صفحه 107 از 113 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط Golpesar132 نمایش پست ها
    طبق تجربه آنکارا نگه میداره مگه این که خودتون بگید لازم دارید و ازشون بگیرید. تفلیس خودشون بهتون برمیگردونن.
    برای من و دوستانی که اینطوری بود. من خودم آنکارا اقدام کردم.
    تجربه ها ظاهرا خیلی متفاوت بوده. از من پاسپورت رو نگرفتن. الان هم 20 روز هست که جواب ندادن

سلام دوستان. استونی واسه مقطع لیسانس ترم بهار پذیرش داره؟ ددلاین پذیرش و رفتن به سفارت میدونین کی هست؟
    ایا سایت مرجعی وجود داره تا بتونم دانشگاهایی که لیسانس کامپیوتر پذیرش میدن رو پیدا کنم؟
    ممنونم
    ویرایش توسط maury : August 16th, 2019 در ساعت 10:32 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط maury نمایش پست ها
    سلام دوستان. استونی واسه مقطع لیسانس ترم بهار پذیرش داره؟ ددلاین پذیرش و رفتن به سفارت میدونین کی هست؟
    ایا سایت مرجعی وجود داره تا بتونم دانشگاهایی که لیسانس کامپیوتر پذیرش میدن رو پیدا کنم؟
    ممنونم
    ددلاین ارشد که آپریل هست برای استونی. لیسانس رو مطمئن نیستم. از توی سایت های دانشگاهاشون نگاه کنید هست تاریخ ها. شما اول پذیرش رو بگیرید بعد برای بقیه کارها مثل سفارت راهنماییتون می کنن. در مورد پیدا کردن رشته ای که گفتید در دانشگاههای مختلف یک نگاه به سایت زیر بکنید :
    https://www.bachelorsportal.com/

نقل قول نوشته اصلی توسط aliharirian نمایش پست ها
    ددلاین ارشد که آپریل هست برای استونی. لیسانس رو مطمئن نیستم. از توی سایت های دانشگاهاشون نگاه کنید هست تاریخ ها. شما اول پذیرش رو بگیرید بعد برای بقیه کارها مثل سفارت راهنماییتون می کنن. در مورد پیدا کردن رشته ای که گفتید در دانشگاههای مختلف یک نگاه به سایت زیر بکنید :
    https://www.bachelorsportal.com/
    ممنونم. بنظر شما اگه پذیرش بگیریم و مدارکمون برای سفارت کامل باشه ویزا میدن؟ مثل بقیه کشورها اذیت نمیکنن؟

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط maury نمایش پست ها
    ممنونم. بنظر شما اگه پذیرش بگیریم و مدارکمون برای سفارت کامل باشه ویزا میدن؟ مثل بقیه کشورها اذیت نمیکنن؟
    سلام، شنیده ها حاکی ازآنست که سفارت استونی در آنکارا تو 4 روز جواب ویزای دانشجویی رو میده، البته یک مورد 20 روزه هم بوده اینجا...
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

Junior Member

سلام دوستان.برای ارشد دانشگاه تالتک کسی تجربه داره؟ سطح دانشگاه و محیط آموزشی منظورمه.رشته مکاترونیکش مدنظرمه
    دوستانی که برای سال بعد میخوان اقدام کنن کسی اینجا هست؟

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirgan نمایش پست ها
    سلام دوستان.برای ارشد دانشگاه تالتک کسی تجربه داره؟ سطح دانشگاه و محیط آموزشی منظورمه.رشته مکاترونیکش مدنظرمه
    دوستانی که برای سال بعد میخوان اقدام کنن کسی اینجا هست؟
    سلام این رو براساس شنیده ها میگم و خودم تجربه نداشتم.
    مثل این که از نظر تئوری زیاد قوی نیست ولی از نظر عملی فوق العاده خوبه و کلی امکانات و تجهیزات داره که اکثرشون گران قیمت هستند و شما میتوانید از آن استفاده کنید.

