صفحه 12 از 113 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

برای اسکولار شیپ یه سری به این بزنید:

http://www.ttu.ee/studying/bachelors..._scholarships/

رشته و دانشگاه

دوستان یه سوال:من مدارکم رو تقریبا آماده کردم، قبل از اینکه بخوام بفرستم گفتم از یه چیزی مطمئن بشم، اگه کسی میتونه .... بگهتنها مشکل من این Bank steatmenet هست که برای گرفتن ویزیای استونی نمیدونم چه جوریه و قدر میخواد.......سفارت فنلاند میدونم که کارهای استونی رو انجام میده، ولی تو تاپیک های قبلی خوندم که ترکیه هم میتونه انجام بده، درسته؟ گفتم با توجه به اینکه این فنلاند پول ما از نظرشون بی ارزش هست در مقایسه با کشور خودشون گفتم که شاید رد بشم و بگن که تو هزینه زندگی رو نمیتونی بدی، گفتم اگه بشه از ترکیه اقدام میتونم بکنم که شانسم بره بالاتر؟؟ اصلا منظور از ترکیه کشور ترکیه هست یا سفارتش !! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟thanks alot.....

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:من مدارکم رو تقریبا آماده کردم، قبل از اینکه بخوام بفرستم گفتم از یه چیزی مطمئن بشم، اگه کسی میتونه .... بگهتنها مشکل من این Bank steatmenet هست که برای گرفتن ویزیای استونی نمیدونم چه جوریه و قدر میخواد.......سفارت فنلاند میدونم که کارهای استونی رو انجام میده، ولی تو تاپیک های قبلی خوندم که ترکیه هم میتونه انجام بده، درسته؟ گفتم با توجه به اینکه این فنلاند پول ما از نظرشون بی ارزش هست در مقایسه با کشور خودشون گفتم که شاید رد بشم و بگن که تو هزینه زندگی رو نمیتونی بدی، گفتم اگه بشه از ترکیه اقدام میتونم بکنم که شانسم بره بالاتر؟؟ اصلا منظور از ترکیه کشور ترکیه هست یا سفارتش !! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟thanks alot.....
    دروود.
    خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه که شما از چه سفارتی اقدام می کنید. خود سفارت فنلاند هم در سالهای اخیر ریجکتی زیاد نداشته و از این بابت نگران نباشید. اما خاطرم هست یکی از دوستان در این انجمن برای کشور لتونی به ترکیه مراجعه کرد. شما هم باید ادرس سفارت استوونی در انکارا رو پیدا کنید و به اونجا مراجعه نمایید. راستی شما برای صنعتی تالین اقدام کرده بودید؟؟ چگونه اون 40 یورو به سلامت به حساب دانشگاه ریختید؟
    پیروز باشید

