صفحه 109 از 113 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

ممنون از لطفتون.
    اطلاع دارید با معدل لیسانس 14 ، سن 33 سال و ایلتس 7.5 و سابقه کاری چهار پنج سال امکان گرفتن پذیرش هست یا نه ؟ و اصلا اونجا برای کار حسابداری خوبه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nelke نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون.
    اطلاع دارید با معدل لیسانس 14 ، سن 33 سال و ایلتس 7.5 و سابقه کاری چهار پنج سال امکان گرفتن پذیرش هست یا نه ؟ و اصلا اونجا برای کار حسابداری خوبه یا نه؟
    در مورد معدل که بالاتر از ۱۲ باشه اکیه.چون CGPA نوشته 60٪
    در مورد آیلتس هم باید ۵.۵ باشه که خب دو نمره بالاتره
    و برای ۴-۵ سال سابقه کاری باعث میشه گپ لیسانستون توجیه پذیر و قابل قبول باشه
    متایفانه من در مورد رشته حسابداری اطلاعات ندارم.به نظرم خودتون تحقیق کنید بهتره.میتونید ایمیل بزنید و شرایط رو توضیح بدید و سوال کنید.در مورد تالتک میدونم خیلی سریع جواب میدن
    تا جایی که من میدونم استونی در ارتباط با رشته های کامپیوتر و موارد مربوط بهش خیلی قوی هست.البته خودم میخوام برای مکاترونیک اقدام کنم

Junior Member

ببخشید اشتباه تایپی بود ، ایلتس 6.5 دارم .
    بله سابقه کارم بد نیست ولی متاسفانه دو جا برام بیمه رد نشده و خودم بیمه هامو رد کردم و هیچ دسترسی هم بهشون ندارم چون شرکتها منحل شدن و این اخری هم رزومه کاری نمیده فقط سابقه بیمه دارم و موندم چجوری توجیه کنم .

Junior Member

بله سابقه کارم بد نیست ولی متاسفانه دو جا برام بیمه رد نشده و خودم بیمه هامو رد کردم و هیچ دسترسی هم بهشون ندارم چون شرکتها منحل شدن و این اخری هم رزومه کاری نمیده فقط سابقه بیمه دارم و موندم چجوری توجیه کنم .
    فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد برای پذیرش با همین شرایطتون.البته من اعتقادم اینه که ترجیحا استونی جای موندن و زندگی کردن برای مدت طولانی نیست.من خودم سکوی پرتاب میکنم اینجا رو.البته این نظر شخصیمه
    این لینک مربوط به شرایط اپلای کردن تالتک
    https://www.taltech.ee/?id=24703

و این هم تارتو
    https://www.ut.ee/en/admissions

برای رشته های دیگه نمیدونم ولی فکر میکنم مشابه باشه. برای من اینطوری بود که اینجا اصل رو بر صداقت میذارن. من هم شرایط شما رو داشتم و توی مصاحبه و رزومه فقط اعلام کردم که کار کردم، بعد از اون هم هیچکس از من مدرکی نخواست برای اثبات این مسئله.

Junior Member

اگر واقعا اصل بر صداقت باشه سربلندشون میکنم . البته باید دید شرایط دیگتون چجوری بوده مثلا معدل / رزومه تحصیلی خوب و .... و اینجوری شده که خیلی مورد تایید انها قرار گرفتید . شما الان اونجا هستید؟

اگر واقعا اصل بر صداقت باشه سربلندشون میکنم . البته باید دید شرایط دیگتون چجوری بوده مثلا معدل / رزومه تحصیلی خوب و .... و اینجوری شده که خیلی مورد تایید انها قرار گرفتید . شما الان اونجا هستید؟
    بله من الان تالین هستم
    من معدل خوبی نداشتم(حدود 14.30) ولی رزومه نرم افزاری و کار عملیم بد نبود. و این که همه این هایی که گفتم مربوط به رشته من (مکاترونیک) و حداقل تا امسال هست. نمیدونم توی بقیه رشته ها چه خبره.

Junior Member

سلام. من میخوام واسه دکترای برق اپلای کنم. شرایط پذیرششون سخته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hediedara نمایش پست ها
    سلام. من میخوام واسه دکترای برق اپلای کنم. شرایط پذیرششون سخته؟
    سلام.وقتتون بخیر.برای دکترا میتونید برای دو تا دانشگاه استونی که با توجه به شرایطشون رنک قابل قبولی رو دارن اقدام کنید. رنک دانشگاه تالین 600 و خورده ای و رنک دانشگاه تارتو 300 و خورده ای هست.البته سرعت رشد دانشگاه تالین به نظر شخصی من سریعتر و بیشتره.
    1. دانشگاه تکنولوژی تالین یا به اختصار تالتک
    https://www.taltech.ee/en/#
    این وبسایت رسمی دانشگاه هست و همه اطلاعات مربوط و مورد نیازتون رو میتونید کسب کنید.
    2.دانشگاه تارتو
    https://www.ut.ee/en
    این هم وبسایت رسمی دانشگاه تارتو هست.
    مرکز کشور استونی تالین هست و با هلسینکی و استکهلم از طریق دریا مرتبطه و فاصله چندانی نداره.در ضمن مرکز علمی کشور استونی (به اصطلاح) تارتو هست که به سن پترزبورگ نزدیکه و تعداد دانشجویان روس در این دانشگاه زیاده.
    اگه اظلاعات دیگه ای خواستید من و بقیه دوستان میتونیم کمکتون کنیم.موفق باشید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام دوستان. ممنون میشم جواب بدید
    آیا دانشگاههای استونی در مقطع دکترا فاند میدهند؟
    اگر بله، چطور باید اقدام کرد؟ از طریق استاد یا دانشگاه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)