صفحه 24 از 113 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط arash4002 نمایش پست ها
    سلام بچه های
    کسی نمی دونه برای رشته environmental managment and clean product بورس میدن یا نه ؟ اصا بورسش چقدره و چه جوره؟
    با سپـــــــــــــــــــــــ ــــــــــاس
    سلام
    کدوم دانشگاه و در چه مقطع تحصیلی هستین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    سلام
    کدوم دانشگاه و در چه مقطع تحصیلی هستین؟
    دانشگاه tallinبرای master . گرفتن بورس ب سختی کشور های دیگه است؟
    مرســــــــــــی
    آینــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــده ‌ ای خواهم ساخـــــــــــــــــــــت که گذشته‌ ام جلویش زانو بزند

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash4002 نمایش پست ها
    دانشگاه tallinبرای master . گرفتن بورس ب سختی کشور های دیگه است؟
    مرســــــــــــی
    دوست عزیز دانشگاه تالین با دانشگاه تکنیکال تالین فرق داره ها!!!!!! دانشگاه تالین توی لیست وزارت علوم نیست!!! حالا من دنبال کلید اتتچ این میگردم که لیست دانشگاههای مورد تایید رو برا دوستان اتتچ کنم.

Banned
    رشته و دانشگاه

این هم لیست دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم که در 28 آبان 1392 بروز شده است. صفحه 11 فایل Pdf دانشگاههای استونی رو در رده دانشگاههای خوب نشون میده.
    شاد باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    این هم لیست دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم که در 28 آبان 1392 بروز شده است. صفحه 11 فایل Pdf دانشگاههای استونی رو در رده دانشگاههای خوب نشون میده.
    شاد باشید
    آقا دستت درد نکنه
    راستی من میخوام واسه رشته M.Sc. Materials and Processes of Sustainable Energetics اقدام کنم. حداقل نمره Ielts که 5.5 زده تو سایت دانشگاه، حداقل معدل چند هست واسه این رشته؟
    هر بحران ممکن است در جهت مثبت یا منفی حرکت کند، این وظیفه شماست که بحران را به موفقیت تبدیل کنید.

"کیم ووچونگ"

Member
    رشته و دانشگاه

من دیشب شرایط کلی (حداقل معدل، رشته لیسانس، حداقل نمره زبان و ...) رو واسه رشته M.Sc. Materials and Processes of Sustainable Energetics از دانشگاه تکنیکال تالین پرسیدم جوابشون رو اینجا میذارم شاید به درد بخوره.
    کلا منظورشون اینه که اگه معدل 15 به پایین هم باشه به شرط اینکه نمره کسب شده در دروس ریاضی، شیمی، ترمودینامیک، فیزیک و ... خوب باشه، پذیرش آسون تر میشه، درسته؟
    فقط یه سوال، منظورش از کمتر از 51 درصد چیه؟ یعنی 15 به پایین؟

Dear Sir,

Thank you for your letter.
    To apply for the Master´s programme in Materials and Processes of Sustainable Energetics a Bachelor degree in Natural Science or in Engineering is required.
    Regarding the average grade. As a rule Tallinn Tech does not accept students with results lower than 51%. However, once your documents have arrived then they will firstly be send to Estonian ENIC/NARIC Center (facilitating the true and fair recognition of education obtained abroad) and only after the evaluation is positiive a faculty will assess them. Since this programme requires very good skills in subjects such as mathematics, chemistry, physics, thermodynamics, etc then these are also the basic criteria for which the faculty focuses on. This means that if your overall average grade is moderate, but have good results in the previously mentioned subjects then you are welcome to apply.

