صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member cepero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام دوستان. من می خوام با استفاده از ساختار زبان و زبانشناسی در زمینه معماری و شهرسازی مقاله بدم. کسی هست که همکاری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی هست تمایل به همکاری در نوشتن مقاله در زمینه SLA/ SLT داشته باشه؟ سپاس.

Junior Member

من آماده همکاری برای مقاله هستم
    ایمیل من:
    ویرایش توسط le-ciel : February 9th, 2015 در ساعت 02:30 PM دلیل: درج ایمیل خلاف مقررات فروم است.

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان. من میخوام از پایان نامه م مقاله در بیارم. موضوعم در رابطه با ترجمه ی فیلم و discours analysis هست. استادم سرش شلوغه و نمیتونه وقت بذاره. تا بعد از عید هم گفته میخوام استراحت کنم و سوالات رو بذار بعد از تعطیلات! کسی میتونه من رو راهنمایی کنه چیکار باید بکنم؟ من یه خورده عجله دارم. ممنونم

Junior Member

درود،

دانش آموخته ی ارشد "ادبیات انگلیسی"م.
    خشنود خواهم شد همکاری کنیم.

Junior Member

Red face پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط rahesadsaale نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد ادبیات انگلیسی دارم و حاضر به همکاری هستم.

من هم ارشد "ادبیات" و آماده ی همکاری در نوشتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام از پایان نامه م مقاله در بیارم. موضوعم در رابطه با ترجمه ی فیلم و discours analysis هست. استادم سرش شلوغه و نمیتونه وقت بذاره. تا بعد از عید هم گفته میخوام استراحت کنم و سوالات رو بذار بعد از تعطیلات! کسی میتونه من رو راهنمایی کنه چیکار باید بکنم؟ من یه خورده عجله دارم. ممنونم
    باسلام
    من خوشحال میشم البته اگه هنوز دیر نشده باشه. واسه ژورنال خاصی میخواین بفرستین؟ (من ارشد زبانشناسی خوندم)

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

درخواست همکار برای یک پروژه تحقیقاتی

به دلیل اینکه نمی تونم پست جدیدی رو اضافه کنم همینجا که مخصوص بچه های مترجمی هست این پست رو می زارم. و اگه مدیران محترم می تونند این پست رو به یک پست جدید در صفحه اصلی گروه تغییر بدن وافعا خوشحال می شم.
    من تو دانشگاه آزاد تبریز ار معاونت پژوهشی یک طرح پژوهشی برداشتم (اگه اطلاع دارید طرح پژوهشی رو دانشگاه فقط واسه اساتید می ده) و به چند دلیل می خوام تو این پروژه همکار از دیگر دانشگاهها سراسر کشور داشته باشم.
    اگه دقت کرده باشید مقاله چقدر تو رزومه واسه اپلای مفیده!! خب حساب کنید یک پروژه تحقیقاتی (واسه دانشگاه انجام بشه) معادل چندین مقاله ارزیابی میشه مخصوصا اگه این طرح در سطح همکاری چند دانشگاه باشه!!!!!

خب موضوع پروژه: بررسی استراتژی های ترجمه "تابو و کالچرال-ترم ها" در زبان آموزان خانم (دانشجویان) ایران

به دلیل اینکه بچه های مترجمی تئوری ترجمه خوندن تو اولویت قرار دارند. و بایستی اونقدر مطالعه داشته باشند که تو نگارش و تحلیل هم کمک کنند و مهمتر اینکه تو دانشگاه اونقدر روابط عمومی داشنه باشند که بتونن پرسشنامه ها رو در کلاس توزیع و اطلاعات رو جمع آوری کنند.
    دوستانی که می تونند و می خوان تو این پروژه همکاری کنند به ایمیل بنده مشخصاتشون از جمله (رشته تحصیلی، مقطع،معدل، دانشگاه، و اینکه بیشتر در چه مرحله هایی می تونند کمک کنند مثلا: نگارش پروپوزال، تحقیق، طراحی پرسشنامه، مصاحبه، تحلیل، آمار، نگارش متن و ...) جمع آوری اطلاعات (پرسشنامه) اجباری می باشد.

همه تلاش می کنیم که نتیجه تلاشهامون رو حداقل تو زندگیمون ببینیم.
    موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط le-ciel : May 3rd, 2015 در ساعت 03:48 PM دلیل: درج ایمیل خلاف مقررات فروم است.

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام دوست عزیز،
    من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علامه دارم و مایل به همکاری برای نوشتن مقاله هستم.

سلام،

من آدرس ایمیل شما رو نتونستم ببینم توی پستی که گذاشتید، بنده فوقلیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علامه دارم و مایل به همکاری در پروژه ی شما. آدرس ایمیل من [ ]هستش، اگر تمایل به همکاری داشتید با من تماس بگیرید.

ممنونم
    ویرایش توسط le-ciel : May 16th, 2015 در ساعت 01:59 AM دلیل: درج ایمیل خلاف قوانین فروم است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)