صفحه 102 از 113 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام
    یه گروه برای پذیرفته شدگان امسال (2019) دانشگاه های استونی زدم توی سایت. ممنون میشم کسانی که پذیرش دارن و تمایل دارن به من پیام خصوصی بدن که به گروه دعوتشون کنم. هدف آشنایی و هماهنگی مراحل بعد مثل سفارت، اقامت، سفر به استونی و ... .

لینک گروه
    ویرایش توسط behnamhg : April 28th, 2019 در ساعت 04:29 PM دلیل: لینک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golpesar132 نمایش پست ها
    سلام
    یه گروه برای پذیرفته شدگان امسال (2019) دانشگاه های استونی زدم توی سایت. ممنون میشم کسانی که پذیرش دارن و تمایل دارن به من پیام خصوصی بدن که به گروه دعوتشون کنم. هدف آشنایی و هماهنگی مراحل بعد مثل سفارت، اقامت، سفر به استونی و ... .
    ببخشید من نتونستم پیغام خصوصی بدم، ممنون میشم بنده رو اد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hes25594 نمایش پست ها
    ببخشید من نتونستم پیغام خصوصی بدم، ممنون میشم بنده رو اد کنید.
    اضافه شدید.
    امیدوارم دوستان بیشتری بیان و اونایی که دعوت شدن هم جواب بدن.

Junior Member

سلام

سلام ممنون میشم منو اد کنید

Junior Member

کسی میتونه راهنمایی کنه بیمه ای که برای TRP خواستن رو چجوری میشه تهیه کرد؟ چون مثه بیمه D-Visa نیست و یه سری بیمه های مربوط به خود استونی رو قبول دارن گویا.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من سعی کردم تقریبا همه مطالب مربوط به استونی رو بخونم در همه صفحات ولی باز یه مطلبی رو نتونستم جوابش رو پیدا کنم میشه اگر کسی اطلاع موثق داره جواب این سوال رو بده؟
    آیا در دکترا در دانشگاه تالین یا تارتو فاند میدن؟ یکجا توی سایتشون زدن باید اپلای کرد برای اون فاند . وقتی هم که قسمت اپلای برای مثلا دوره دکترا میاد میگه در ریسرچ پروپ.زال باید منبع مالیتون رو توضیح بدین. بالاخره دکتراش با حقوقه یا بی حقوق . خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hes25594 نمایش پست ها
    کسی میتونه راهنمایی کنه بیمه ای که برای TRP خواستن رو چجوری میشه تهیه کرد؟ چون مثه بیمه D-Visa نیست و یه سری بیمه های مربوط به خود استونی رو قبول دارن گویا.
    کلا شما بیمه دانشجویی یک ساله با سقف 30000 یورو بگیرید مشکلی پیش نمیاد.
    معمولا دانشجو ها swiss care میگیرن

سلام دوستان
    من برای مستر در رشته sustainable energetics پذیرش گرفتم. وقت سفارت هم گرفتم ولی نمیدونم چه مدارکی نیازه. اگه ممکنه راهنماییم کنید. یک سری مدرک هم آماده کردم مثل ریز نمرات و ترجمه مدرک با مهر دادگستری و امور خارجه، ترجمه کارت ملی و شناسنامه و تمکن مالی و گردش مالی 3ماهه. آیا مدرک دیگه ای هم نیاز هستش؟ فرم ویزای شنگن و اقامت هم باید ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masterofsience نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مستر در رشته sustainable energetics پذیرش گرفتم. وقت سفارت هم گرفتم ولی نمیدونم چه مدارکی نیازه. اگه ممکنه راهنماییم کنید. یک سری مدرک هم آماده کردم مثل ریز نمرات و ترجمه مدرک با مهر دادگستری و امور خارجه، ترجمه کارت ملی و شناسنامه و تمکن مالی و گردش مالی 3ماهه. آیا مدرک دیگه ای هم نیاز هستش؟ فرم ویزای شنگن و اقامت هم باید ببرم؟
    تمام مدارک لازم توی سایت سفارت نوشته شده
    ترجمه کارت ملی و شناسنامه کلا نیاز نیست. مدرک و ریز نمرات هم برای سفارت لازم نیست ولی باید برای دانشگاه بفرستید. اما تمکن مالی لازمه. اگر ازدواج کردید و یا همراه دارید برای اقامت سند ازدواج یا یه مدرک که ارتباط شما رو اثبات کنه لازمه.
    یه بیمه با سقف 30 هزار یورو هم لازمه. نامه پذیرشتون هم لازمه.
    از مدارکی مثل پاسپورتتون و ... هم کپی تهیه کنید.

تمام مدارک لازم توی سایت سفارت نوشته شده
    ترجمه کارت ملی و شناسنامه کلا نیاز نیست. مدرک و ریز نمرات هم برای سفارت لازم نیست ولی باید برای دانشگاه بفرستید. اما تمکن مالی لازمه. اگر ازدواج کردید و یا همراه دارید برای اقامت سند ازدواج یا یه مدرک که ارتباط شما رو اثبات کنه لازمه.
    یه بیمه با سقف 30 هزار یورو هم لازمه. نامه پذیرشتون هم لازمه.
    از مدارکی مثل پاسپورتتون و ... هم کپی تهیه کنید.

میشه لینک سایت رو بدید به من؟ من مدارکی که تهیه کردم رو از سایت مستر پورتال خوندم. تو سایت سفارت پیدا نکردم. برای بیمه فرقی نمیکنه از کدوم شرکت بگیرم؟چون چک کردم مبلغش از 300هزار تومان تا 800 هزار تومان متغییره. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)