صفحه 1 از 107 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1068

موضوع: تحصیل در پرتغال

پیش فرض تحصیل در پرتغال

سلام بچه‌ها من از یک برنامه مشترک بین یک دانشگاه آمریکایی و دوتا دانشگاه پرتغالی پذیرش گرفتم ولی در سایت وزارت علوم اصلاً اسمی از دانشگاههای پرتغال به عنوان دانشگاههای مورد تایید برده نشده. این دوتا دانشگاه از معتبرترین دانشگاههای پرتغال هستند و تو rank جهانی هم یک حرفهای برای گفتن دارند. ضمناً دانشگاه آمریکایی هم خیلی معروف و معتبره. به نظرتون برای خروج مشکل پیدا می‌کنم؟ چه کار باید بکنم؟

لینک به سایت وزارت علوم:

لطفاً اگر کسی اطلاعاتی داره به من کمک کنه.
    -A.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای پرتغال مورد تایید وزارت علوم نیستند؟؟

مدرک رو هم کارنگی ملون می ده، هم یکی از (Technical University of Lisbon (UTL یا (the Catholic University of Portugal (UCP. پس اصولا جای نگرانی نیست، چون دانشگاهی مثل کارنگی ملون با هر جایی joint نمی شه.
    به هر حال برای اعتبار دانشگاه پرتقال هم می تونی حضوری بری وزارت علوم و درخواست ارزیابی دانشگاه بدی، اما اگر دانشگاهت رو قبلا ارزیابی نکرده باشن نمی تونن سریع جواب بدن ...
    ولی حرف من هنوز همونه! نه PhD in Technological Change and Entrepreneurship اونقدر زیاده و نه Carnegie Melon توش جای شک هست ...

راستی با این شکل رمزی ای که سئوال پرسیدی اصلا من درست فهمیدم؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای پرتغال مورد تایید وزارت علوم نیستند؟؟

آره آقا درست حدس زدی. همین که گفتی این وزارت علوم دانشگاههای جدید رو هم ارزیابی می‌کنه خودش خیلی خوبه. اصلاً از سیستم‌های فشل وزارت علوم انتظار نداشتم
    -A.

پیش فرض university of Algarve

کسی راجع به این دانشگاه که تو پرتغاله خبر داره؟ هر اطلاعاتی میتونه مفید باشه. رشته من کامپیوتره.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

پیش فرض پرتغال کسی نبود؟

سلام بچه‌ها.

کسایی که از پرتغال پذیرش دارند اینجا اعلام حضور کنند که اطلاعات رو با هم اشتراک بذاریم و سفر راحت‌تری داشته باشیم.

اساساً شک دارم کسی بره پرتغال... نبود؟
    -A.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرتغال کسی نبود؟

من يه نفر رو ميشناسم كه داره ميره پرتغال . رشته اش مهندسي مواده. ايميل بده بهش بگم در تماس باشين با هم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

ميشه در مورد پرتغال و دانشگاهاش بيشتر توضيح بدين...هزينه زندگي و نحوه ي گرفتن پذيرش...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

مگه تو پرتقال هم به زبان انگليسي درس مي دهند؟
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    مگه تو پرتقال هم به زبان انگليسي درس مي دهند؟
    حداقل چیزی که من میدونم اینه که MIT در پرتغال یه شعبه داره و بورسهای خیلی خوبی هم میده...

http://www.mitportugal.org/index.php
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

يكي از دوستاي منم داره ميره UBI . ميگه گفتن هزينه زندگي تو اون شهر حدودا ماهي 400 يورو هست. 200 تا اجاره و 200 تا هم بقيه مخارج. دانشگاهش به زبان انگليسي هست. با استاد تماس گرفت بعد از موافت اون اپلاي كرد و تا يك ماه ديگه ميره. براي بورس بايد جداگانه براي يه بورس كشوري كه حداقل 1000 يورو ماهيانه ميده بايد اقدام كنه. رشتش هم فيزيكه. ديگه چه اطلاعاتي مي خواين؟
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)