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام پویا جان
    اون 40 یورو رو میشه همزاه سایر مدارکت نقدی بذاری تو پاکت و براشون بفرستی.
    در ضمن اگه سفارت فنلاند 100% مطمئنی که ویزا رو صادر میکنه تو همین تهران کاراتو انجام بده.اصلا ربطی به واحد پولی هم نداره.مثلا میگن 6000 یورو باید داشته باشی.حالا اونا کاری ندارند ریال یا دلار. بالاخره باید معادل 6000یورو باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام پویا جان
    اون 40 یورو رو میشه همزاه سایر مدارکت نقدی بذاری تو پاکت و براشون بفرستی.
    در ضمن اگه سفارت فنلاند 100% مطمئنی که ویزا رو صادر میکنه تو همین تهران کاراتو انجام بده.اصلا ربطی به واحد پولی هم نداره.مثلا میگن 6000 یورو باید داشته باشی.حالا اونا کاری ندارند ریال یا دلار. بالاخره باید معادل 6000یورو باشه
    چاکریم حسن جون.
    والا من گیرم رو این 40 یورو بود. مرسی که راه حل نشون دادی. حالا مورد بعدی اینه که وزارت سر اینکه تالین درس بخونید حساسه و گیر میده. از طرفی خدای ناکرده اومد و ریجکت شدی اون 40 یورو رو چطور باید پس بگیری!!! البته پوی نیست اما خوب نباید تو این شرایط بد از 1 یورو هم به راحتی گذشت!!!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ریجکت بشی از دانشگاه که هیچی بهت نمیدن عزیزم! مگه دانشگاه مریض که 40 یورو اپلیکیشن فی بگیره اول از همه؟اینجوری باشه خوب هرکی قبول شد 40 یورو میذاره رو شهریه اش و میگیره ازش دیگه.کلا همه جا همینه.هیچی رو بهت برنمیگردونن. در مورد وزارت علوم خیلی اطلاع ندارم که قبولش داره یا نه.اما فقط یه چیزی رو در نظر بگیرین که ویزای استونی حدود 2 تا 3 ماه طول میکشه.باید طوری برنامه ریزی کنین که به کلاس ها برسین
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه که شما از چه سفارتی اقدام می کنید. خود سفارت فنلاند هم در سالهای اخیر ریجکتی زیاد نداشته و از این بابت نگران نباشید. اما خاطرم هست یکی از دوستان در این انجمن برای کشور لتونی به ترکیه مراجعه کرد. شما هم باید ادرس سفارت استوونی در انکارا رو پیدا کنید و به اونجا مراجعه نمایید. راستی شما برای صنعتی تالین اقدام کرده بودید؟؟ چگونه اون 40 یورو به سلامت به حساب دانشگاه ریختید؟
    پیروز باشید
    سلام، ممنونم بابت اطلاعاتت.

راستش هنوز در شرف ارسال مدارکم، ببینم از نظر خودم کدوم دانشگاه شناسم 100% هست برای پذیرش برای اونا بفرستم..... .. ... !!

والا موندم برا کجا بدم .. بین استونی و لتونی موندم، آخه این لتونی هم 2 تا دانشگاه خوب داره که نظرمو جلب کرده، قیمتاش هم پاییه و تازه آیلتس هم نمیخواست فک کنم، البته من دارم..

1: http://fsd.rtu.lv/resource/show/240

2: http://www.lu.lv/eng/istudents/degre.../tuition-fees/

من یه مشکل اساسی دارم با استونی که همه جای سایت های دانشگاه چه تالین، چه تکنولوژی تالین و چه تارتو همه شون گفتن که مدرک پیش دانشگاهی میخایم:
    این صفحه: http://www.ttu.ee/studying/masters/c..._requirements/

و من چون فنی بودم این رو ندارم، و با وکیلم که صحبت کردم گفتش برات رزمه کنیم که ریجکت نشی، و الان رزومش رو دارم، میترسم این همه 40 یورو و کلی هم پول پست دی اچ ال بدم بعد برگشت بخورم...

ولی اون لتونی ها خوب هستن....

آقا پویا به نظرت چه کار کنم؟؟ لتونی بدم بهتر نیست؟ لتونی از چه سفارتی باید بگیرم؟ فکر کنم از مجارستان بشه

آقا پویا یه سوال دیگه، شرمنده: چرا بعضی از دوستان میرن مثلا آنکارا برای دریافت ویزای استونی و یا ویزای لتونی وقتی میشه استونی رو از فنلاند و لتونی هم از مجارستان اخذ کرد؟؟

ویرایش توسط milad101 : April 22nd, 2012 در ساعت 01:52 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    سلام، ممنونم بابت اطلاعاتت.

راستش هنوز در شرف ارسال مدارکم، ببینم از نظر خودم کدوم دانشگاه شناسم 100% هست برای پذیرش برای اونا بفرستم..... .. ... !!

والا موندم برا کجا بدم .. بین استونی و لتونی موندم، آخه این لتونی هم 2 تا دانشگاه خوب داره که نظرمو جلب کرده، قیمتاش هم پاییه و تازه آیلتس هم نمیخواست فک کنم، البته من دارم..

