صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

دوست عزیز من آدرس ایمیل گذاشته بودم ولی با حذف از طرف مدیر سایت مواجه شد. البته من حق دریافت 2 پیام خصوصی رو دارم پس دوستانی که مایل هستند از این شیوه برای ارتباط استفاده کنند.
    این پروژه در حال پروپوزال نویسی است و به دلیل اینکه دارم فارغ التحصیل میشم اگه همکار پیدا کنم می تونم پروژه رو بگیرم ولی اگه همکار نداشته باشم برنامه کلا تعطییه. پس دوستان مشتاق تعجیل کنند!

Junior Member

سلام.من ارشد ادبیات انگلیسی خوندم و پایان نامه خودم در زمینه discourse با فکوس بر نظریات فوکو بوده و در زمینه فیلم هم علاقه مندم.به مباحث interdisciplinary بسیار علاقه مندم.اگر مایل باشید مشتاق به همکاری در زمینه مقاله مشترک هستم.به من پیام بدین.

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان. کسی اینجا مقاله ای اس ای داشته بتونه به من کمک کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگیسی

کارشناس ارشد ادبیات انگلیسی. آماده ی همکاری در زمینه ی مقالات تحلیلی به خصوص اسطوره شناسی و روانکاوی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    سلام

کسی هست بخواد در رشته English Language Teaching مقاله بده؟ لطفا اطلاع بدید برای همکاری.

من رشته ام آموزش زبان هست و علاقه زیادی به پژوهش در این رابطه دارم.لطفا بیشتر توضیح بدین گ.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    در حیطه های ادبیات هم من حاضر به همکاری هستم...
    من میخوام یک مقاله در خصوص ادبیات تطبیقی باعنوان تفاوت جهنم در بهشت گمشده باکمدی الهی دانته بنویسم دنبال مقاله میگردم اما همه پولی بودند لطفا راهنمایی کنید

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام. خیلی ممنون میشم پاسخ بدید:
    من میخوام مقاله در زمینه language acqisition بنویسم منتها تو چند موضوع شک دارم:
    1) از استاد بهتره کمک بگیرم یا نه ( چون من فقط پایان نامه نوشتم که مقاله ی پایان نامه رو هم هنوز ننوشتم و باید بنویسم با توجه به مقررات ژورنالی که انتخاب خواهم کرد) و یعنی در کل تا حالا مقاله ای ننوشتم.
    2) من مترجمی فرانسه خوندم و الان دارم آیلتس میخونم و اگر بخوام مقاله رو به فرانسه بنویسم با توجه به اینکه امتحان آیلتسم نزدیکه و مرداد ماهه میترسم قاتی کنم به خصوص موقع اسپیکینگ چون الان چند ماهه فرانسه نخوندم و از سرم افتاده و قاتی نمیکنم ولی نه اینکه یادم رفته باشه. یه خورده پیچیده س!

برای همین نمیدونم اگر بخوام مقاله رو با استاد کار کنم با استادای خودم باید کار کنم که اونوقت مقاله رو باید به فرانسه بنویسم یا استاد زبان انگلیسی پیدا کنم بهم کمک کنه که باز کسی رو نمیشناسم و میترسم همینجوری برم سراغ کسی. یه استاد باحوصله و خوش اخلاق و باسواد که وقت بذاره. اگه ممکنه نظرتون رو بگید. مرسی

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون میشم پاسخ بدید:
    من میخوام مقاله در زمینه language acqisition بنویسم منتها تو چند موضوع شک دارم:
    1) از استاد بهتره کمک بگیرم یا نه ( چون من فقط پایان نامه نوشتم که مقاله ی پایان نامه رو هم هنوز ننوشتم و باید بنویسم با توجه به مقررات ژورنالی که انتخاب خواهم کرد) و یعنی در کل تا حالا مقاله ای ننوشتم.
    2) من مترجمی فرانسه خوندم و الان دارم آیلتس میخونم و اگر بخوام مقاله رو به فرانسه بنویسم با توجه به اینکه امتحان آیلتسم نزدیکه و مرداد ماهه میترسم قاتی کنم به خصوص موقع اسپیکینگ چون الان چند ماهه فرانسه نخوندم و از سرم افتاده و قاتی نمیکنم ولی نه اینکه یادم رفته باشه. یه خورده پیچیده س!

برای همین نمیدونم اگر بخوام مقاله رو با استاد کار کنم با استادای خودم باید کار کنم که اونوقت مقاله رو باید به فرانسه بنویسم یا استاد زبان انگلیسی پیدا کنم بهم کمک کنه که باز کسی رو نمیشناسم و میترسم همینجوری برم سراغ کسی. یه استاد باحوصله و خوش اخلاق و باسواد که وقت بذاره. اگه ممکنه نظرتون رو بگید. مرسی
    با سلام خدمت شما

ببينيد پرسشهاي شما موارد زيادي رو بوجود مياره و ممكنه حالتهاي مختلفي رو شامل بشه با اين حال من نظر شخصيم رو مي گم خدمتتون :

1) به نظر من بهتره از استاد كمك بگيريد اين مي تواند هم اعتبار مقاله شما را بالاتر ببرد هم اينكه اديت هاي يك استاد حتما كمك خواهد كرد به سطح و يكپارچه بودن زبان مقاله....پايان نامتون رو كه نه خودتون بايد مقاله كنيد و اين به نظر من بهتره چون شما خودتون نويسنده مسئول بودين و از تمام جوانب كار آگاهيد و بهتر است خودتان آنرا مقاله كنيد. براي مقاله نوشتن سعي كنين از استادهاي دپارتمان دانشگاه خودتون استفاده كنيد....اگر فارغ التحصيل شدين مي تونين حتي با ساير اساتيد دانشگاه هاي ايران يا اساتيد خارج از كشور با ايميل تماس بگيريد.

2) با توجه به اينكه امتحان آيلتسون نزديكه فرانسه رو فراموش كنيد ! بعد از امتحانتون، برگردين و مرورهاي گرامري و لغتي فرانسه رو شروع كنيد و سطحتون رو دوباره احيا كنين چون از بين كه نمي ره مي ره در ناخودآگاهتون !

موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط gty نمایش پست ها
    من میخوام یک مقاله در خصوص ادبیات تطبیقی باعنوان تفاوت جهنم در بهشت گمشده باکمدی الهی دانته بنویسم دنبال مقاله میگردم اما همه پولی بودند لطفا راهنمایی کنید
    سلام قربان

مي تونين از اين بخش براي دريافت مقاله استفاده كنيد در ضمن موضوعتون هم بسيار جذابه و من هم اگه وقت داشتم دوست داشتم باهاتون همكاري كنم ! نمي دونم تا كجا پيش رفتين و به كجا رسيدين و مطالعاتتون تا چه حد بوده ولي من رو هم در جريان بگذاريد.

موفق باشين.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

باسلام دوستان کسی هست که روی کمدی الهی دانته مقاله داده باشه ترجمه های متعددی روی این اثر شده نمیدونم کدوم رو برای مرجع در نظر بگیرم به نظر شما ترجمه قدیم یا جدید روی کیفیت مقاله تاثیر میگذارد مقاله من راجب جهنم در بهشت گم شده است به نظرتون باید تمام جلدهای کتاب بهشت گمشده خوانده شود یا فقط قسمتهایی که راجب جهنم است اکتفا شود ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)