صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 128

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناسی

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناسی

سلام
    من فوق لیسانس روانشناسی دارم و دانشجوی ترم پنج دکتری مشاوره هستم. اگر مایل بودید در زمینه روانشناسی کودک بخصوص مشکلات کودکان در بافت خانواده نابهنجار مقاله بنویسیم اعلام امادگی کنید لطفا.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناس

سلام
    در مقاله ای نیاز به یک همکار دارم که مقدمه رو به انگلیسی (حرفه ای برای ISI) بنویسه. بقیه کاراشو دارم انجام می دم کار میدانی هم انجام شده و تحلیل اماری هم انجام دادم. پژوهش در زمینه شخصیت و کارکردهای شناختی هست.
    لطفا پیام بدید.
    Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

دوستان عزیز،
    تاپیکی رو ایجاد کرده ام با نام "پژوهش در حوزه ی روانشناسی".
    برای به دست آوردن اطلاعات تکمیلی در باره ی پژوهش در حوزه ی روانشناسی و نکات مربوطه، به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...4%D9%88%D8%AF)
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط oo0jj0oo نمایش پست ها
    سلام،
    من دانشجوی ارشد عمران هستم..در حال کارکردن روی یک مقاله با موضوع بین رشته ای روانشناسی و عمران (حمل و نقل) هستم.

ولی خب نیاز به یک همکار روانشناس دارم.

در صورت تمایل به بنده خبر بدید.
    پاسخ سلام من هم ارشد روانشناسی خوندم اگه خواستید موضوعتونو بگید تا با هم صحبت کنیم و همکاری کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی و کارشناسی ارشد بالینی،دانشگاه شیراز

با سلام
    من دارم روی رابطه trait های اختلال شخصیت با سبک های دلبستگی کار می کنم، اگر کسی از دوستان چه در ایران و چه در خارج از ایران تمایل به همکاری داشت به من پیام بده.

Junior Member

سلام
    من کارشناس ارشد مشاوره هستم و در ترجمه انگلیسی تخصصی مقالات تبحر دارم. من حاضرم در نگارش متن فارسی و سپس ترجمه مقاله و ارسال آن به مجلات بین المللی همکاری کنم. زمینه های روانشناسی، مشاوره سالمندان ، نوروساینس و نوروفیدبک و موضوعات وابسته . افرادی که مراحل اولیه تحقیق را به صورت معتبر انجام دادن و گزارش آماری شان آماده است لطفا پیام بدن.

سلام . من ارشد روانشناسی عمومی هستم . و یک مقاله isi در زمینه internet addiction دارم . میخوام مقاله ی دیگه ای شروع کنم ترجیحا در زمینه روانکاوی ، کسانی که میتونن لطفا بهم بگن با هم همکاری کنیم. ترجیحا کسانی که یکمی تجربه داشته باشن. ممنونم

Junior Member

با سلام اینجانب ارشد بالینی دارم و حوزه فعالیتم هم کودک بوده خودمم هم مقاله مربوط به پایان نامه ام هست که روی بچه های پی کی یو کار کردم ولی نیاز به تدوین داره تمایل به همکاری با شما دارم در صورت تمایل لطفا اطلاع دهید.

Junior Member Setareh1998 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

سلام دوستان

رفرنس مناسب و معتبر برای حس شیشم سراغ دارید?
    یه کنفرانس قراره داده بشه راجب حس شیشم و به منابع معتبر در این زمینه نیاز دارم
    فارسی هم باشه خوبه ولی ترجیحا از نویسندگان خارجی
    ستاره>بهادری>27>سنندج>لیسانس >مازندران>فوق>سائوپائلو>فیز یک حالت جامد>حسرت به دل مونده پلیمر امیرکبیر>دختر 8 ساله(سوفیا)>پسر 5 ساله(سام)>دختر6ماهه(سارا)> درونگرا>اعتماد به نفس بالا>عاقل> نوازنده سه تار> از رشتم متنفرم

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناس

سلام.وقت بخیر.من حاضر به همکاری هستم.
    .................
    ویرایش توسط nimaK : May 2nd, 2018 در ساعت 07:29 PM دلیل: تماس خارج از فروم ممنوع است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)