صفحه 18 از 113 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط raaazieh نمایش پست ها
    مدرک اصل لیسانیم برای ثبت نام ارشد به دانشگاه تحویل دادم.برای اپلای و ترجمه باید اصل مدرکم باشه؟؟؟ دوستی که پذیرش گرفته باشه میتونه منو راهنمایی کنه؟؟؟؟
    میتونم مدرکم موقتا از دانشگاه پس بگیرم؟؟؟؟
    دوست عزيز
    مدرك موردنظر رو 2 يا 3 روز قرض بگيري و ببريد ترجمه...اگه هم نشد از دانشكاه يه گواهي اتمام تحصيلات بگيريد و اونو ترجمه كنيد و به دانشگاه تارتو اعلام كنيد كه اصل مدرك موقتا در اختيارتان نيست.
    کربلایم آرزوست...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط raaazieh نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برای دانشگاه تارتو اقدام کنم دوستانی که پذیرش گرفتن دقیقا راهنمایی میکنن که چه مدارکی باید ترجمه بشه؟؟؟
    میشه مرحله به مرحله راهنمایی کنن؟؟؟

میشه الان اقدام کرد بدون مدرک زبان؟قبول میکنن تا شروع ترم مدرک زبان رو ارائه بدیم؟؟؟؟
    سلام
    من تارتو نیستم اما خب همینو بگم که مدارک هر رشته با رشته دیگه فرق داره و ملاک عمل فقط وب سایت دانشگاهه....پس اینجا دنبال جواب نباشین.....بدون مدرک زبان هم اصلاً پرونده تون رو بررسی نمیکنن و منتظر می مونن تا اونم برسه و اگه از ددلاین بگذره می مونه برا سال دیگه...
    موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    مدرك موردنظر رو 2 يا 3 روز قرض بگيري و ببريد ترجمه...اگه هم نشد از دانشكاه يه گواهي اتمام تحصيلات بگيريد و اونو ترجمه كنيد و به دانشگاه تارتو اعلام كنيد كه اصل مدرك موقتا در اختيارتان نيست.
    سلام
    به نظر من با مدرک موقت و یا گواهی نشه چون عموماً دارالترجمه اصل مدرک رو می بره وزارت علوم تا اونا یه مهر بزنن پشت اش و بعد همراه اون می بره به وزارت امور خارجه برا تایید.....بازم برو از دارالترجمه بپرس ببین چی میگه...
    موفق باشی

Banned
    رشته و دانشگاه

سلام
    گاهی دوستان در مورد اعتبار دانشگاه Tallinn University of Technology از من می پرسن...ببینید دوستان من شخصاً قبل از اومدن به اینجا رفتم وزارت علوم پرسیدم.گفتن مورد تایید هست و فقط در نظر بگیر شاید برا محکم کاری (پس از اتمام تحصیلات و برگشت) نیاز باشه یه امتحان ازتون بگیرن که اونم چیز قطعی نیست.
    ضمناً اگه دانشگاه مورد تایید نباشه ارز دانشجویی رو تصویب نمیکنن درحالیکه همه ایرانی های اینجا(از جمله خودم) ارز دانشجویی رو گرفتیم. بازم برا اینکه خیالتون راحت بشه می تونین توی وزارت علوم (اونی که نزدیک خیابان سپهبد قرنی هستش...ببخشید آدرس دقیق اش یادم رفته) برین پیش خانوم بهزادی (امور مربوط به دانشجویان اروپای شمالی یا یه همچین اسمی) و بپرسین. آخرین شماره ای که من ازش دارم اینه : 7-88828051 داخلی 542
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    سلام
    من تارتو نیستم اما خب همینو بگم که مدارک هر رشته با رشته دیگه فرق داره و ملاک عمل فقط وب سایت دانشگاهه....پس اینجا دنبال جواب نباشین.....بدون مدرک زبان هم اصلاً پرونده تون رو بررسی نمیکنن و منتظر می مونن تا اونم برسه و اگه از ددلاین بگذره می مونه برا سال دیگه...
    موفق باشید
    دوست عزیز ممنون از شما
    2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من مدرک کاردانی رو چطور باید ارائه بدم؟؟ چون مدارک آموزشکده فنی تا جندین سال ارائه نمیشه و فقط مدرک موقت میدن .چطور ببرم برای ترجمه اگه اصل مدرکو ازم بخوان
    و اینکه آیا از دانشگاه تالین راضی هیتین؟؟؟
    هزنه زندگی شما که اونجا هستی دقیقا چقدر میشه

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

فقط یه چیز بدی که امسال هست این که application fee شده 100 یورو و با پست مدارک و ترجمه ی مدارک حدود 500هزار تومان اب میخوره!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام. من علی . ی سوالی از خدمتتون دارم : من دنبال هر راهی ام برای خروج چه بهتر تحصیلیه فعلا. اما دانشجوی کارشناسی بودم دولتی ، منابع طبیعی و چون علاقه نداشتم نیمه کاره رهاش کردم ولی کاردانیشا گرفتم. زبان در حد معمولی و ایلتس ندارم. ماکس سالی 5000 یورو با این اوضاع شاید بتونم در کل ...زندگی و درس...بدم. گویا لیتوانی و لتونی و استونی شهریه و زندگی میشه همین قدر. البته اسلونی و اسلواک هم خوبه اما شرایط ویزاشو نمیدونم. چون برای بچلر اقدام میکنیم و ضمنا دوره زبان راهم میخوام انجا باشم و ازم ایلتس نخوان البته شینگن. . ممنون میشم کمکم کنین . شما خودتون اروپا تشریف دارین ؟ راستی تیم ملی نوجوانان والیبالم دعوت شدم و رکورد دومیدانیم در حد حرفه ای از 5 ..6 تا کشور اروپایی بهتره. ممنونم بازهم. علی ... منون میشم اگر به میل ارسال پاسخ کنین.
    ویرایش توسط aida_11041 : February 7th, 2013 در ساعت 05:25 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

ببخشید واسه رشته های علوم انسانی چه دانشگاه هایی تو استونی هستند؟ ممنون

Banned

سلام. کسی میدونه تارتو هم مورد تایید وزارت علوم هست؟ بعد یه سوال دیگه؟ این بچه هایی که خدمت نرفتن و برای گرفتن ویزا باید از کشور خارج بشن، مثلا اونایی که میخوان برن آمریکا یا کانادا یا استونی ، باید چی کار کنن؟ نظام وظیفه اجازه میده از کشور بری بیرون برای گرفتن ویزا؟

ممنون

Junior Member

silver_sun من برای رشته ی mba از همنون دانشگاه پزیرش دارم ، می خواستم در مورد محیط استونی یا در مورد مردمش یکم اطلاعات بهم بدی ، اصلا راضی هستی یا نه ؟ در مورد موقعیت کاری توضیح بدی هم ممنون می شم ، من از دانشگاهای اسپانیا و پرتغال هم پزیرش دارم ، برای همین می خواستم تحقیقات کنم ، ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)