1: http://fsd.rtu.lv/resource/show/240

2: http://www.lu.lv/eng/istudents/degre.../tuition-fees/

من یه مشکل اساسی دارم با استونی که همه جای سایت های دانشگاه چه تالین، چه تکنولوژی تالین و چه تارتو همه شون گفتن که مدرک پیش دانشگاهی میخایم:
    این صفحه: http://www.ttu.ee/studying/masters/c..._requirements/

و من چون فنی بودم این رو ندارم، و با وکیلم که صحبت کردم گفتش برات رزمه کنیم که ریجکت نشی، و الان رزومش رو دارم، میترسم این همه 40 یورو و کلی هم پول پست دی اچ ال بدم بعد برگشت بخورم...

ولی اون لتونی ها خوب هستن....

آقا پویا به نظرت چه کار کنم؟؟ لتونی بدم بهتر نیست؟ لتونی از چه سفارتی باید بگیرم؟ فکر کنم از مجارستان بشه

آقا پویا یه سوال دیگه، شرمنده: چرا بعضی از دوستان میرن مثلا آنکارا برای دریافت ویزای استونی و یا ویزای لتونی وقتی میشه استونی رو از فنلاند و لتونی هم از مجارستان اخذ کرد؟؟

دروود. خواهش میکنم میلاد عزیز.

ببنید به نظرم هر 2 کشور بد نیستند اما من جای شما بودم استونی و دانشگاه صنعتی تالین رو انتخاب میکردم. بدلیل وجود ازمایشگاه قوی و در مجاورت فنلاند و روسیه حداقل بخش مهندسیش قویه. به نظرم کمتر از درگیری و افسردگی زمان جنگ جهانی خارج شده است و رفتار اجتماعی مردم مناسب و رو به رشد است. اما شاید تنها وجود تورمی که اخیراً در اونجا گزارش شده شاید کمی هزینه ها رو بالا ببره اما باز هم از خیلی جاها از اروپا مناسب و ارامش بخشه. حالا اینکه می فرمایید زبان می خواهد واسه اینکه من تو سایت دانشگاه تاتو خوندم قراره دولت استونی قانون وضع کنه بیشتر مردم به انگلیسی علاقه پیدا کنند یهنی یه جور زبان رسمیش کنند.

- در خصوص لتونی که دانشگاه صنعتی ریگا هم خوبه. شهریه اش که 2600 یورو بود سالیانه البته برای فوق لیسانسش. لیسانس رو نمیدونم اما مطمئناً زیاد نیست!!! روی این دانشگاه هم کار کن. برای سفارت لتونی فکر کنم مجارستان یا لهستان کارهای لتونی رو انجام می دهند. اما لهستان رو توصیه نمیکنم چون کلاً رو ویزا دانشجویی جدیداً حساس شده است!!!

- اینکه چرا بچه ها به ترکیه مراجعه میکنند!!! من تنها با یه نفر صحبت کردم و ایشون به دلیل اینکه خود کشور ذکر شده در ترکیه سفارت داشته و بهتر میشد اطلاعات ازشون گرفت و ویزا رو همچنین به اونجا مراجعه کرد. خب وقتی شما از شرایط ویزا و تشکیل پرونده در سفارت کشورهای دیگر در ایران مطمئن شدی خب همینجا اقدام کن چه کاریه ترکیه بری!!!

- حالا شما اگر مجوز ok بودن تحصیل در استونی یا لتونی رو از وزارت علوم گرفتی؟؟؟ اگر نظرشون مثبته شاید ما هم اومدیم!!!

ازاد اندیش باشید

Junior Member

دوستان سلام
    من توی مارچ برای داشنگاه تالین اپلای کرده بودم امروز از سیستم dreamapply یه ایمیل اومد واسم که :
    ENIC/NARIC decision was positive*
    این ینی چی؟
    ویرایش توسط farshad87 : April 25th, 2012 در ساعت 03:09 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad87 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من توی مارچ برای داشنگاه تالین اپلای کرده بودم امروز از سیستم dreamapply یه ایمیل اومد واسم که :
    ENIC/NARIC decision was positive*
    این ینی چی؟
    سلام، دوست عزیز تبریک میگم. با درخواستتون موافقت شده.

decision was positive یعنی که درخواست مثبت ارزیابی شده ----- ENIC NARIC هم سیستم درسی کشور های اروپایی هست......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)