صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 128

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical Psychology

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناسی

سلام . من هم دانشجوی ترم آخر ارشد بالینی . گیلانی هستم و ساکن رشت . خوشحال میشم در کارهای پژوهشی همکاری کنم

سلام دوستان من لیسانس روانشناسی بالینی هستم.و مدتیه که وقتم آزاده.آمادگی خودم رو جهت همکاری برای نوشتن مقاله اعلام میکنم.
    پایان نامم ارتباط تاب آوری با تیپ های شخصیتی بوده و اگر کسی رو این موضوع کار کرده اعلام کنه تا باهم ازش ی مقاله جون دار و خوب در بیاریم.
    سعیم بر اینه که برای امریکا اقدام کنم و میخوام زرومه ام رو قوی کنم. خوشحال میشم باهم همکاری داشته باشیم.

Junior Member

منم آماده اک که واسه انجام مقاله همکاری کنم

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کاردرمانی هستم،برای انجام کار پژوهشی نیاز به کمک یک همکار روانشناس دارم،لطفا در صروت تمایل اعلام امادگی بفرمایید...

سلام دوستان من دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی انیستیتوی روانپزشکی تهران هستم جهت پژوهش وتحقیق درمورد روانشناسی بین فرهنگی وکودک نوجوان با شما همکاری میکنم.

Junior Member

سلام به همه ی دوستان،من دانشجوی ارشد روانشناسی تربیتی هستم،لیسانس مترجمی زبان دارم و تجربه ی 1 سال کار در مرکز مشاوره . علاقه مند همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه های مختلف روانشناسی هستم.
    روز بر همگی خوش.
    ویرایش توسط avaaaaaaa : August 12th, 2014 در ساعت 10:28 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

سلام دوستان.
    دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ی رشته ی مشاوره هستم. برای ارشد روان شناسی در چک تلاش می کنم.
    آماده ی نوشتن مقاله در زمینه های توافقی هستم. (زمان پیشنهادی تحقیق تا اتمام کار: مهر 1393 تا اول تیر 1394)
    استان: تهران، مازندران، اردبیل. و استان های نزدیک.

برای ارتباط با بنده می تونید پیام خصوصی بدید یا در فیس بوک با همین نام پیدام کنید.

Junior Member

با سلام، دوستان ما هم آماده همکاری هستیم، با دوستانِ تهران در حیطه روانشناسی و روانپزشکی کودک و نوجوان ...... کارشناسی ارشد بالینی علوم پزشکی/ تهران و ایران

Junior Member iranmgh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکترای روانشناسی سیاسی واشنگتن

دانشجوی دکترای روانشناسی سیاسی دانشگاه ایالتی واشنگتن هستم و دانشجوی ارشد یا دکترا مسلط به روش تحقیق خیلی علاقه مند واسه نوشتن مقاله مشترک در حوزه روانشناسی اجتماعتی مثل سلامت اجتماعی و ...لطفا پیام بده...دسترسی به همه کتابخونه های دانشگاه های آمریکا دارم بنابر این تو بخش ادبیات پژوهش مشکل نخواهیم داشت
    ویرایش توسط FanTasTic : October 15th, 2014 در ساعت 02:37 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط majid66 نمایش پست ها
    سلام، مجید هستم، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی ، اگه خواستی در مورد اوتیسم دوست دارم کار کنیم ...

سلام، من کارشناسی ارشد روان شناسی گرایش بالینی هستم، و علاقمند به کار پژوهشی در زمینه مسائل روان شناسی هستم، اگه اهل گیلان هستید و مایلید با هم کارکنیم...
    سلام.
    من ارشد انیمیشن هستم و تا بحال دو مقاله بین رشته ای نوشتم که تازه اقدام به چاپشون در مجلات داخلی کردم. تمایل به همکاری در مقالات با موضوعات بین رشته ای هنر و روانشناسی دارم و الان هدفم فقط مجلات خارجی و آی اس آی هست...
    درضمن ساکن گیلان هستم. اگر به موضوعات هنر علاقه مندید لطفا پیام خصوصی بگذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)