صفحه 4 از 67 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط deanstark نمایش پست ها
    سلام بچه ها:
    من 16th jun وقت گرفتم. آخه تا قبلش امتحان دارم به نظرتون میرسم ؟!
    ایشالله میرسی

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژِی آزاد شهرقدس

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

سلام بچه ها:
    من 16th jun وقت گرفتم. آخه تا قبلش امتحان دارم به نظرتون میرسم ؟!
    آیا من اشتباه میکنم؟ اما گم.نم من تو فرم های اولیه خوندم که فقط اگه تا قبل از 1 جون اقدام کنیم ، تعهد میکنه که قبل از شروع کلاسا اونجا باشیم . وگرنه قول نمیدن . و پرسه ویزا هم 3 ماه طول میکشه !!!!!درست نمیگم؟
    غم انگیزترین چیز تو دنیا ، 1 استعداد تلف شده است .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture, Islamic Azad University of Mashhad

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    آیا من اشتباه میکنم؟ اما گم.نم من تو فرم های اولیه خوندم که فقط اگه تا قبل از 1 جون اقدام کنیم ، تعهد میکنه که قبل از شروع کلاسا اونجا باشیم . وگرنه قول نمیدن . و پرسه ویزا هم 3 ماه طول میکشه !!!!!درست نمیگم؟
    بچه های پارسال (به جز یکی دو مورد ) 10 روزه تا 1 ماهه ویزاشون آماده شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    صرافی المپیک تو چاراه استانبول
    من پیغام خصوصی گذاشتم تلفنشو بم بدید ولی صندوقتون پره نمیشه پیغام خصوصی داد لطفا خالیش کنین
    منم میخوام بفرسم اگه بشه از همون صرافی
    بانک تو نروز میل زد بهم گفت بدون ااسم قبول نمیکنه ازم.

اقا من چند شبه درست نمیخوابم از فکر ارسال این پول لطفا یه صرافی که با اسم بفرسه به من معرفی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    من هم خودم اول همین اشتباه شمارو میکردم اما اونا گفتن که بهتره پول رو تا قبل از 1 جون حواله کنیم. در ضمن ویزا تا قبل از 70 روز صادر میشه و بهتره خوشبین باشیم چراکه خیلی از بچه ها 10 روزه گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    سفارت كانادا هم يه فرم study plan ميخواست ولي توي اون بايد توضيح ميداديم كه هدف از تحصيلمون چيه و چه برنامه اي واسه دوره تحصيل داريم. يه چيزي تو مايه هاي sop. مطمئنيد همينه؟ اين به چه كار سفارت مياد؟
    من به سفارت زنگ زدم و پرسیدم. نروژ فقط طرح درسهای دوره ای رو که می گذرونید می خواد. ولی درباره کانادا فرمایش شما درسته. اصلا" کلا" با هم فرق دارن و
    فقط اسماشون یکیه... مثل اینکه. حالا ما میریم سفارت اگر reject شدیم تبدیل می شیم به عبرت بقیه!
    من که اگه reject بشم می رم یه موسسه اعزام دانشجو تاسیس می کنم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shayank90 نمایش پست ها
    من هم خودم اول همین اشتباه شمارو میکردم اما اونا گفتن که بهتره پول رو تا قبل از 1 جون حواله کنیم. در ضمن ویزا تا قبل از 70 روز صادر میشه و بهتره خوشبین باشیم چراکه خیلی از بچه ها 10 روزه گرفتن
    من پول رو فقط با شماره دانشجویی خودم و با اسم یه نفر دیگه و از دبی فرستادم. به دانشگاه همه مسائل و مشکلات رو توضیح دادم و اونها هم گفتن ما فقط می خوایم پول رو ردیابی کنیم و شماره دانشجوییت رو فیش باشه کافیه. شما هم اگر نتونستید با اسم خودتون بفرستید سعی کنید به دانشگاه توضیحات کافی و قانع کننده بدید. نه اینکه فقط بگید "من نمی تونم با اسم خودم بفرستم". یه وقت فکر میکنن تحت پیگرد مالی هستید و یه جرمی چیزی کردید که نمی تونید از خدمات بانکی استفاده کنید. خلاصه وقتی یه دانشگاه با شماره دانشجویی قبول می کنه یعنی بقیه هم می تونن قبول کنن فقط باید قانع بشن!

یه سوال جالب!
    عکسی که می خوایم به سفارت بدیم چجوری باشه؟ با کت و بدون کراوات - با کت و کراوات - فقط با پیراهن. می خوام بدونم کسی رو میشناسید که مثلا فکر کنه به خاطر عکسش باهاش حال نکردن. مثلا اونها می دونن ما عمرا هر روز کراوات بزنیم حالا عکس با کراوات بدیم. یا اصلا چه جوری بریم سفارت با کت و شلوار و کراوات، با کت و شلوار و بدون کراوات، با پیرهن خالی، با تی شرت؟ اصلا جو سفارت چه طوری منظورم آدم هایی هست که میان. چه لباسی می پوشن؟

بچها این شماره دانشجویی چیه؟ کجا باید پیداش کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture, Islamic Azad University of Mashhad

بچها این شماره دانشجویی چیه؟ کجا باید پیداش کنم؟
    توی acknowledgement form جلوی اسمتون. یه شماره 11 رقمیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)