صفحه 52 از 67 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsoheiljun نمایش پست ها
    من شما رو درک می‌کنم. خواهش می‌کنم دقت کنید که اون ۵۰۰۰ کرون به حساب من منتقل نشده و اون ۶۵۰ کرون هزینهٔ ثبت نام هم به حساب من منتقل نخواهد شد. بهتون حق میدم که بابت اون ۵۰۰۰ کرون ناراحت باشید. دلیل این که اون پول رو از حساب شما کم کرده اند این است که شما یک قرار دادی رو امضا کردید برای اجاره خوابگاه دانشجویی و احتمالا تاریخ شروع قرار داد از اول آگوست بوده. بنا بر این از همون اول آگوست هر ماه از حساب شما پول کم خواهد شد مگر این که اون قرار داد رو کنسل کنید (احتمالا طبقه قرار دادی که شما امضا کردید ۲ ماه زود تر باید اعلام کنید که مایل به کنسل کردن هستین)(احتمالا پول برق و آب رو ازتون کم کردند!!)(اگر قرار داد رو کنسل نکنید تا آگوست ۲۰۱۴ هر ماه باید پول اجاره رو بپردازید). به هر حال من میدونم که اون پول مهمه ولی‌ منظور من این بود که شما ۶۵۰ کرون رو پرداخت کنید و در قدم بعدی به دانشگاه بگید که من هزینهٔ ثبت نام رو پرداختم، حالا چند تا درس واسه من رجیستر کنید. با این کار پذیرشی رو که با سختی گرفتید رو از دست نمی‌دید (بابت همون پذیرش هم کم هزینه نکردید)
    ممنونم از راهنمایی و حس همدردیتون. شما کدوم دانشگاه هستید؟ به نظر شما نباید اول با مسئول امور دانشجوها صحبت کنیم که آیا اصلا امکان این کار, یعنی پرداخت هزینه ثبت نام از ایران و امکان شرکت در کلاس ها با این همه تاخیر امکان داره یا نه؟

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی و حس همدردیتون. شما کدوم دانشگاه هستید؟ به نظر شما نباید اول با مسئول امور دانشجوها صحبت کنیم که آیا اصلا امکان این کار, یعنی پرداخت هزینه ثبت نام از ایران و امکان شرکت در کلاس ها با این همه تاخیر امکان داره یا نه؟

من دانشگاه اسلو هستم. اینا فقط نظر منه. به نظر من در این شرایط اولین قدم پیگیری ویزا نیست. قدم اول حفظ کردن پذیرش است. که با پرداخت شهریه شروع می‌شه. اگر شهریه رو پرداخت کنید، حتی اگر ترم ۱ هیچ درسی‌ رجیستر نکنید مهم نیست، مهم اینه که شما رسما دانشجو شدید ولی‌ برای ترم ۱ هیچ درسی‌ رجیستر نکردید. وقتی‌ صورت حساب رو دریافت کردید قدم ۲ پرداخت آن است (به هر روشی‌ که شده). قدم ۳ اینه که دانشگاه رو تحت فشار بذرید که من پول شهریه رو پرداخت کردم ولی‌ چون ویزا ندادند و دیر شده الان ۳ تا درس واسه من رجیستر کنید.(پیگیری شدید نیاز داره ولی‌ دانشگاه مثل اداره پلیس نیست که جواب خشک و خالی‌ بدند)(من خودم ترم پیش ۱ درس رو ۲ ماه بد از این که ددلاین تموم شد رجیستر کردم). به دانشگاه ربطی‌ نداره که ۵۰۰۰ تا از حسابتون بابت خواب گاه کم شده یا این که ویزا ندادند. دانشگاه میگه این آدم ۶۵۰ کرون رو نداده پس نمیخواد اینجا درس بخونه. ولی‌ اگه پول ثبت نام رو بدید به این معنی‌ است که الان شما حق دارید. شما دانشجو هستید. (حتا جلو تر واسه ویزا هم شاید تاثیر گذر باشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    اسم ایشون رو تو fb بنویسید. پیداشون می کنید. لینک رو نذارم بهتره. فقط لز همه بچه ها می خوام که نه بخاطر پولشون, بلکه بخاطر حق انسانیشون ( که این همه اروپایی ها ازش دم می زنن) و ملیتی که قادر به انتخاب و تغییرش نیستن, از خودشون دفاع کنن.
    به عقیده من یه متن با تایید همه بچه ها تهیه کنیم, اینطوری قدرت و تاثیرش بیشتره
    من با تهيه متن موافقم، بايد به هم به udi و هم به رييس پليسشون اعتراض كنيم. كى حاضر اين متن رو تهيه كنه؟

