صفحه 107 از 108 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1075

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام ، دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه ، از زمانی که سفارت اعلام میکنه که بریم ویزا رو بگیریم چقدر فرصت هست خودمون رو برسونیم به سفارت ؟ یعنی در واقع اگه ایران باشیم از لحظه اعلام سفارت میشه دو هفته بعد خودمون رو برسونیم ؟

بستگی به سفارت داره. مثلا سفارت آنکارا وسواسی نداره روی زمان. یک ماه بعد هم می تونی بری بگیری. فقط از تایم ویزای خودت می گذره. به نظرم اگر دیرتر از یک ماه می خوای بری بگیری بهتر بود اصن دیرتر اقدام می کردی چون این ویزا کلا 6 ماه اعتبار داره

نقل قول نوشته اصلی توسط aliharirian نمایش پست ها
    بستگی به سفارت داره. مثلا سفارت آنکارا وسواسی نداره روی زمان. یک ماه بعد هم می تونی بری بگیری. فقط از تایم ویزای خودت می گذره. به نظرم اگر دیرتر از یک ماه می خوای بری بگیری بهتر بود اصن دیرتر اقدام می کردی چون این ویزا کلا 6 ماه اعتبار داره
    مرسی از پاسختون ، پاسپورت رو نگه نمی دارن ؟

نه معمولا نگه نمی دارن. مگه این که ویزاتون رو خیلی زود بخوان بدن و شما هم توی اون کشور بخوای بمونی تا زمان آماده شدن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط graphicart نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون ، پاسپورت رو نگه نمی دارن ؟
    طبق تجربه آنکارا نگه میداره مگه این که خودتون بگید لازم دارید و ازشون بگیرید. تفلیس خودشون بهتون برمیگردونن.
    برای من و دوستانی که اینطوری بود. من خودم آنکارا اقدام کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Golpesar132 نمایش پست ها
    طبق تجربه آنکارا نگه میداره مگه این که خودتون بگید لازم دارید و ازشون بگیرید. تفلیس خودشون بهتون برمیگردونن.
    برای من و دوستانی که اینطوری بود. من خودم آنکارا اقدام کردم.
    تجربه ها ظاهرا خیلی متفاوت بوده. از من پاسپورت رو نگرفتن. الان هم 20 روز هست که جواب ندادن

سلام دوستان. استونی واسه مقطع لیسانس ترم بهار پذیرش داره؟ ددلاین پذیرش و رفتن به سفارت میدونین کی هست؟
    ایا سایت مرجعی وجود داره تا بتونم دانشگاهایی که لیسانس کامپیوتر پذیرش میدن رو پیدا کنم؟
    ممنونم
    ویرایش توسط maury : August 16th, 2019 در ساعت 10:32 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط maury نمایش پست ها
    سلام دوستان. استونی واسه مقطع لیسانس ترم بهار پذیرش داره؟ ددلاین پذیرش و رفتن به سفارت میدونین کی هست؟
    ایا سایت مرجعی وجود داره تا بتونم دانشگاهایی که لیسانس کامپیوتر پذیرش میدن رو پیدا کنم؟
    ممنونم
    ددلاین ارشد که آپریل هست برای استونی. لیسانس رو مطمئن نیستم. از توی سایت های دانشگاهاشون نگاه کنید هست تاریخ ها. شما اول پذیرش رو بگیرید بعد برای بقیه کارها مثل سفارت راهنماییتون می کنن. در مورد پیدا کردن رشته ای که گفتید در دانشگاههای مختلف یک نگاه به سایت زیر بکنید :
    https://www.bachelorsportal.com/

نقل قول نوشته اصلی توسط aliharirian نمایش پست ها
    ددلاین ارشد که آپریل هست برای استونی. لیسانس رو مطمئن نیستم. از توی سایت های دانشگاهاشون نگاه کنید هست تاریخ ها. شما اول پذیرش رو بگیرید بعد برای بقیه کارها مثل سفارت راهنماییتون می کنن. در مورد پیدا کردن رشته ای که گفتید در دانشگاههای مختلف یک نگاه به سایت زیر بکنید :
    https://www.bachelorsportal.com/
    ممنونم. بنظر شما اگه پذیرش بگیریم و مدارکمون برای سفارت کامل باشه ویزا میدن؟ مثل بقیه کشورها اذیت نمیکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maury نمایش پست ها
    ممنونم. بنظر شما اگه پذیرش بگیریم و مدارکمون برای سفارت کامل باشه ویزا میدن؟ مثل بقیه کشورها اذیت نمیکنن؟
    سلام، شنیده ها حاکی ازآنست که سفارت استونی در آنکارا تو 4 روز جواب ویزای دانشجویی رو میده، البته یک مورد 20 روزه هم بوده اینجا...
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)