صفحه 112 از 113 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام
    من چند تا سوال داشتم راجع به تحصیل استونی
    ممنون میشم اگر جواب بدین
    من متاهلم و یک بچه ۶ ساله داریم
    برای مستر برای همسرم میخوام اقدام کنم رشته های مدیریت
    لیسانسش هم مدیریت بوده با معدل ۱۴ و خورده ای دانشگاه غیرانتفاعی
    امکان ویزای همراه برای بنده با مجوز کار وجود داره ؟
    امکان کار پیدا کردن چجوریه کلا تو استونی
    من لیسانس پلیمر دارم و چندین سال سابقه کار دارم ولی بیمه اصلا ندارم
    خانومم هم بیمه نداره ولی چون من شرکت پلیمری داشتم شاید یه جورایی بشه اثبات کرد سابقه رو
    البته به خاطر مسایل مالیاتی شرکتم رو ثبت نکردم و جواز ندارم
    ولی توی کار مهارت دارم
    حدود ۱۲ سال هم هست بیزینس های مربوط به سیسمونی و بچه ها رو دارم
    ۱ -ویزای همراه سریع ؟
    ۲ -شرایط کار ؟
    ۳ -شرایط برای تحصیل بچه ام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    financce

سلام .من پیام خصوصی دادم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    financce

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirgan نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان.دوستانی که میخوان برای دانشگاه تالتک به صورت قطعی برای سال بعد اقدام کنن ( یا اقدام کردن) لطفا بهم پیام خصوصی بدن.چون میخوام گروه تشکیل بدم تا همه راه رو با کمک و مشاوره و راهنمایی همدیگه پیش بریم.از تهیه مدارک، ترجمه ها، گرفتن وقت سفارت، خوابگاه های دانشگاه یا اجاره خونه و بقیه مسایل مرتبط.من 3 تا از دوستام اونجا هستن و میتونیم با کمک اونا و کمک هم این راه رو بی دغدغه تر و ساده تر پیش بریم.
    @@@@@@@@@@@@
    سلام من پیام خصوصی دادم

درود بر شما
    من میخوام برای سال آینده مستر انیمیشن دانشگاه Estonian Academy of Arts اقدام کنم . از دوستان کسی اطلاعاتی داره در مورد این دانشگاه ؟ و اینکه اگر کسی در حال حاضر تالین هست میتونه با توجه به خاطر پاندمی کرونا شرایط رو توضیح بده ؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید بنده ۳۰ سالمه، لیسانس کامپیوتر دارم دانشگاه آزاد خوراسگان ورودی ۸۸ بودم ، معدلم خیلی پایینه ۱۳.۱۵ و همیشه رویای درس خوندن در دانشگاه کارنگی ملون در رشته رباتیک را داشتم، دو ترم هم ارشد هوش مصنوعی خوندم دانشگاه آزاد نجف آباد سال ۹۴ که انصراف دادم
    الان دانشجو سال اول ارشد رباتیکم دانشگاه ایتمو روسیه و اکثر نمراتم 5A هست و رشتمون دوال دیگری هست میتونیم کل تحصیل را ایتمو بمونیم و فقط مدرک ایتمو بگیریم میتونیم هم ترم ۳ فنلاند یا استونی بریم مدرک دو دانشگاه را بگیریم که من استونی ( تالین تک) پذیرفته شدم. اما میتونم تغییر بدم و نرم استونی و روسیه بمونم
    مشکلم اینه که گرایشی که دوست دارم اینتلیجنت رباتیک فقط تو خود ایتمو است و یک مدرکه و گرایش استونی که میخوام برم بایو مکاترونیک میشه، به نظرتون برای دکترا کارنگی ملون دو مدرکه بودن تاثیری داره یا خیر که اگر نداره تغییر بدم گرایشم را و کل مدت روسیه بمونم؟