Junior Member

سلام. برای ثبت نام کردن در دانشگاه و اینکه شما رسما دانشجو محسوب بشید باید welcome package خودتون رو از دانشگاه بگیرید. برای ما در دانشگاه اسلو اینطور بود. چون oriantation week را از دست دادیم باید خودتون از دانشگاه درخواست کنید که welcome package را براتون بازکنه و username password مربوط به studentweb را بهتون بدن. البته از ما موقع بازکردن ان پاسپورت خواستن. بعد از ثبت نام در student webشما باید semester fee پرداخت کنید که متاسفانه فکر کنم هیچکس نتونه از ایران پرداخت کنه. گذشته از همه مشکل اصلی اینه که شما باید ادرس خوابگاه رو بدید تا یک هفته بعد از پرداخت access card ,semester feeبراتون بیاد و بدون این کارت, کارت دانشجویی شما معتبر نیست. اگه قصد ثبت نام در این ترم را دارید این یه راهنمایی خیلی مختصر بود. امیدوارم کمکتون کنه. اما من و خانومم امسال سال دوممون بود که درخواست دادیم واسه اومدن به نروژو در دقیقه 90 کارمون درست شد .یه سال پول ما توی حساب دانشگاه موند. زود عصبانی نشید و تصمیم نگیرید. به امید موفقیت همه شما دوستان

Junior Member

سلام آيا كسي از دانشگاه خواسته پول را پس بدن
    من يكسري مكاتباتي با NTNU از چهارشنبه داشتم ولي جوابي نگرفتم نكنه پول را هم ميخوان بخورن
    چون خانم odron فوراً جواب ميداد قبلاً اما حالا ديگه جوابي نميده مشكوك ميزنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinagh066 نمایش پست ها
    سلام. برای ثبت نام کردن در دانشگاه و اینکه شما رسما دانشجو محسوب بشید باید welcome package خودتون رو از دانشگاه بگیرید. برای ما در دانشگاه اسلو اینطور بود. چون oriantation week را از دست دادیم باید خودتون از دانشگاه درخواست کنید که welcome package را براتون بازکنه و username password مربوط به studentweb را بهتون بدن. البته از ما موقع بازکردن ان پاسپورت خواستن. بعد از ثبت نام در student webشما باید semester fee پرداخت کنید که متاسفانه فکر کنم هیچکس نتونه از ایران پرداخت کنه. گذشته از همه مشکل اصلی اینه که شما باید ادرس خوابگاه رو بدید تا یک هفته بعد از پرداخت access card ,semester feeبراتون بیاد و بدون این کارت, کارت دانشجویی شما معتبر نیست. اگه قصد ثبت نام در این ترم را دارید این یه راهنمایی خیلی مختصر بود. امیدوارم کمکتون کنه. اما من و خانومم امسال سال دوممون بود که درخواست دادیم واسه اومدن به نروژو در دقیقه 90 کارمون درست شد .یه سال پول ما توی حساب دانشگاه موند. زود عصبانی نشید و تصمیم نگیرید. به امید موفقیت همه شما دوستان
    سلام
    ميتونم بپرسم چطور سال دوم بود؟ ويزاتون نيومده بود يا مشكل ديگه اى داشتيد مثل پذيرش از دانشگاه. اگه لطف كنيد بفرماييد كه ما هم بتونيم درست تصميم بگيريم كه آيا پول رو بگيريم يا صبر كنيم
    مممنونم