بچه ها کسی هست سوالمو جواب بده؟
    واسه تالتک نوشته که باید دانشنامه هم بفرستیم، من توی فورجه یکساله هستم و تکلیف سربازیم مشخص نیست، دانشنامه نمیده دانشگاه به من. چیکار کنم الان؟ میتونم ازشون بخوام بعداً بفرستم؟ چون این جا 100 یورو فی داره نمیخوام الکی پول رو بدم بعدش مدرکم اصلاً بررسی هم نشه.

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    چون این جا 100 یورو فی داره نمیخوام الکی پول رو بدم بعدش مدرکم اصلاً بررسی هم نشه.
    متاسفانه هزینه های اپلای خیلی بالا رفتن دیگه. چندتا داننشگاه اپلای کنیم انگار شهریه یک ترمو دادیم...
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    سلام این رو براساس شنیده ها میگم و خودم تجربه نداشتم.
    مثل این که از نظر تئوری زیاد قوی نیست ولی از نظر عملی فوق العاده خوبه و کلی امکانات و تجهیزات داره که اکثرشون گران قیمت هستند و شما میتوانید از آن استفاده کنید.

بچه ها کسی هست سوالمو جواب بده؟
    واسه تالتک نوشته که باید دانشنامه هم بفرستیم، من توی فورجه یکساله هستم و تکلیف سربازیم مشخص نیست، دانشنامه نمیده دانشگاه به من. چیکار کنم الان؟ میتونم ازشون بخوام بعداً بفرستم؟ چون این جا 100 یورو فی داره نمیخوام الکی پول رو بدم بعدش مدرکم اصلاً بررسی هم نشه.
    سلام.ممنون برای پاسخت.یکی از دوستام به تازگی رفت تال تک برای رشته انرزی های تجدید پذیر و گفت ترم دوم باید بریم تارتو.مثل اینکه یک ترم باید اونجا گذرونده بشه.تا الان از همه چی تعریف میکنه.از برخورد مردم گرفته تا فضای دانشگاه، برخورد کارکنان و اساتید دانشگاه و از امکانات دانشگاه خیلی تعریف میکنه.من خودم ارشد مکاترونیک دولتی میخونم ولی اصلا از لحاظ عملی ارضام نمیکنه چون ضعیفه.در مورد ازاد کردن مدرکت هم یکی دیگه از دوستام ی پولتیک زده بود که بتونه ترجمه کنه.راستی شما ازاد خوندی یا سراسری؟

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirgan نمایش پست ها
    سلام.ممنون برای پاسخت.یکی از دوستام به تازگی رفت تال تک برای رشته انرزی های تجدید پذیر و گفت ترم دوم باید بریم تارتو.مثل اینکه یک ترم باید اونجا گذرونده بشه.تا الان از همه چی تعریف میکنه.از برخورد مردم گرفته تا فضای دانشگاه، برخورد کارکنان و اساتید دانشگاه و از امکانات دانشگاه خیلی تعریف میکنه.من خودم ارشد مکاترونیک دولتی میخونم ولی اصلا از لحاظ عملی ارضام نمیکنه چون ضعیفه.در مورد ازاد کردن مدرکت هم یکی دیگه از دوستام ی پولتیک زده بود که بتونه ترجمه کنه.راستی شما ازاد خوندی یا سراسری؟
    خواهش میکنم عزیز. آره منم شاخصه GDP این کشور رو نگاه کردم به نسبت بد نبود. نمیدونم چرا انقدر ولی اطلاعات ازش کمه کلاً.
    بنده سراسری خوندم، روزانه هم بودم. ولی مدرکم رو میخوام با پول آزاد کنم ولی چون سربازی دارم در صورتی که آزاد هم بکنم دانشنامه ندارم.

حالا من بزودی بهشون ایمیل میدم و این رو توضیح میدم و نتیجش رو اینجا قرار میدم که چی شد. ولی فک میکنم قبول کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)