صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 128 , از مجموع 128

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناسی

سلام.
    من شناختی هستم.
    فقط برام مهمه که اصول مشارکت علمی رعایت بشه چون تجربه ی خوبی از مشارکت علمی ندارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام، دوستانی که علاقه مند به همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه روانشناسی cognitive psychology, memory, information processing, etc و همین طور ethology هستند (زمینه های نزدیک دیگه هم شاید بتونم)، من آمادگی همکاری دارم. زبان انگلیسی خوب و اطلاعات خوب برای مکاتبات با نشریه و سابقه داوری و یه دونه مقاله کیو یک هم دارم.

سلام.درصورت تمایل من حاضر ب همکاری‌هستم.
    پیام بدهید.
    #########
    ویرایش توسط Simon : July 20th, 2020 در ساعت 09:24 AM دلیل: ارسال اطلاعات تماس خارج فروم ممنوع می باشد

درود بر دوستان گرامی،

دوستانی که علاقه مند به همکاری برای مقاله هستید. خواهش میکنم که یه رزومه کوچیک از کارایی که قبلا کردید یا تواناییها و امکاناتی که دارید علاوه بر زمینه ای که میخواید توش همکاری داشته باشید رو هم به همراه درخواستتون به اشتراک بزارید که وقت دیگران فقط برای پرسیدن این موضوعات گرفته نشه.

مال خودم به این شکل هستش:
    در زمینه روانشناسی cognitive psychology, including for instance working memory, information processing, problem solving, etc و همین طور evolutionary psychology or ethology (زمینه های نزدیک دیگه هم شاید بتونم).
    زبان انگلیسی خوب و اطلاعات خوب برای مکاتبات با نشریه و سابقه داوری و چند تا مقاله (isi) چاپ شده یا در حال داوری و ... .

سلام وقت به خیر دوستان، من کارشناسی ارشد در روانشناسی بالینی دارم و آماده همکاری در زمینه مقاله نویسی و دارم. در صورت تمایل پیغام خصوصی بدین. ممنون

درود
    دوستان کسی هست که بخواد در مورد کویید کار مشترک انجام بده، زمینه اصلی پروژه روانشناسی هست. هرچند دوستان رشته های دیگه ( مثلا پزشکی پرستاری و ...) هم می تونن همکاری کنن. پروژه برای مقاله ای اس ای هست و به نویسنده همکار نیاز دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مشاوره خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود
    دوستان کسی هست که بخواد در مورد کویید کار مشترک انجام بده، زمینه اصلی پروژه روانشناسی هست. هرچند دوستان رشته های دیگه ( مثلا پزشکی پرستاری و ...) هم می تونن همکاری کنن. پروژه برای مقاله ای اس ای هست و به نویسنده همکار نیاز دارم.

سلام من ارشد مشاوره ام و آمادگی همکاری با شما رو دارم

سلام دوستان.من دانشجو ترم 3 ارشد روانشناسی بالینی هستم.حوزه کاریم زوج درمانی هست و میخوام که در حیطه زوج درمانی مقاله isi بنویسم.اگه کسی در این زمینه داره مقاله مینویسه یا تمایل به همکاری داره،لطفا بهم بگه.ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

با درود خدمت همکاران روانشناس و روانپزشک.
    از بین دوستان کسانی که علاقه مند به کار پژوهشی در زمینه اختلال وسواس یا اختلال دوقطبی هستن و به نمونه این بیماران دسترسی دارند (در بیمارستان شاغل هستند یا کلینیک دارند) که بتوانند در کار نمونه گیری همکاری کنند دعوت به عمل می آید. طرحهای پژوهشی به تصویب می رسند به همراه کد اخلاق. مقالات مستخرج از این طرحها در مجلات معتبر ISI به چاپ خواهد رسید. بنده حدودا 60 مقاله چاپ شده ISI در مجلات بین الملی زیر مجموعه (Springer- Elsevier- Taylor and francis- Wiley) دارم، تجربه داوری مقالات بسیاری در مجموعه مجلات بین المللی (springer- elsevier- taylor and francis- Wiley) را دارم. عضو برد ادیتوریال در دو مجله بین المللی می باشم. لطفا فقط افرادی که بسیار حساس و مسئول در زمینه کار پژوهشی جدی و مسئولانه هستند، در این زمینه بسیار علاقمند هستند، و در زمینه این اختلالات تجربه دارند و به نمونه این بیماران دسترسی دارند پیام دهند. با تشکر .
    ویرایش توسط Vahidpsy : March 5th, 2023 در ساعت 10:20 AM

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)