New admission periood for 2014 starts on the 1st of January.
    To apply for studies in Tallinn University of Technology the first step is to fill in the DreamApply online www.estonia.dreamapply.com , then print it on paper and send signed application form to us together with the following documents listed below:
    1. Notarized/attested copy of diploma of Bachelor's degree in the original language
    2. Notarized/attested copy of diploma of Bachelor's degree translated to English OR diploma suplement
    3. Notarized/attested copy of Bachelor's studies academic transcripts in the original language
    4. Notarized/attested copy of Bachelor's studies academic transcripts translated to English OR diploma supplement

In addition you also need :
    • copies of the identification pages of passport
    • 1 passport size photo
    • receipt of application fee- €100 for Master’s applicant (Application fee is non-refundable)
    • non-native English speakers are requested to present a copy of TOEFL/IELTS/PTE Academic/Cambridge English test score report.
    - The score of the TOEFL iBT test should be at least 70. Tallinn University of Technology TOEFL code: 8665
    - Requested IELTS score: 5,5 or above
    - FCE (First Certificate in English): C
    CAE/CPE (CAE=Cambridge Certificate of Advanced English/CPE=Cambridge Certificate of Proficiency in English) C
    - Pearson Test of English Academic (PTE A) total score: 46 or above

You do not have to present English test only if your previous studies have been fully in English and it is marked on your diploma or transcript or you send a certificate from the school which confirms that your studies have been fully in English language (for language of instruction an additional skype interview will be conducted)
    I also recommend that you visit our website for the country specific requirements
    http://www.ttu.ee/studying/masters/c..._requirements/

For any further questions, please do not hesitate to contact us again.

Best regards
    هر بحران ممکن است در جهت مثبت یا منفی حرکت کند، این وظیفه شماست که بحران را به موفقیت تبدیل کنید.

"کیم ووچونگ"

بخشید من یک راهنمایی ازتون می خواستم چند سوال داشتم ممنون می شم کمکم کنید
    1)من می خوام برای دانشگاه تکنیکال تالین رشته ی Design and Engineering اقدام کنم اما لیسانسم رشته معماریه امکان این هست که مستر این رشته رو بخونم؟
    2)نمزه ایلتس که گفته شد ماله همه ی رشته هاست(.و الزامیه)
    3)من دیدم تو سایت که کشور هایی که جز اتحادیه اروپا نیستند ددلاینشون 1may دروسته؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    1)من می خوام برای دانشگاه تکنیکال تالین رشته ی Design and Engineering اقدام کنم اما لیسانسم رشته معماریه امکان این هست که مستر این رشته رو بخونم؟
    3)من دیدم تو سایت که کشور هایی که جز اتحادیه اروپا نیستند ددلاینشون 1may دروسته؟
    1- فکر کنم بتونید با لیسانس معماری اقدام کنید، چون Design جزو دیسیپلین هاش هست. ولی میتونید این سوالتون رو از study@ttu.ee بپرسید.
    2- بله نمره حداقل آیلتس واسه همه رشته های مستر 5.5 هست.
    3- بله ددلاین 1May 2014 یعنی 11 اردیبهشت 1392 هست.

"کیم ووچونگ"

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها

سلام
    دوست عزیز....دقیقاً نمی دونم ولی شاید هم قبول نکنن چون این رشته ربطی به معماری نداره و بیشتر روی حل مساله کار میکنن و کار گرافیکی چندانی ندارن ....بهتره ایمیل بزنی و از international study center بپرسی. زبان برای تحصیل در دانشگاه انگلیسی زبان الزامی هستش. حالا منظور شما چیه که برای همه رشته هاست!!!!! مثلاً می خوای بیای اینجا و فارسی تحصیل کنی؟؟؟؟ معلومه که مدرک زبان رو از همه می خوان...مگر اینکه مقطع تحصیلی قبیلت انگلیسی بوده باشه..... اون ددلاین برا اینه که داخل اتحادیه مدارک راحت تر ارزیابی میشه و زمان کمتری میبره و ددلاین رو برا اروپایی ها کمی دیرتر نوشتن.
    شاد باشی

نه منظورم فارسی خوندن نبود گفتم شاید بعضی از رشته ها ایلتس بالاتری بخواد میل زدم پرسیدم اما گفتین که حل مساله داره منظورتون اینه بیشتر حالت ریاضی و محاسبات داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)