صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 128

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران، روان‌شناسی بالینی MS

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله در رشته روانشناسی

سلام،
    من کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه تهران هستم. در زمینه sexual disorders و sex therapy و emotion regulation تبحر دارم. چنانچه بتونم مفید باشم خوشحال میشم همکاری داشته باشیم. دفعل
    فقط سه مقاله فارسی که دو تا از اونها مجله‌ش در APA نمایه است را دارم. آما برای پروسه اپلای نیاز به‌ مقاله ISI و انگلیسی دارم.
    دوستانی که مخصوصا در دانشگاه‌های آمریکا و‌ کانادا و انگلیسی‌زبان اروپا هستند دعوت به همکاری می‌کنم. در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی (و‌نه برعکس) نیز تبحر دارم.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Junior Member

سلام.ببخشید من چندین کار پژوهشی را انجام دادم و داده های زیادی دارم برای نگارش مقاله.میخوام بپرسم سطح زبان شما برای نگارش مقاله لاتین چطوره؟

Junior Member

سلام.اگر سطح زبانتان خوب است من چندین کار پژوهشی اماده و تحلیل شده برای نگارش دارم تماس بگیرید
    ویرایش توسط nimaK : July 28th, 2016 در ساعت 08:18 PM دلیل: درج ايميل غيرقانوني است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام
    من فارغ التحصیل ارشد مشاوره از دانشگاه علامه هستم. درخصوص احساس شکست کسی اگر کار میکنه اطلاع بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

من فارغ التحصیل کارشناسی مشاوره هستم. بر روی تروما و اختلالات مرتبط با تروما مانند اختلالات تجزیه ای کار تحقیقاتی می کنم.
    دو مقاله ی ISI با همکاری یک استاد نروژی نوشته ام و در هر دو نویسنده ی اول و مسئول هستم.
    در صورت علاقه مندی به انجام کار تحقیقاتی در حوزه های ذکر شده و سایر حوزه های مرتبط، می تونید بهم پیام بدید.

Junior Member

با سلام.من شرایط مشابه شما دارم چنانچه هنوز تمایل به همکاری دارین با من در ارتباط باشين.mozhy.parnoon@gmail.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ekrame نمایش پست ها
    ارشد روانشناسی شناختیام در حوزه اعتیاد کار کردم کار درمان هم انجام دادم مقاله هم همینطور در حوزه شناختی مثلا توجه، هوشیاری، اختلالات مثل adhd,اوتیسم واعتیاد، کلا هرچی با ذهن مغز ،،....در ارتباط باشه (آماده همکاری، فوری)
    سلام من تمایل به همکاری دارم لطفا اگر مایل به همکاری هستین به من اطلاع بدین.mozhy.parnoon@gmail.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ekrame نمایش پست ها
    ارشد روانشناسی شناختیام در حوزه اعتیاد کار کردم کار درمان هم انجام دادم مقاله هم همینطور در حوزه شناختی مثلا توجه، هوشیاری، اختلالات مثل adhd,اوتیسم واعتیاد، کلا هرچی با ذهن مغز ،،....در ارتباط باشه (آماده همکاری، فوری)
    سلام من تمایل به همکاری با شمارو دارم، چنانچه مایل هستین به من اطلاع بدین.mozhy.parnoon@gmail.com

سلام خدمت دوستان عزيز
    من كارشناسي روانشناسي باليني از دانشگاه علم و فرهنگ هستم و ارشدم رو باليني با گرايش خانواده درماني در همون دانشگاه گرفتم
    روي مادران بيماران اسكيزوفرني فيلم درماني انجام دادم و در شرف نوشتن مقاله هستم.
    در هر موضوعي با محوريت خانواده براي نوشتن مقاله مايل به همكاري هستم .

Junior Member

بله من 4 ساله با بچه های اتیسم کار میکنم وخیلی دوست دارم در این مورد فعاایت کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)