صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

دوستان ، آیا نوشتن مقاله در دوران کارشناسی حسنی برای دانشجوی رشته حقوق داره ؟
    روندش به چه صورته ؟

Junior Member

البته که امتیاز خوبی واسه دانشجو هست. سازوکارشو در قالب یه درس دو واحدی به نام اصول و روش تحقیق به شما خواهند گفت. اما من خلاصشو میگم، اولا باید موضوع تحقیق بکر و مناسبی داشته باشید، که میتونه مقاله ای موضوع محور یا مسئله محور باشه که مورد اخیر با استقبال بیشتر رو برو می شود. بعد تحقیقاتتون رو انجام میدین، کامل که شد میرید به سایت مجلات مختلف ، اونجا راهنماییتون میکنن که چطور مقاله رو سامبیت کنی، البته این وسط مسائل مهمی مثل نحوه ارجاعات و تقسیم بندی های بدنه مقاله و... رو باید به تفصیل بخونید. من ندیدم مقاله دانشجوی کارشناسی به تنهایی چاپ بشه ( اصلا اکسپت واسه داوری هم نمیشه) مگر اینکه اسم یکی از نویسنده ها یه دکتر هیئت علمی باشه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام من دانشجو کارشناسی ام میخوام مقاله بنویسم .چه زمینه ای مقاله بنویسم که راحتتر بتونم ادامه تحصیل تو کشور دیگه بدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط surena1 نمایش پست ها
    سلام من دانشجو کارشناسی ام میخوام مقاله بنویسم .چه زمینه ای مقاله بنویسم که راحتتر بتونم ادامه تحصیل تو کشور دیگه بدم.
    هیچ ملازمه ای بین موضوع یک مقاله و راحت تر شدن ادامه تحصیل در یک کشور خارجی خاص وجود نداره. بهتره بیشتر به این فکر کنید که چه موضوعی را دوست دارید و در چه زمینه ای در آینده می خواهید فعالیت کنید و بر همون اساس تصمیم گیری کنید.

سلام از دوستان کسی در زمینه تحقیق در عملیات و بهینه سازی مسائل لجستیک و طراحی زنجیره تامین داره واسه چاپ؟ مخصوصا مسائل بهینه سازی تصادفی در زنجیره تامین. لطفا بفرمایید و یا خصوصی پیام بگذارید - باتشکر

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)