صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 55

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض همکاری برای نوشتن مقاله

سلام دوستان کسی هست بخوات در مورد حقوق بین الملل عمومی (حقوق بشر)بخوات مقاله بده؟
    باتشکر

پیام مدیریت:
    درخواست پشتیبانی مالی برای ثبت مقالات اکیداً ممنوع است!
    ویرایش توسط studentz : March 27th, 2013 در ساعت 08:41 PM دلیل: پیام

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست بخوات در مورد حقوق بین الملل عمومی (حقوق بشر)بخوات مقاله بده؟
    باتشکر
    من بدم نمی آد امکان و روابط چاپش رو هم در نشریات معتبر حقوقی دارم منتها حقوق بشر مقوله فراخ و گسترده ای هست موضوعتون چیه و می خواین از چه منابعی استفاده کنید تحقیقتون میدانیه؟به زبان آشنایی دارید ؟

Hi
    In which module of HR you r going to do the research?

Junior Member

hi dear ,i am ghasem as i mention i like to go on my research in humanright ,for example i like to search about humanrights in special region for example middle east( i had inqury about it in advance) or maybe" human rights and cultures" or relationship between them so as to issue in isi jurnal .ofcourse it is necessary to point iam searching on relationship between democrasy and humanrights this days .now i like to join someone who intersted in such subjects and finally topic is optional and we can talk about it .
    you can see my ability in writing and language english .god bles you and wait for you response.ghasem.
    ویرایش توسط ghasem1360 : November 30th, 2010 در ساعت 03:09 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem1360 نمایش پست ها
    باتشکر
    سلام
    بله در جواب دوستمون اولاً قریب 95 خورده ای از تحقیقات حقوقی کتابخانه ای هستند اون هم از نوع بین المللش پس میدانی بودن امکان نیست!!!ثانیاً:من پژوهشگرم و 16 مقاله ملی و بین المللی دارم خواستید با شما همکاری می کنم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط farid1367 نمایش پست ها
    سلام
    بله در جواب دوستمون اولاً قریب 95 خورده ای از تحقیقات حقوقی کتابخانه ای هستند اون هم از نوع بین المللش پس میدانی بودن امکان نیست!!!ثانیاً:من پژوهشگرم و 16 مقاله ملی و بین المللی دارم خواستید با شما همکاری می کنم.
    با تشکر
    کاربر محترم من نمی دونم این درصد 95و خورده ای را شما از کجا آورده اید لطفا منبع معتبر بدهید تا بقیه هم استفاده کنند در ضمن من دفعه قبل هم از شما خواستم تحقیقاتی را که مدعی هستید انجام داده اید بصورت چکیده یا آدرس اینترنتی در ویکی قرار دهید.ممنون
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farid1367 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    سلام عزیز مثل اینکه متوجه نشدی من چی نوشتم قبل از اینکه پز بدی که چقدر مقاله نوشی و چی کار کردی و... اول قوانین سایتو بهتر مرور کن بعد پست ها رو دقیق بخون بعد همونطور که دوستمون گفتن رفرنس بده تا بقیه هم استفاده کنن راستی تو که این همه مقاله نوشتی اینجا امدی واسه چی؟هه هه هه ای کلک عیبی نداره .95%

Junior Member

سلام . من هم International law میخونم. خوشحال می شم در زمینه مقاله همکاری کنم.

سلام آره من رشتم همینه

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

دوستان عزیز ، در زمینه حقوق بین الملل و حقوق بشر آماده همکاری با شما هستم . به نرم افزارهای ورد و سرچ اینترنتی و زبان انگلیسی هم مسلط هستم . دوستانی که علاقه مند هستند پیغام خصوصی بدهند تا از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم . /

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)