صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله در رشته فلسفه و الهیات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله در رشته فلسفه و الهیات

با سلام. من آماده همکاری در زمینه فلسفه هنر از رویکرد پدیدارشناسی هستم. از دوستان هر کسی علاقه داره پیام بذاره ممنون

Junior Member

سلام
    من در حال نوشتن چند مقاله فلسفی هستم و به یک همکار پژوهشی جدی و منظم نیاز دارم .

Junior Member

با سلام. من آماده همکاری در زمینه فلسفه در رویکرد قاره ای هستم. از دوستان هر کسی علاقه داره پیام بذاره . لطفا کسایی پیام بزارن که حداقل چند تا کتاب فلسفی خونده باشن . کسانی که دغدغه اصلیشون مهاجرت هست پیام نزارن. ممنون

سلام دوستان عزیز دارای دکتری فلسفه هستم در زمینه همکاری پژوهشی در موضوعات فلسفه قاره ای بویژه فلسفه های هیدگر و هگل و فلسفه های تطبیقی اعلام امادگی می نمایم دوستان ارجمند و علاقمند در خصوص رزومه و پیشنهاد نحوه همکاری به بنده ایمیل بزنند......
    ویرایش توسط nimaK : January 12th, 2018 در ساعت 10:17 PM دلیل: درج ايميل برخلاف مقررات فروم است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه غرب

نقل قول نوشته اصلی توسط hune نمایش پست ها
    سلام
    من در حال نوشتن چند مقاله فلسفی هستم و به یک همکار پژوهشی جدی و منظم نیاز دارم .

در چه زمینه ای؟

سلام دوستان عزیز، من فارغ التحصیل در دورشته فلسفه اسلامی و فقه و مبانی حقوق هستم.امسال هم برا مقطع ارشد علوم سیاسی آزمون خواهم داد.درکنار فلسفه اسلامی به سبب علاقه شخصی، و واحدهای دانشگاهی به موضوعات فلسفه غرب نیز پرداختماصلی ترین هدفهامم ادامه تحصبل در رشته فلسفه سیاست است.به همین منظور اگر دوستانی هستند که بصورت هدفمند بدنبال نگارش مقالات در موضوعات مذکور هستند،بنده اماده همکاری هستم.
    ویرایش توسط nimaK : July 1st, 2016 در ساعت 10:06 AM دلیل: درج ايميل و شماره تماس براي ارتباط خارج از فروم ممنوع است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    western philosophy

سلام
    من فارغ التحصیل ارشد فلسفه غرب هستم.
    برای همکاری در طرحهای پژوهشی مرتبط، در خدمت هستم.

میتوانید با ایمیل من در تماس باشید.

..........
    با تشکر
    ویرایش توسط nimaK : January 12th, 2018 در ساعت 10:44 AM دلیل: درج ايميل بر خلاف قوانين فروم است.

Junior Member

با سلام
    یک پیشنهاد کاری (تحقیقی) برای افرادی که هم به این حرفه علاقمند هستند و هم به نوعی به دید شغل نگاه می کنند، دارم ، در واقع در ارتباط با همکاری پژوهشی هست که فقط اجرا کننده کاری که به این افراد سپرده می شود است و نه بیشتر ، به عبارتی یک فرد لیدر هست و به دلیل مشغله کاری زیاد که به شکل همزمان در چند پروزه مشغول هستند نیاز به یک پارتنر برای تسریع کار دارند . حوزه کاری علوم انسانی است ، فلسفی و مختلط . افرادی که علاقمند هستند میتوانند پیام ارسال کنند و اگر شرایط و نگاه مشترکی وجود داشت همکاری کنند .
    سپاس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)