صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 337374757677787980818283
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 825 , از مجموع 825

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Language and Literature

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

توی سایت پولیتسی نوشته تا سقف 6000 یورو ولی توی سایت وزارت امور خارجه نوشته 30000

اینم لینکش:
    http://vm.ee/en/frequently-asked-questions

Insurance policy valid in Schengen countries with a coverage of at least 30.000 EUR for the entire duration of stay in Schengen area

نقل قول نوشته اصلی توسط shachem نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون. میشه لطف کنید منبع اینکه برای اجازه اقامت یا TRP بیمه باید تا سقف 6000 یورو رو پوشش بده رو بنویسین؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

برای تی آر پی 260 یورو کافیه در ماه. مثلا فیش حقوقی پدر یا مادر که بالای 260 تا درآمد ماهیانه دارن. من برای ویزا 30 میلیون گذاشتم بانک و برداشتم. مانده آنی گرفتم از بانک پارسیان. فکر کنم 20 تومن هم کفایت کنه
    ممنون از پیگیریتون.

میزان حساب بانکی که نشون میدیم به سفارت چقدر باید باشه؟ (برای ویزا در سایت انکارا گفته روزی 71 یورو که با احتساب 90 روز میشه 6390 یورو) و برای اجازه اقامت هم گفته شده ماهانه 260 یورو که با احتساب یک سال میشه حدود 4000 یورو. کدوم مقدار اکی هست؟ (دوستی که قبلا این راه رو رفته و الان در مقطع دکتری تحصیل میکنه گفت همون 260 تا ماهانه رو در نظر بگیرین)
    خواستم نظر دوستان رو بدونم.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

توی سایت دانشگاه تارتو نوشته میتونین بیمه رو یک سال یک سال بگیرید. گرچه تی آر پی رو دوساله میدن اما بیمه یکساله کفایت میکنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط siegheil نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از دانشگاه تارتو پذیرش گرفتم و سوالاتی دارم در مورد سفارت که ممنون می شم جواب بدید. توی سایت دانشگاه نوشته که:
    As of April 1, 2017 temporary residence permit is issued for the whole nominal period of studies. This means, health insurance coverage has to be purchased for the whole period of studies as well.
    خوب من مستر قبول شدم و لذا اقامت موقتی که بخوان بهم بدن طبق این حرف، باید ۲ ساله باشه. اما هیچ شرکت بیمه ای رو پیدا نکردم که ۲ سال رو بپوشونه. چیکار کنم؟

پ.ن: بزودی اطلاعات پذیرش و فاند خودم رو کامل در اختیار دوستان قرار خواهم داد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اون فرم Data related to close relative or family members برای همه ضروریه. چه اونایی که ایرانن چه خارج از ایرانن. من ایمیل دادم از سفارت پرسیدم گفت پدر مادر خواهرا برادرا و همسر رو باید دونه دونه بنویسی. کد استونیایی ندارن اونجا رو خالی بذارید تاریخ تولد بنویسید. اگه ایمیل ندارن هم مشکلی نداره خط تیره بذارید

ممنون بابت پاسختون. شما الان در تالین هستین و یا پذیرش دارین؟ اگر اطلاعاتی در مورد خوابگاه ها دارین ممنون میشم بگین و اینکه در سایتی که فرستادین فرمی برای family member هست که ظاهرا مربوط به فامیل با Estonian citizenship هست. من کسی رو ندارم چگونه باید این فرم رو تکمیل کنم؟

در این سایت در انتهای قسمت 1.3 که مربوط به state fee هست، گفته شده اگر برای تحصیل میرین هزینه ویو میشه. البته اگر اشتباه نکنم. ممنون میشم اگر چک بفرمایید http://www.estemb.org.tr/consular_in...ions/aid-114#1

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پاسپورت رو پس میدن. شما میتونی یا بمونی همونجا و وقتی ویزات صادر شد پاسپورت رو ببری سفارت بچسبونه داخلش یا برگردی ایران و مجددا بری پاسپورت ببری
    نقل قول نوشته اصلی توسط siegheil نمایش پست ها
    سلام.

برای سفارت آنکارا، آیا پاسپورتم دستشون میمونه تا صدور ویزا؟ آیا مجبورم توی آنکارا بمونم تا ویزام حاضر بشه؟
    راستی یه سوال دیگه هم پرسیدم که ممنون میشم کمک کنی جوابشونو بدونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)