صفحه 5 از 67 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژِی آزاد شهرقدس

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

پس یعنی study plan میخواد؟ تو پیج دانشگاه نبود همچین چیزی . من که قشنگ از کامنت های اینجا گیج و منگ شدم . هرکس 1 چیز میگه .
    غم انگیزترین چیز تو دنیا ، 1 استعداد تلف شده است .

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Defender نمایش پست ها
    یه سوال جالب!
    عکسی که می خوایم به سفارت بدیم چجوری باشه؟ با کت و بدون کراوات - با کت و کراوات - فقط با پیراهن. می خوام بدونم کسی رو میشناسید که مثلا فکر کنه به خاطر عکسش باهاش حال نکردن. مثلا اونها می دونن ما عمرا هر روز کراوات بزنیم حالا عکس با کراوات بدیم. یا اصلا چه جوری بریم سفارت با کت و شلوار و کراوات، با کت و شلوار و بدون کراوات، با پیرهن خالی، با تی شرت؟ اصلا جو سفارت چه طوری منظورم آدم هایی هست که میان. چه لباسی می پوشن؟

همون عکسی که به دانشگه دادیم خوب نیست ؟ تازه وضعیت ما خنده دارتره ، نمیدونیم با حجاب بدیم؟ بی روسری بدیم؟ شانس نداریم که میریم فرودگاه میبینیم ممنوع الخروجیم . بعد با هم موسسه اعزام دانشجو رو میزنیم .

Junior Member

من پول رو فقط با شماره دانشجویی خودم و با اسم یه نفر دیگه و از دبی فرستادم. به دانشگاه همه مسائل و مشکلات رو توضیح دادم و اونها هم گفتن ما فقط می خوایم پول رو ردیابی کنیم و شماره دانشجوییت رو فیش باشه کافیه. شما هم اگر نتونستید با اسم خودتون بفرستید سعی کنید به دانشگاه توضیحات کافی و قانع کننده بدید. نه اینکه فقط بگید "من نمی تونم با اسم خودم بفرستم". یه وقت فکر میکنن تحت پیگرد مالی هستید و یه جرمی چیزی کردید که نمی تونید از خدمات بانکی استفاده کنید. خلاصه وقتی یه دانشگاه با شماره دانشجویی قبول می کنه یعنی بقیه هم می تونن قبول کنن فقط باید قانع بشن!
    خوشبختانه یکی از دوستای عزیزم که اینجا هم هست (erfi) یه صرافی پیدا کرده که پول رو بدون دردسر و 2 ساعته !! و با اسم خودمو حواله میکنه نروژ. فعلا خیالم راحته

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shayank90 نمایش پست ها
    از الان بگم که اگه موسسه اعزام دانشجو زدین من میشم مدیر ارشداااا
    نه جدا واسم سوال شد . بعدا دچار مشکل نشیم .

هوااااااااااااااااار جماعتتتتتتتتتتتتتتتتتت....ب ابا این چه سوالاییه میپرسین. اخه مگه با عکس کسیو ریجکت میکنن؟ حالا اگه می خواید دفتر اعزام دانشجو بزنید و دنبال بهونه می گردید بحث چیز دیگست چند تا مورد:
    1-این تاپیک شده بازار شام!!! بابا فکر اون بنده خدایی باشید که سال بعد میاد این بحثارو می خونه. بعضی از مطالبی که دوستان می نویسن انقد جذابه که جون میده با تخمه و پاپکرن بشینی بخونیش.
    2-من فردا میرم سفارت هر سوالی دارید مثل study plan, reply slip, اسم عمه سفیر و... بگید که فردا بپرسم تا خیالمون راحت شه مخصوصا در مورد اخرین سوال!!