Junior Member

من نميدونم چرا udi جواب نميده، من امروز دوباره تماس گرفتم ولى همون جواب قبلى رو دادن.
    اگه ميخواستن جواب منفى بدن چرا زودتر اينكار رو نكردن؟ چرا هنوز معطل كردن همه رو!
    كسى تماس داشته امروز؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ohoh نمایش پست ها
    سلام آيا كسي از دانشگاه خواسته پول را پس بدن
    من يكسري مكاتباتي با NTNU از چهارشنبه داشتم ولي جوابي نگرفتم نكنه پول را هم ميخوان بخورن
    چون خانم odron فوراً جواب ميداد قبلاً اما حالا ديگه جوابي نميده مشكوك ميزنن
    سلام! من هم ایمیل زدم جواب ندادن، امروز بشون زنگ زدم. یه مقدار صداشونو بد می شنیدم ولی اینطور که من فهمیدم ، اگه تا دوشنبه یعنی 16 سپتامبر نرسیم دیگه برای این ترم نمی تونیم ثبت نام کنیم. و اینکه آیا میشه به ترم بعد یا سال بعد دیفر کرد هم تا دوشنبه مشخص میشه. راجع به پول گفت نامه پذیرش و مشخصات حساب بانکی بدیم پول را واریز می کنند. من به SiT هم زنگ زدم، اونها هم گفتن پول خوابگاه را تا الآن باید پرداخت کنیم و بعد مشخصات حساب بانکی بدیم تا deposit را واریز کنن.

Junior Member

من امروز زنگ زدم خانم oddrun نبود ولي با منشيش تونستم حرف بزنم گفت، كه ايشان تا دوشنبه نيست و گفت ديگه ديره كه حتي اگه ويزا بدن بخواهي شروع كني اما گفت براي شروع در نيمه دوم سال يعني ترم دوم خيلي محتمل نيست چون معمولاً اين اجازه داده نميشده ولي بازم گفت دوشنبه معلوم ميشه اسم و فاميل من را هم پرسيد و ياداشت كرد چون گفت اسپل كن برا پول گفت بايد بخود oddrun ايميل بزني و شماره حساب بدي و گفت پس ميديم

اما حتي اگه پولا پسم بگيريم خيلي ضرر كرديم نهايت بي انصافي بود برخورد اين نروژي ها

Junior Member

بچه ها یه خبر جالب: آندرس برویک، که به جرم کشتن ۷۷ نفر در نروژ به بیست و یک سال حبس محکوم شده است برای تحصیل در رشته علوم سیاسی دانشگاه اسلو ثبت نام کرد. واقعا اینا دیگه کین؟ خیلی احمقن
    ادامه خبر:
    دانشگاه اسلو بر اهمیت رفتار منصفانه با برویک تاکید کرده است.
    آندرس برینگ برویک، در ماه ژوئیه سال ۲۰۱۱، ابتدا هشت نفر را در یک بمبگذاری در یکی از مناطق اداری اسلو کشت و سپس به اردوگاه جوانان حزب کارگر نروژ در جزیره یوتویا، در نزدیکی پایتخت، رفت و با شلیک گلوله شصت و نه نفر را که اغلبشان نوجوان بودند را به قتل رساند.

برویک در جریان بازجویی و رسیدگی مقدماتی و همچنین در طول محاکمه در دادگاه کیفری، مسئولیت بمب گذاری در مرکز اسلو و تیراندازی در جزیره یوتویا را پذیرفت و آن را اقدامی در جهت مصلحت جامعه توصیف کرد.

او علت اقدام خود را مخالفت با سیاست مهاجرت دولت نروژ و مقابله با آنچه که نفوذ مهاجران مسلمان در این کشور می‌دانست عنوان کرد و گفت که ماموریت حفاظت از فرهنگ و تمدن اروپا در برابر "تهاجم مسلمانان" را برعهده داشته است.
    اینم ایمیل این حیوون که از دانشگاه گرفته: Andreas Breivik <andrbrei@student.uv.uio.no

واقعا به خودمون تبریک میگم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)