساعت خاص بریم سفارت، مشکلی که ایجاد نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anyone نمایش پست ها
    ما از سایت UDI برای یک روز و یک ساعتِ خاص وقت گرفتیم. اگه تو همون روز ولی زودتر یا دیرتر از اون ساعت خاص بریم سفارت، مشکلی که ایجاد نمیشه؟
    اگه دیرتر بری وقتت میگذره و مدارکت رو تحویل نمیگیرن و دوباره باید وقت بگیری. من خودم نیم ساعت زودتر رسیدم و تقریبا هموم زمانی که وقت خودم بود با کارمندای سفارت که مدارک رو تحویل میگرفتن صحبت کردم . به ترتیب صدا میکنن و اینجوری نیست که اگه زودتر از وقتت بری زودتر کارت تموم بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهيه مقدمات سفر شامل لوازم ضروري، فريت بار، بليط و غيره

با درود

عذر میخوام که سوالم رو اینجا می‌پرسم چون سوالم هیچ ارتباطی با این تاپیک نداره و خوب با عنوان هیچ تاپیک دیگه‌ای هم همخونی نداشت لذا دیدم با وجود نبود ارتباط، کدوم یکی رو بزور میشه یکم شبیه‌تر تشخیص داد خوب این تاپیک در نظرم اومد!

عرضم بخدمتتون که قراره یک سری مدارک برای سفارت نروژ توی یه کشور ثالث ارسال بشه حالا مشکل اینجاست که این مسئولیت بگردن من افتاده و من هرچی دارالترجمه که اسمش به گوشم خورده و نخورده بود تماس گرفتم ولی هیچ‌کدوم ترجمه رسمی نروژی نداشتند و چندتاشون بهم گفتن که توی ایران اصلا وجود نداره! حالا سوال اینه که آیا میشه مدارک رو به زبون دیگه‌ای ترجمه کرد؟ یعنی سفارت‌های نروژ زبونی غیر نروژی هم برای مدارک هویتی قبول می‌کنند؟
    از سازمان مربوطه توی اسلو پرسیدن و ظاهرا بهشون گفتن توی هر کشوری غیر از ایران، شما اصل مدارک رو بیارین، ما بعد از روئیت اصل مدرک بزبون فارسی، شمارو برای ترجمه، به یه دارالترجمه رسمی که خودمون در نظر داریم ارجاع میدیم ولی یکی دیگه از دوستان که توی بلژیک زندگی می‌کنه اون میگه نه ممکنه باز بفرستن ایران برای ترجمه که حالا جدا از هزینه DHL، مدت زمانی که صرف این امر میشه طولانیه و حالا من موندم با مدارکی که نمی‌دونم چکارشون کنم!
    آیا با ترجمه به زبون دیگه‌ای میشه این مدارک رو به سفارت نروژ در کشور ثالث ارایه کرد یا اینکه حتما باید بزبون نروژی باشند؟ اگه میشه، به چه زبونی؟
    آیا کار ترجمه‌رو توی همون کشور ثالث هم میشه انجام داد یا اینکه باید باز ایشون مدارک رو پس بفرسته ایران تا براش ترجمه شن و مهر وزارت خارجه ایران روشون بخوره حتما (داخل ایران)؟

شرمنده که هم توی مکان نامناسب مطرح کردم و هم این‌همه طولانی شد.
    پیشاپیش از لطف همگی عزیزان و راهنمایی‌هاشون سپاسگذارم.

Junior Member

بچه ها چه خبر؟ دیگه یواش یواش وضعیت داره قرمز می شه ها...! ما تا حالا فکر می کردیم که ایران خر تو خره، اما ظاهرا نروژ هم دست کمی نداره... پس بلیط رو چه کنیم؟ کی جمع و جور کنیم؟ کی بریم خرید؟ 1 هفته هم نموده ها تا 7 AUG و Introduction Week

Local Moderator

سلام
    متأسفانه امسال خیلی تأخیر کردن در اعلام نتیجه ویزا و هیچ کس هم جوابگو نیست.
    شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1045 نمایش پست ها
    بچه ها چه خبر؟ دیگه یواش یواش وضعیت داره قرمز می شه ها...! ما تا حالا فکر می کردیم که ایران خر تو خره، اما ظاهرا نروژ هم دست کمی نداره... پس بلیط رو چه کنیم؟ کی جمع و جور کنیم؟ کی بریم خرید؟ 1 هفته هم نموده ها تا 7 AUG و Introduction Week

Local Moderator

سلام
    اکثراً شرایطی مثل شما دارن. بیشتر از 2 ماهه مدارک فرستادن و هنوز نتیجه ای بهشون اعلام نشده.
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط smallapple نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی هست که امسال برای ویزای دانشجویی اقدام کرده باشه؟ من پذیرشم از دانشگاه اسلو اومده و حدود 3 ماهه که برای ویزا اقدام کردم اما هنوز هیچ خبری نشده. کسی اینجا هست که شرایطش مثل من باشه؟

Local Moderator

من موندم اون هایی که امسال برای فوق لیسانس از این اداره مهاجرت ویزا گرفتن، چه شانسی داشتن!!
    ظاهراً برای بعضی های جواب ریجکت هم امسال اومده. یعنی فقط به اکسپتی ها زنگ نزدن. اینه که همه امیدوار باشن که جواب ویزاشون تا هفته بعد بیاد. الان مدارک در اداره مهاجرت زیردست نفر اصلی برای اعلام نظر هست، اگر چه که امسال تأخیر کردن.
    امیدوارم همه ویزا بگیرن.
    شاد باشید.
    ویرایش توسط MMoHH : July 31st, 2013 در ساعت 07:49 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohyeddin نمایش پست ها
    ظاهراً برای بعضی های جواب ریجکت هم امسال اومده
    به نظر شما علت ریجکت شدن درخواست ویزا چی میتونه باشه؟ (با فرض اینکه همه مدارک کامل و بدون نقص باشه)

Local Moderator

سلام
    اداره مهاجرت نروژ بی علت زیاد تصمیم می گره. تا وقتی ویزا نیاد، نمی شه از هیچ چیزیشون مطمئن بود.
    دلیلش می تونه سن، شرایط تحصیلی و کاری در ایران و ...، کلاً هر موردی که به نظرشون بیاد متقاضی قصد موندن در نروژ رو داره.
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط anyone نمایش پست ها
    به نظر شما علت ریجکت شدن درخواست ویزا چی میتونه باشه؟ (با فرض اینکه همه مدارک کامل و بدون نقص باشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)