صفحه 6 از 67 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    بله 19 صفحه است
    http://www.ntnu.edu/studies/msmolmed/components
    program description روبزنید دانلود میشه
    http://www.ntnu.edu/studies/msproman/components
    واسه من که نداره من همین صفحرو پرینت می کنم

Junior Member Leonrdo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Defender نمایش پست ها
    یه سوال جالب!
    عکسی که می خوایم به سفارت بدیم چجوری باشه؟ با کت و بدون کراوات - با کت و کراوات - فقط با پیراهن. می خوام بدونم کسی رو میشناسید که مثلا فکر کنه به خاطر عکسش باهاش حال نکردن. مثلا اونها می دونن ما عمرا هر روز کراوات بزنیم حالا عکس با کراوات بدیم. یا اصلا چه جوری بریم سفارت با کت و شلوار و کراوات، با کت و شلوار و بدون کراوات، با پیرهن خالی، با تی شرت؟ اصلا جو سفارت چه طوری منظورم آدم هایی هست که میان. چه لباسی می پوشن؟
    عکسی که تحویل میدین ساده باشه ، در روز مصاحبه هم شما هر لباسی که دلتون خواست میتونین بپوشین و تفاوتی نمیکنه .
    * نژاد پرستی برداشت نشه اما با دیدن جامعه مهاجر نروژ من فک کنم اینجا با قیافه هر کی حال نکنن بهتر بهش ویزا میدن . . .
    پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت ، شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
    حتی عبور از عشق هم رو به رهایی سخت نیست ، بی ذوق آزادی کسی با عشق هم خوشبخت نیست.

كسي مي دونه روز مصاحبه چي مي پرسن؟ من از بس زنگ زدم سفارت راجع به همه چي سوال كردم فكر كنم تلفنچيه صداي منو ميشناسه. وقتي پرسيدم روز مصاحبه درباره چي سوال ميكنين شاكي شد گفت شما چي كار داري چي مي پرسيم، بيا هر چي پرسيدن جواب بده!!!
    البته خودم فكر ميكنم همون سوالهايي رو بپرسن كه درباره برگشت به ايران و هدفت از رفتن به نرو‍ژ براي ادامه تحصيل و اين جور چيزها باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    -

كسي مي دونه روز مصاحبه چي مي پرسن؟ من از بس زنگ زدم سفارت راجع به همه چي سوال كردم فكر كنم تلفنچيه صداي منو ميشناسه. وقتي پرسيدم روز مصاحبه درباره چي سوال ميكنين شاكي شد گفت شما چي كار داري چي مي پرسيم، بيا هر چي پرسيدن جواب بده!!!
    البته خودم فكر ميكنم همون سوالهايي رو بپرسن كه درباره برگشت به ايران و هدفت از رفتن به نرو‍ژ براي ادامه تحصيل و اين جور چيزها باشه.
    سفارت نروژ اصلا مصاحبه نداره فقط در همون حین که داری مدارک رو تحویل می دی چند تا سوال می پرسه محض اینکه اون چند دقیقه سپری بشه وگرنه مثل سایر سفارت ها که یه نفر به صورت رسمی از شما مصاحبه می کنه یه همچین چیزی نیست

ببخشید که به اشتباه انداختمتون. همون طور که ratsign گفت سفارت نروژ اصلا مصاحبه نداره و فقط مدارک رو می گیرن

Junior Member

دوستان عزیز, آیا کسی میدونه که مدرک مالی ای که باید برای سفارت نشون بدیم , حتما باید از دانشگاه واسمون میل بشه ؟ اگه به هر دلیلی دانشگاه دیر تر از تاریخ مصاحبه با سفارت به ما میل زد , آیا سفارت برگه ی صرافی رو به عنوان تایید مالی قبول میکنه یا نه ؟

Local Moderator

سلام
    تأییدیه ای که بهتون ایمیل می شه، برای سفارت لازمه...
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط shayank90 نمایش پست ها
    دوستان عزیز, آیا کسی میدونه که مدرک مالی ای که باید برای سفارت نشون بدیم , حتما باید از دانشگاه واسمون میل بشه ؟ اگه به هر دلیلی دانشگاه دیر تر از تاریخ مصاحبه با سفارت به ما میل زد , آیا سفارت برگه ی صرافی رو به عنوان تایید مالی قبول میکنه یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shayank90 نمایش پست ها
    رسید پول من و یکی از دوستان به نام هومن نیومده بود ولی سفارت با برگه صرافی کارمونو را انداخت

Local Moderator

سلام
    دوستان همه سفارت رفتن و منتظرن جواب بیاد، که ازشون تو فروم خبری نیست؟
    کسی هست جوابی از سفارت گرفته باشه؟
    داریم نزدیک می شیم به تعطیلات تابستانی نروژی ها، توی این ایام تعداد کارمندان اداره مهاجرت نصف می شه. امیدوارم جواب مثبت ویزای همه، به زودی اعلام بشه.
    شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohyeddin نمایش پست ها
    سلام
    دوستان همه سفارت رفتن و منتظرن جواب بیاد، که ازشون تو فروم خبری نیست؟
    کسی هست جوابی از سفارت گرفته باشه؟
    داریم نزدیک می شیم به تعطیلات تابستانی نروژی ها، توی این ایام تعداد کارمندان اداره مهاجرت نصف می شه. امیدوارم جواب مثبت ویزای همه، به زودی اعلام بشه.
    شاد باشید.
    تا اونجا که من میدونم کسی جوابی نگرفته هنوز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)