صفحه 2 از 67 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

دوستان می شه لطف بکنن و صرافی که این کار انتقال پول رو انجام دادن توسطش معرفی کنن من به مشکل خوردم با چند صرافی(البته نمی دونم اگر که این کار خلاف مقررات فروم هست یا نه، امیدوارم نباشه!)

Junior Member Leonrdo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط ary87 نمایش پست ها
    دوستان می شه لطف بکنن و صرافی که این کار انتقال پول رو انجام دادن توسطش معرفی کنن من به مشکل خوردم با چند صرافی(البته نمی دونم اگر که این کار خلاف مقررات فروم هست یا نه، امیدوارم نباشه!)
    دوست من ، از نظز اعتماد کردن مشکل و نگرانی خاصی نیسست ، تا اونجایی که میتونین قیمت بگیرین و بعدش اونی که از همه مناسب تر و منصف تر بود رو انتخاب کن . سعی کنین ازشون تخفیف بگیرین . البته اوضاع ارز در این ایام خاص خیلی متزلزل هسست . با این حال چاره ای نیسست .
    پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت ، شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
    حتی عبور از عشق هم رو به رهایی سخت نیست ، بی ذوق آزادی کسی با عشق هم خوشبخت نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Leonrdo نمایش پست ها
    دوست من ، از نظز اعتماد کردن مشکل و نگرانی خاصی نیسست ، تا اونجایی که میتونین قیمت بگیرین و بعدش اونی که از همه مناسب تر و منصف تر بود رو انتخاب کن . سعی کنین ازشون تخفیف بگیرین . البته اوضاع ارز در این ایام خاص خیلی متزلزل هسست . با این حال چاره ای نیسست .
    لئوناردو صرافی میگه به حساب دانشگاه نمیتونه پول بریزه. باور کن تا تونستم زنگ زدم و سر زدم ولی انجام نمیدن. فقط به حساب شخص یا شرکت میریزن. چیکار کنیم؟

• سلام بچه ها دو تا سوال مهم دارم:
      کسی اطلاع نداره که امسال رشته مهندسی نفت را نروژ تحریم کرده یا نه؟ چه طوری میشه اطلاعی بدست آورد در این ضمینه؟
      البته به من پذیرش دادن برای ارشد ولی می ترسم برای ویزا مشکل ایجاد بشه...
      در ضمن من تا 10 jun امتحان دارم. میشه واسه 11 Jun وقت بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط deanstark نمایش پست ها
    • سلام بچه ها دو تا سوال مهم دارم:
      کسی اطلاع نداره که امسال رشته مهندسی نفت را نروژ تحریم کرده یا نه؟ چه طوری میشه اطلاعی بدست آورد در این ضمینه؟
      البته به من پذیرش دادن برای ارشد ولی می ترسم برای ویزا مشکل ایجاد بشه...
      در ضمن من تا 10 jun امتحان دارم. میشه واسه 11 Jun وقت بگیرم؟

سلام . لطفا فقط در یک تاپیک سوالتون رو مطرح کنین
    جواب سوالتون رو اینجا نوشتم .
    موفق باشید.
    پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت ، شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
    حتی عبور از عشق هم رو به رهایی سخت نیست ، بی ذوق آزادی کسی با عشق هم خوشبخت نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Leonrdo نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، حقیقتاً مشکلی که پیش اومده این هست که به طرز عجیبی همه اون صرافی ها که من میشناختم و فکر می کردم این کارو انجام می دن گفتن که انجام نمی دن و اینکه یکی هم که پیدا شده که انجام بده میگه نمی تونن ذکر کنن این پول برای هزینه زندگی هست و می گن باید ذکر شه این پول هزینه خرید کتاب هست!! اینه که من یکم بلاتکلیف موندم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ary87 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، حقیقتاً مشکلی که پیش اومده این هست که به طرز عجیبی همه اون صرافی ها که من میشناختم و فکر می کردم این کارو انجام می دن گفتن که انجام نمی دن و اینکه یکی هم که پیدا شده که انجام بده میگه نمی تونن ذکر کنن این پول برای هزینه زندگی هست و می گن باید ذکر شه این پول هزینه خرید کتاب هست!! اینه که من یکم بلاتکلیف موندم.
    من امروز قرار با یه صراف تماس بگیرم که بهم بگه بطور قطع بگه پولو میریزه یا نه. اگر شد به بقیه دوستان میگم که از این طریق اقدام کنن. اگر به اسم خودمونم نفرستیم میتونیم بگیم شماره دانشجویی که تو برگه پذیرش هستو واسمون روی حواله بنویسه. که ازون طریق ثابت کنیم این حواله مال ماست

Junior Member

بچه ها کسیخبر داره اگه بخوایم NOK 94400 کرون نروز رو به یورو حواله کنیم چه قدر میشه ؟؟؟؟

کسی میدونه ؟؟ من به بانک تو نروز میل زدم جواب نداده .

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi777 نمایش پست ها
    بچه ها کسیخبر داره اگه بخوایم NOK 94400 کرون نروز رو به یورو حواله کنیم چه قدر میشه ؟؟؟؟

کسی میدونه ؟؟ من به بانک تو نروز میل زدم جواب نداده .
    دوست عزیز هر یورو معادل 7.54 (حدودا) کرون نروژ هست . پس میشه به عبارتی 12520 یورو .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    من امروز قرار با یه صراف تماس بگیرم که بهم بگه بطور قطع بگه پولو میریزه یا نه. اگر شد به بقیه دوستان میگم که از این طریق اقدام کنن. اگر به اسم خودمونم نفرستیم میتونیم بگیم شماره دانشجویی که تو برگه پذیرش هستو واسمون روی حواله بنویسه. که ازون طریق ثابت کنیم این حواله مال ماست
    ممنون از لطفت عرفی جان، من و فکر می کنم خیلی های دیگه منتظر نتیجه تماس شما خواهیم بود فکر کنم خیلی هامون با این مشکل رو به رو شدیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)