Junior Member

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. من قبلا عضو یه گروه تلگرامی تحصیل در استونی بودم. تلگرامم و پاک کردم و یعد یه مدت دیگه خواستم عضو بشم اما لینکش رو ندارم. آیا هنوز اون گروه هست؟ اگه میشه من رو ادد کنید به گروه. اکر ممکنه لطفا لینک رو برام بفرستید. کانال رو میتونم پیدا کنم اما گروه رو نمیتونم. لطفا کمکم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ♥ زیست شناس ♥

سلام گرمی میکنم به دوستان عزیزی که قصد ساختن زندگی جدیدی رو در جای دیگه این کره خاکی دارن. سللللللللللللاااااااام به همگی.
    آقا من سه سال پیش اینجا بودم بعد از شانس بد رفتم تافل امتحان بدم دیدم پاسپورت یا کارت ملی میخوان. منم به ناچار بعلت نیامدن کارت ملی و نداشتن پاسپورت رفتیم خدمت سربازی به مدت 2 سال.
    حالا برگشتم و پریروز رفتم تافل امتحان دادم ولی میدونم نمره لازم رو واسه اپلای دانشگاه های استونی نمیارم .هنوز نمرم نیومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramintartu نمایش پست ها
    سلام گرمی میکنم به دوستان عزیزی که قصد ساختن زندگی جدیدی رو در جای دیگه این کره خاکی دارن. سللللللللللللاااااااام به همگی.
    آقا من سه سال پیش اینجا بودم بعد از شانس بد رفتم تافل امتحان بدم دیدم پاسپورت یا کارت ملی میخوان. منم به ناچار بعلت نیامدن کارت ملی و نداشتن پاسپورت رفتیم خدمت سربازی به مدت 2 سال.
    حالا برگشتم و پریروز رفتم تافل امتحان دادم ولی میدونم نمره لازم رو واسه اپلای دانشگاه های استونی نمیارم .هنوز نمرم نیومده.
    یکی بود، داغون انگلیسی حرف می زد، تافل بالای صد شده بود. فلاسک آب گرمش را گذاشته بود روی میز، روش نوشته بود university of british columbia... از کانادا برگشته بود.
    من خودم را بکشم به صد نزدیک نمی شم.

حالا داغون هم نبود، ولی همین که می تونست صد بشه، عجیب بود. کارنامه اش را هم دیدم.
    مثلن انگلیسی حرف می زد، بعد به چینی می گفت خسته شدم دیگه. من هم بینوایان را به انگلیسی می خونم خسته نمی شم ولی صد نمی شم.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ♥ زیست شناس ♥

♥♥♥♥نمره تافلم اومد♥♥♥ 1400/12/20
    شدم 43. مهاجرت به استونی بی مهاجرت.
    من نمیدونم هرکی رو نگاه میکنی عین آب خوردن تافل گرفته رفته انگار که آسونترین کار مهاجرته. نوبت ما که میرسه هی درجا میزنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramintartu نمایش پست ها
    ♥♥♥♥نمره تافلم اومد♥♥♥ 1400/12/20
    شدم 43. مهاجرت به استونی بی مهاجرت.
    من نمیدونم هرکی رو نگاه میکنی عین آب خوردن تافل گرفته رفته انگار که آسونترین کار مهاجرته. نوبت ما که میرسه هی درجا میزنیم.

اشکال نداره،
    اولن فکر دوباره امتحان دادن نباش به زودی، روی زبانت کار کن بدون استرس از نتیجه و تاریخ امتحان و کوفته باقالی.
    بعدم بدان مثل رفیق **خوان ما میشه صد شد ولی در حد شصت زندگی کرد

زبان خوبه، میشه کلی فیلم آموزشی دید برای نرم افزارهای مختلف. اصلن تام ریدر و نید فور اسپید هم اگر گیر کنی، میشه رفت تو یوتوب یاد گرفت چه جوری برنده شد به شرطی که زبان بدونی.
    بنابراین منابع علمی که بهشون دست می یابی خیلی زیاد میشه.
    یه روز زبانت خوب میشه، تام و جری را به زبان اصلی می بینی، کیف می کنی. انگیزه باید اینطوری باشه
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)