با توجه به اینکه دیگه کم کم باید آماده بشیم برای اماده کردن مدارک من مدارکیو که باید آماده کنیمو می نویسم هم برای جمع بندی برای هممون و اینکه همه با خیال راحت مدارکو کامل بدیم.
    اصل و کپی پذیرش از یکی از دانشگاه های معتبر نروژی ( درمورد بچه های ntnu کپی ایمیل کافیه)
    ارائه مدارک جهت اثبات داشتن محل سکونت در نروژ (برای بجه های ntnu فرم ... how to obtain a first باید کپی کنیم)
    ارائه رسید وجه واریز شده به حساب دانشگاه (رسیدی که از دانشگاه میگیرید و برگه صراف)
    Study plan ارائه برنامه تحصیلی (در هاله ای از ابهام)
    اصل و کپی گذرنامه از صفحات 2 الی 9 به همراه تمام صفحات مهمور شده
    اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه به همراه اصل ترجمه انگلیسی با تایید وزارت
    امور خارجه و کپی ترجمه
    اصل و کپی کارت ملی به همراه ترجمه انگلیسی با تایید وزارت امور خارجه و کپی
    ترجمه
    3 جدید رنگی زمینه سفید و بدون روتوش - - * یک قطعه عکس 4
    هزینه بررسی پرونده330 یورو یا 2500 کرون

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    پس یعنی study plan میخواد؟ تو پیج دانشگاه نبود همچین چیزی . من که قشنگ از کامنت های اینجا گیج و منگ شدم . هرکس 1 چیز میگه .
    من دیروز هم گفتم study plan سفارت نروژ به خاطر تشابه اسمی با study plan سفارت کانادا بین دوستان تشکیک ایجاد کرده و نمیگذاره ما به یک اجماع متقن برسیم. منظور از study plan در سفارت کانادا طبق بحثی که اینجا در جریانه به مراتب با خواسته سفارت نروژ متفاوت به نظر میرسه. البته عرض کردم به نظر می رسه. من گفتم با تلفنی با یه آقایی تو سفارت صحبت کردم و اون هم به صراحت و شفافیت گفت study plan رو دانشگاه به شما میده و من هم گفتم دانشگاه تو نامه پذیرش فقط دو خط نوشته استادی پلن این دانشجو دو سال تحصیل در مقطع ارشد در فلان رشته است و پرسیدم آیا همین کافیه گفت نه گفتم پس چی کار کنم گفت تو سایت دانشگاه سرفصل دورس هست همون رو پرینت بگیر بیار کافیه!
    والسلام!

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من دیروز هم گفتم study plan سفارت نروژ به خاطر تشابه اسمی با study plan سفارت کانادا بین دوستان تشکیک ایجاد کرده و نمیگذاره ما به یک اجماع متقن برسیم. منظور از study plan در سفارت کانادا طبق بحثی که اینجا در جریانه به مراتب با خواسته سفارت نروژ متفاوت به نظر میرسه. البته عرض کردم به نظر می رسه. من گفتم با تلفنی با یه آقایی تو سفارت صحبت کردم و اون هم به صراحت و شفافیت گفت study plan رو دانشگاه به شما میده و من هم گفتم دانشگاه تو نامه پذیرش فقط دو خط نوشته استادی پلن این دانشجو دو سال تحصیل در مقطع ارشد در فلان رشته است و پرسیدم آیا همین کافیه گفت نه گفتم پس چی کار کنم گفت تو سایت دانشگاه سرفصل دورس هست همون رو پرینت بگیر بیار کافیه!
    والسلام!

بچه ها من همون سایت دانشگاه رو دیدم خودشون 1 فایل 20 صفحه ای مفصل داره که گمونم منظورشون همون بوده . همون رو من پرینت گرفتم واسه study plan

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    بچه ها من همون سایت دانشگاه رو دیدم خودشون 1 فایل 20 صفحه ای مفصل داره که گمونم منظورشون همون بوده . همون رو من پرینت گرفتم واسه study plan
    ٢٠ صفحه؟ چه خبره؟ من واسه رشتمو نگاه ميكردم به زور ٤ صفحه ميشد. ميشه لينكش. بزاريد؟ ممنون

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    ٢٠ صفحه؟ چه خبره؟ من واسه رشتمو نگاه ميكردم به زور ٤ صفحه ميشد. ميشه لينكش. بزاريد؟ ممنون

بله 19 صفحه است
    http://www.ntnu.edu/studies/msmolmed/components
    program description روبزنید دانلود میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)