صفحه 3 از 67 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

من به اشنا که فرانسه هست گفتم برام بریز گفت من به خاطرات قوانین بانکی 7000 یورو بیشتر نمیتونم بریزم ولی من باید خداقل 12500 یورو بفرستم .اقا این انتقال پول امسال بد جوری شده من یه صرافی اصفهان پیدا کردم گفت من از طریق واسطه حواله میکنم برات ولی بجای اسمت باید شماره پذیرشت رو تو فرم حواله بزنم و گفت تو هم رسیداین موضوع حل کنیمشو واسه دانشگاه ایمیل کن بگو از طرف تو هست این پول
    کسی از بچه ها تونسته پول حواله کنه امسال ؟؟؟
    چه جوری و از طرف کدوم صرافی؟

بچه ها کمک کنید با همفکری حل شه این موضوع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

آیا کسی در مورد Study plan که سفارت می خواهد اطلاعی داره؟
    من تنها این فرم را در سایت یو دی آی نروژ پیدا کردم که قدیمی است: http://www.udi.no/upload/Rundskriv/E...005-018V1e.doc

Junior Member Leonrdo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrvahid نمایش پست ها
    آیا کسی در مورد Study plan که سفارت می خواهد اطلاعی داره؟
    من تنها این فرم را در سایت یو دی آی نروژ پیدا کردم که قدیمی است: http://www.udi.no/upload/Rundskriv/E...005-018V1e.doc
    study plan در واقع همون چارت تحصیلی هست که شما در دوره مستر باید بگذرونید و در اون اشاره شده که هر ترم و هر سال چه درس ها و چه واحد هایی رو خواهید گذروند . در صورتی که سایت رو خوب گشتید و نبود از دانشگاه بخواید براتون ارسال میکنه .
    پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت ، شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
    حتی عبور از عشق هم رو به رهایی سخت نیست ، بی ذوق آزادی کسی با عشق هم خوشبخت نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Leonrdo نمایش پست ها
    study plan در واقع همون چارت تحصیلی هست که شما در دوره مستر باید بگذرونید و در اون اشاره شده که هر ترم و هر سال چه درس ها و چه واحد هایی رو خواهید گذروند . در صورتی که سایت رو خوب گشتید و نبود از دانشگاه بخواید براتون ارسال میکنه .
    سفارت كانادا هم يه فرم study plan ميخواست ولي توي اون بايد توضيح ميداديم كه هدف از تحصيلمون چيه و چه برنامه اي واسه دوره تحصيل داريم. يه چيزي تو مايه هاي sop. مطمئنيد همينه؟ اين به چه كار سفارت مياد؟

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژِی آزاد شهرقدس

بچه ها به نظرم برای اینکه چیزی رو برای روز سفارت از قلم نندازیم بیاین 1 لیست درست کنیم ، مثلا من همین study plan رو اصلا ندیدم و تا این لحظه نمیدونستم لازمه . 1 سوال هم دارم و قتی فرم سفارت رو پر میکنیم 1 جا نوشته date of arrival in norway و اdate of arival in schengen اینو چی باید بزنیم؟ تو قسمت travel document and history ؟ من 2 تا پروفیل تو سایت سفارت ساختم چون ترسیدم جوابم درست نباشه !!!!
    غم انگیزترین چیز تو دنیا ، 1 استعداد تلف شده است .

Junior Member

دوستان من چون میخوام پولو به یورو و یا دلار بفرستم به بانک Danske Bank که طرف قرار داده دانشگاهمه ایمیل زدم و گفتم میخوام به یورو یا دلار بفرستم و در جواب کفتند برای تبدیل 94400 کرون از سایت
    http://www.norges-bank.no/en/price-s...xchange-rates/ استفاده کنم برا تبدیل و حواله کنم و لطفا بگین کسی به یورو یا دلار حواله کرده یا نه ؟؟؟؟

ایا پول رسیده بهشون ؟؟
    کسی از شما از صرافی ارسال کرده؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi777 نمایش پست ها
    دوستان من چون میخوام پولو به یورو و یا دلار بفرستم به بانک Danske Bank که طرف قرار داده دانشگاهمه ایمیل زدم و گفتم میخوام به یورو یا دلار بفرستم و در جواب کفتند برای تبدیل 94400 کرون از سایت
    http://www.norges-bank.no/en/price-s...xchange-rates/ استفاده کنم برا تبدیل و حواله کنم و لطفا بگین کسی به یورو یا دلار حواله کرده یا نه ؟؟؟؟

ایا پول رسیده بهشون ؟؟
    کسی از شما از صرافی ارسال کرده؟؟؟
    من از صرافی به اسم خودم فرستادم و 2 ساعته رسید تو حساب.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    من از صرافی به اسم خودم فرستادم و 2 ساعته رسید تو حساب.
    میشه بگید از چه صرافی فرستادید؟ من فرستادم اما فقط با حروف اولیه اسم و فامیلم و رفرنس نامبر، هر جا رفتم قبول نکرد اسمم رو کامل بنویسه

صرافی المپیک تو چاراه استانبول

سلام بچه ها:
    من 16th jun وقت گرفتم. آخه تا قبلش امتحان دارم به نظرتون میرسم ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)