صفحه 80 از 80 نخستنخست ... 307071727374757677787980
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 800

موضوع: تحصيل در استوني

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام بچه ها آیا استونی روی سن حساسه برای پذیرش و ویزا؟ برادر من 9 سالشه و میخواد لیسانس cyber security یا computer science بخونه به نظرتون بهش پذیرش و ویزا میدن

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

9 سالشه؟

احتمالا اگه دیپلم داشته باشه میشه دیگه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asarin نمایش پست ها
    9 سالشه؟

احتمالا اگه دیپلم داشته باشه میشه دیگه
    ببخشید اشتباه شد ۲۹ سالشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    ببخشید اشتباه شد ۲۹ سالشه
    نه بابا واسه چی مشکل باشه، سن به خودی خود در حد معقول(کمتر از ۵۰) مشکلی نیست، تازه ۲۹ ام که زیاد نیست.

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان. من از Tallinn University of Technology پذیرش گرفتم و الان وقت سفارت از ترکیه رو گرفتم. تنها مساله ای که هست ۳ ماه گردش حساب هست!!! حساب خودم به تازگی افتتاح شده و حساب پرم هم ماهیانه بهش واریز شده و طبیعتا خرج هزینه های زندگی شده و مانده چشم گیری نداشته تو ماه های اخیر. ممنون میشم راهنمایی کنید چه مبلغی مد نظر سفارت هست و چه کاری من میتونم انجام بدم.
    متشکرم

- documents proving the sufficient means of subsistence for the duration of the intended stay and for the return to the country of origin or residence:

• statement of your bank account (original document from your bank signed and sealed) for the last 3 months and/or statement of your parents bank account for the last 3 months, if they are supporting you financially (alsoa guarantee letter from your parents in that case);
    • دوستان این یکی از requirements های اخذ ویزای تحصیلی استونی هست. ممنون میشم اگر راجع به Gaurantee letter و مبلغی که در حساب انتظار میره که باشه توضیح بدید.

Junior Member

با سلام، من از دانشگاه Tallinn University of Technology در رشته MBA پذيرش گرفتم، پول را هم واريز كردم براشون . بعد ازينكه ايميل زدن كه پول به دستشون رسيده، من ازشون خواهش كردم كه final enrollment letter رو برام تا قبل از 4 july ارسال كنن جون من ٤ جولاي وقت سفارت گرفتم در آنكارا. اما اونا گفتن كه مدارك من ٢ جون رفته براي سازمان evaluation و معمولا يك ماه طول ميكشه تا نتيجش بياد ، و اونا سعي ميكنن كه تا هفته اول جولاي بفرستن اما بازم قطعي نيست .
    حالا مشكل من اين هست كه من وقت سفارت گرفتم ٤ جولاي و سفارت آنكارا ديگه هيچ وقتي ندارد تا چند ماه ديگه به عير از ١٠ جولاي . مي خواستم ببينم پيشنهادتون چيه ؟! ضمن اينكه من بليط رفت و برگشت آنكارا هم گرفتم و بايد cancelation fee هم پرداخت كنم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Afifeh نمایش پست ها
    با سلام، من از دانشگاه Tallinn University of Technology در رشته MBA پذيرش گرفتم، پول را هم واريز كردم براشون . بعد ازينكه ايميل زدن كه پول به دستشون رسيده، من ازشون خواهش كردم كه final enrollment letter رو برام تا قبل از 4 july ارسال كنن جون من ٤ جولاي وقت سفارت گرفتم در آنكارا. اما اونا گفتن كه مدارك من ٢ جون رفته براي سازمان evaluation و معمولا يك ماه طول ميكشه تا نتيجش بياد ، و اونا سعي ميكنن كه تا هفته اول جولاي بفرستن اما بازم قطعي نيست .
    حالا مشكل من اين هست كه من وقت سفارت گرفتم ٤ جولاي و سفارت آنكارا ديگه هيچ وقتي ندارد تا چند ماه ديگه به عير از ١٠ جولاي . مي خواستم ببينم پيشنهادتون چيه ؟! ضمن اينكه من بليط رفت و برگشت آنكارا هم گرفتم و بايد cancelation fee هم پرداخت كنم.
    من evalution ام رسید دقیقا بعد از یک ماه، نامه رو ارسال نکردند، توی راهنما نوشته بود پرینت کن ببر سفارت.

از طرف دیگه سفارت هم هی وقت باز میشه و پر میشه و احتمال زیاد باز وقت های مناسبتر بازم میشن.(آگوست و ۲۰ جولای هم دیدم)

اگر همه مدارک دیگه اوکی هست فقط فرمارو پر میکنی امضا میکنی و با پرینت acceptance letter می بری سفارت.

حداقل من که اینکارو میکنم!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriarnajafi نمایش پست ها
    - documents proving the sufficient means of subsistence for the duration of the intended stay and for the return to the country of origin or residence:

• statement of your bank account (original document from your bank signed and sealed) for the last 3 months and/or statement of your parents bank account for the last 3 months, if they are supporting you financially (alsoa guarantee letter from your parents in that case);
    • دوستان این یکی از requirements های اخذ ویزای تحصیلی استونی هست. ممنون میشم اگر راجع به Gaurantee letter و مبلغی که در حساب انتظار میره که باشه توضیح بدید.

همه مدارکی که قراره ارسال کنی تو یک فایل pdf اسکن و مرتب شده بهشون قبل از سفر ایمیل کن که بگن کافیه یا نه.

طبیعیه داخل ایمیل توضیح بده که ویزا و اقامت لازم داری نداری چند سال تحصیل، شماره پرونده و .....

Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Delft

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriarnajafi نمایش پست ها

با سلام

منظور از گارانتی لتر نامه ای است از طرف کسی می خواهد شما را در طی دوران تحصیل ساپورت نماید. یک نامه فرمالیته مبنی بر اینکه شخص ساپورت کننده پول کافی برای ساپورت شما در طی این مدت دارد والبته اگر همراه با نشان دادن همین مبلغ باشد کافی است.(یک مبلغی در حساب بگذارید و پرینت بگیرید و بردارید).

حداقل مبلغ بایستی به اندازه هزینه دانشگاه و هزینه شخصی یکسال اول زندگی در استونی باشد.(معمولا در خود سایت دانشگاه ذکر می شود).

موفق باشید
    نامرد کسی است که پست مفیدی را بخواند و به امتیاز کاربر اضافه نکند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)