صفحه 111 از 113 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirgan نمایش پست ها
    سلام.وقتتون بخیر.من همه مدارکم اماده ست فقط امتحان زبانم رو اسفند ماه بدم اپلای میکنم.
    برای مستر مجدد.رشته مکاترونیک.دانشگاه تالتک

Junior Member

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان.دوستانی که میخوان برای دانشگاه تالتک به صورت قطعی برای سال بعد اقدام کنن ( یا اقدام کردن) لطفا بهم پیام خصوصی بدن.چون میخوام گروه تشکیل بدم تا همه راه رو با کمک و مشاوره و راهنمایی همدیگه پیش بریم.از تهیه مدارک، ترجمه ها، گرفتن وقت سفارت، خوابگاه های دانشگاه یا اجاره خونه و بقیه مسایل مرتبط.من 3 تا از دوستام اونجا هستن و میتونیم با کمک اونا و کمک هم این راه رو بی دغدغه تر و ساده تر پیش بریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirgan نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان.دوستانی که میخوان برای دانشگاه تالتک به صورت قطعی برای سال بعد اقدام کنن ( یا اقدام کردن) لطفا بهم پیام خصوصی بدن.چون میخوام گروه تشکیل بدم تا همه راه رو با کمک و مشاوره و راهنمایی همدیگه پیش بریم.از تهیه مدارک، ترجمه ها، گرفتن وقت سفارت، خوابگاه های دانشگاه یا اجاره خونه و بقیه مسایل مرتبط.من 3 تا از دوستام اونجا هستن و میتونیم با کمک اونا و کمک هم این راه رو بی دغدغه تر و ساده تر پیش بریم.
    سلام. من پذیرش قطعی رو گرفتم، ولی ظاهرا با توجه به اوضاع کرونا همگی روی هوا هستیم

سلام دوست عزیز،من میخام برای استونی اقدام کنم و نمیتونم پیام خصوصی ارسال کنم لطفا منو تو گروه ادد ممنون

سلام
    شرمنده.پیام خصوصی دادم براتون

Junior Member

سلام
    بچه لطفا اگر اطلاعاتی دارید تا جای ممکن راهنمایی کنید لطفا. من یه ارشد دارم از ایران و دو سال پیش گرفتم مدرکمو و برای ارشد دومم اقدام کردم برا استونی. به فرض پذیرش گرفتن آیا می دونین که سفارت چقدر سختگیره در مورد اینکه چرا ارشد دوم رو می خوام بگیرم. اینم بگم که ارشد دومم با ارشد اولم تفاوت داره اما خب تو یه حیطه هستن تقریبا اما تفاوت هم دارن. دوم اینکه برای این دوس ال سابقه کار ملموسی آنچنان ندارم. نهایت بشه از یه جایی بدون بیمه گواهی بگیرم. این هم مشکل ایجاد میکنه یا نه؟ بچه ها لطفا اگر اطلاعاتی دارین کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samy26 نمایش پست ها
    سلام
    بچه لطفا اگر اطلاعاتی دارید تا جای ممکن راهنمایی کنید لطفا. من یه ارشد دارم از ایران و دو سال پیش گرفتم مدرکمو و برای ارشد دومم اقدام کردم برا استونی. به فرض پذیرش گرفتن آیا می دونین که سفارت چقدر سختگیره در مورد اینکه چرا ارشد دوم رو می خوام بگیرم. اینم بگم که ارشد دومم با ارشد اولم تفاوت داره اما خب تو یه حیطه هستن تقریبا اما تفاوت هم دارن. دوم اینکه برای این دوس ال سابقه کار ملموسی آنچنان ندارم. نهایت بشه از یه جایی بدون بیمه گواهی بگیرم. این هم مشکل ایجاد میکنه یا نه؟ بچه ها لطفا اگر اطلاعاتی دارین کمکم کنید.
    سلام
    از سمت سفارت هیچ سختگیریی درباره این مسئله نشده تا امسال. یعنی سفارت از شما نه مدرک تحصیلی و نه مدرکی که ثابت کنه شما شاغل بودید نمیخواد.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر من اگه با یه مدرک لیسانس تربیت بدنی بخوام کارشناسی صنایع تو استونی بخونم برام مشکلی پیش نمیاد ؟
    و یا اینکه ارشد بخوام بخونم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تجربه ای از مصاحبه برای مستر فیزیک دانشگاه Taltech داره؟ چه سوال هایی میپرسن و به چه صورتی هستش؟
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ای کلا از مصاحبه این دانشگاه داره به اشتراک بذاره

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaznaz نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر من اگه با یه مدرک لیسانس تربیت بدنی بخوام کارشناسی صنایع تو استونی بخونم برام مشکلی پیش نمیاد ؟
    و یا اینکه ارشد بخوام بخونم ؟
    https://estonia.dreamapply.com/
    رشته مد نظرتون رو سرچ کنین شرایط ورود بهش رو نوشته.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)