صفحه 13 از 113 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام، دوست عزیز تبریک میگم. با درخواستتون موافقت شده.

decision was positive یعنی که درخواست مثبت ارزیابی شده ----- ENIC NARIC هم سیستم درسی کشور های اروپایی هست......
    ممنونم میلاد جان
    الان باید به نظرت فقط منتظر offer letter باشم یا ایمیلی چیزی باید بزنم واسشون؟

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad87 نمایش پست ها
    ممنونم میلاد جان
    الان باید به نظرت فقط منتظر offer letter باشم یا ایمیلی چیزی باید بزنم واسشون؟

خواهش میکنم،
    راسیتش معمولا باید نامه پذیرش رو به جای اون ایمیل میدادن بت، ولی حالا اگه عجله داری و ممکنه برا ویزاتو بقیه وسائل وقت کم بیاری ازشون بپرس با ایمیل که کی برام Official Later میفرستید؟ (همه دانشگاه های استونی خیلی خیلی خیلی خوب جواب ایمیل ها رو میده!)

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام دوستان
    دانشگاه فنی تالین مورد تایید وزارت علوم هست اما پس از اخذ آزمون یعنی 18 واحد امتحان داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه فنی تالین مورد تایید وزارت علوم هست اما پس از اخذ آزمون یعنی 18 واحد امتحان داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دروود.
    پس اگر اینطور باشه باید برای کشورهای مثل: لتونی، اسلوونی، رومانی و بلغارستان هم دانشگاههای خوبشون مورد تایید پس از اخد ازمون باشند. این 18 واحد ازمون یعنی چی؟؟ مگه شما از اونجا فارغ التحصیل میشید برای تایید مدرک یه ازمون جامع میدهید درسته؟ اگر قبول بشید که هیچ اگر نشید؟ یعنی اینهمه سال خوندن میره رو هوا!!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    پس اگر اینطور باشه باید برای کشورهای مثل: لتونی، اسلوونی، رومانی و بلغارستان هم دانشگاههای خوبشون مورد تایید پس از اخد ازمون باشند. این 18 واحد ازمون یعنی چی؟؟ مگه شما از اونجا فارغ التحصیل میشید برای تایید مدرک یه ازمون جامع میدهید درسته؟ اگر قبول بشید که هیچ اگر نشید؟ یعنی اینهمه سال خوندن میره رو هوا!!!
    من جزئیات بیشتر رو نپرسیدم چون وقتی گفت آزمون من دیگه بی خیال شدم ولی فکر می کنم همین طور که شما می گید باشه اول فارغ التحصیل میشیم بعدش برای تایید مدرک ازمون به آزمون می گیرن.

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

سلام ، IELTS عزیز یه سوالی دارم:

با توجه به اینکه الان یورو آزاد از 2650 رسیده به 2000 تومن، آیا به نظر خودت اگر مهم نباشه برا یکی (حالا خود من مثلا)، که بعد از اتمام درسش مدارکش تطبیق بخورد یا نه، آیا به نظر خودت از لحاظ مالی تحصیل و زندگی در استونی به نرخ آزاد اگر بخوایم بریم ارزشش رو دارد؟؟ کلا می ارزه اینجوری؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    سلام ، IELTS عزیز یه سوالی دارم:

با توجه به اینکه الان یورو آزاد از 2650 رسیده به 2000 تومن، آیا به نظر خودت اگر مهم نباشه برا یکی (حالا خود من مثلا)، که بعد از اتمام درسش مدارکش تطبیق بخورد یا نه، آیا به نظر خودت از لحاظ مالی تحصیل و زندگی در استونی به نرخ آزاد اگر بخوایم بریم ارزشش رو دارد؟؟ کلا می ارزه اینجوری؟
    ممنون
    دروود بر میلاد.
    به نظر خودم وزارت زیاد داره شلوغش میکنه، این دانشگاه خیلی مطرح نباشه کم هم نیست!!! با توجه به کاهش قیمت به نظرم که هنوز پایین تر هم میاد بهتره اگر قصدتون همینه که اونجا تحصیل کنید برای خرید یورو اقدام کنید. بنده در لینک زیر هزینه تهران رو نسبت به تالین بررسی کردم که هزینه تهران 30% بیشتر از تالین هست. در هزینه خانه که تهران 70% پیشی گرفته است. در هر حال اگر تورم تالین رو در نظر نگیریم برای زندگی دانشجویی بسیار مناسب هست. با توجه به این که در حوزه یورو هم قرار داره و پایه یه کشور خوب رو داره.
    تفاوت هزینه تهران و تالین

با سلام
    کسی از دانشگاه تارتو تونسته پذیرش بگیره؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a5403895 نمایش پست ها
    با سلام
    کسی از دانشگاه تارتو تونسته پذیرش بگیره؟
    من پذیرش گرفته بودم از این دانشگاه؛ کمی هم در این تاپیک صحبت شده بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    من پارسال از Tartu University برای فوق لیسانس نرم افزار بورس گرفته بودم؛ البته نرفتم.
    ولی در مجموع دانشگاه خوبی هست و در اروپا شناخته شده است.
    نسبتا ارزان هست؛ اما توجه داشته باشید که نرخ تورم بالایی دارد.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

آیا شما در استونی زندگی می کنید من و خانواده ام تصمیم گرفتیم به استونی مهاجرت کنیم می توانم از شما اطلاعات بیشتری بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)