صفحه 67 از 67 نخستنخست ... 175758596061626364656667
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ

سلام دوستان من از دانشگاه اسلو پذيرش گرفتم براي رشته زيست شناسي مولكولي آيا وضعيت ويزا هنوز واسه ايراني ها بده؟ يعني اقدام نكنم براي ويزا و صبر كنم تا جواب كشور هاي ديگه مثله آلمان بياد يا هنوز دير نشده اقدام كنم واسه نروژ؟

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ

با سلام یک سوال داشتم چطوری میشه هزینه سفارت رو که پرداختی ریفاند کنی؟ کسی هس که تجربه داشته باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

سلام.من دانشگاه NTNU قبول شدم ،برای گرفتن وقت سفارت اقدام کردم ،به من گفتن ۸۵ یورو هزینه وقت سفارت میشه ولی وقتی سایت سفارت رو پر می کنم ۵۳۰۰ کرون هزینه ثبت نام می خواد. خود سفارتم رفتم پرسیدم دلیلش چیه اطلاع دقیقی نداشتن و فقط می گفتن همینه دیگه. می خواستم بدونم بقیه هم همین مبلغ رو واریز کردند یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahkan نمایش پست ها
    سلام.من دانشگاه NTNU قبول شدم ،برای گرفتن وقت سفارت اقدام کردم ،به من گفتن ۸۵ یورو هزینه وقت سفارت میشه ولی وقتی سایت سفارت رو پر می کنم ۵۳۰۰ کرون هزینه ثبت نام می خواد. خود سفارتم رفتم پرسیدم دلیلش چیه اطلاع دقیقی نداشتن و فقط می گفتن همینه دیگه. می خواستم بدونم بقیه هم همین مبلغ رو واریز کردند یا نه؟

دوست عزیز، اولین مرحله برای دریافت ویزا ثبت نام در سایت udi هست و در زمان ایجاد کاربردی شما باید مبلغ 5300 کرون رو برای هزینه ویزا پرداخت کنید. یه مبلغ 28 یورویی هم باید به موسسه vfs در ایران بدید که مدارک شما رو بجای سفارت تحویل می گیره. در حال حاضر صدور ویزا از طریق این موسسه انجام میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

سلام

دوستان الان اوضاع ویزای نروژ چطوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering @AUT

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

سلام دوستان. برای مدارک سفارت، حتما باید دانشنامه رو ببریم؟ یا گواهی پایان تخصیلات که مهار دادگستری و وزارت خارجه خورده کافیه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghsh123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای مدارک سفارت، حتما باید دانشنامه رو ببریم؟ یا گواهی پایان تخصیلات که مهار دادگستری و وزارت خارجه خورده کافیه؟؟
    سلام. من هم تقریبا سوال مشابهی دارم. چون الان دانشجو ام و اصل دانشنامه و ریزنمرات ام پیش یه دانشگاه دیگه است و تا پایان تحصیلاتم یکی دو ماه دیگه، پس نمیدن. آیا برای رفتن به VFS و تحویل مدارک، نظر به این که در چک لیست مدارک، اشاره به مدارک تحصیلی نشده لازمه ارایه بشه؟ امکان داره چون یه نسخه ترجمه اضافه دارم بهشون بدم قبول کنن و نشون بدم که هنوز یه جا مشغول تحصیلم و تموم نشده؟

امروز هم یه ایمیل دریافت کردم. از دانشگاه استاوانگر، گفته بودند که ترم پاییز احتمال زیاد آنلاین برگذار میشه، تازه یه سری از رشته ها هم امکان برگذاری انلاین ندارن. اطلاعات بعدی و وبینار قبل سفر هم به یه تاریخ دیگه ای موکول شد.
    خدا به خیر کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

بهتون تبریک میگم بابت قبولی، لطفا نتایج قبولیتون رو توی این تاپیک ذکر کنید.
    نیازی به ارسال دانشنامه به VFS نیست اما استاوانگر ملزم کرده که باید اصل مدارک رو با خودتون ببرید نروژ و به دانشگاه ارائه بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Adib00 نمایش پست ها
    سلام. من هم تقریبا سوال مشابهی دارم. چون الان دانشجو ام و اصل دانشنامه و ریزنمرات ام پیش یه دانشگاه دیگه است و تا پایان تحصیلاتم یکی دو ماه دیگه، پس نمیدن. آیا برای رفتن به VFS و تحویل مدارک، نظر به این که در چک لیست مدارک، اشاره به مدارک تحصیلی نشده لازمه ارایه بشه؟ امکان داره چون یه نسخه ترجمه اضافه دارم بهشون بدم قبول کنن و نشون بدم که هنوز یه جا مشغول تحصیلم و تموم نشده؟

امروز هم یه ایمیل دریافت کردم. از دانشگاه استاوانگر، گفته بودند که ترم پاییز احتمال زیاد آنلاین برگذار میشه، تازه یه سری از رشته ها هم امکان برگذاری انلاین ندارن. اطلاعات بعدی و وبینار قبل سفر هم به یه تاریخ دیگه ای موکول شد.
    خدا به خیر کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

چه تاریخی نتایج استاوانگر بهتون اعلام شد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Adib00 نمایش پست ها

خدا به خیر کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hkababi نمایش پست ها
    چه تاریخی نتایج استاوانگر بهتون اعلام شد؟؟
    اوایل ماه می اعلام شد. اولین دانشگاهی بود که بهم جواب داد. بقیه دانشگاه ها با فاصله یکی دو هفته ای نتایج شون رو گقتند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)