صفحه 29 از 113 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط donchicho نمایش پست ها
    silver_sun60عزیز سلام
    ممنون میشم سئوالات منو جواب بدی
    اول اینکه من لیسانس برق هستم و علاقه مندیم برای ادامه تحصیل مستر انرژی های نو هستش آیا همچین رشته ای رو با گرایش نزدیک به برق سراغ دارید تو استونی؟ و دوم اینکه متاهل هستم آیا برای گرفتن ویزای دانشجویی مثل بعضی کشور ها مثلا نروژ دچار مشکل میشم یا مثل فنلاند راحت ویزا میدن؟
    بازم ممنونم ازت
    دانشگاه فني تالين به همراه دانشگاه تارتو اين رشته رو ارائه ميدن.اما خيلي مايل به برق نيست.بيشتر مواد و اين رشته ها ميخوره.حالا ميخواي برو وب سايت دانشگاه رو نگاه كن
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

من رشته ام نفته و میخوام بدونم که تو استونی همچین رشته هایی ام داریم؟من نفت حفاری و استخراج هستم!گرایش های دیگر نفت مثل مخزن و بهره برداری هم میتونم اقدام کنم!
    من دانشگاه های استونی رو گشتم ولی همچین رشته هایی پیدا نکردم!!!
    help me
    ویرایش توسط saeedfeatsaeed : March 9th, 2014 در ساعت 01:05 PM

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfeatsaeed نمایش پست ها
    من رشته ام نفته و میخوام بدونم که تو استونی همچین رشته هایی ام داریم؟من نفت حفاری و استخراج هستم!گرایش های دیگر نفت مثل مخزن و بهره برداری هم میتونم اقدام کنم!
    help me
    سلام دوست عزیز. متاسفانه مستقیما برای رشته مورد نظرت چیز خاصی یافت نکردم٬ با اینحال چند تا رشته بت معرفی میکنم شاید بدردت بخورد:
    1: INDUSTRIAL ENGINEERING AND MANAGEMENT
    2: ENVIRONMENTAL MANAGEMENT AND CLEANER PRODUCTION
    3: MATERIALS AND PROCESSES OF SUSTAINABLE ENERGETICS
    سربلند و پایدار باشید
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

بچه ها کسی می دونه تالین تو پذیرش سخت گیر تره یا تارتو ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

هزینه تحصیل در اکثر رشته ها رایگان هستش بهمراه حقوق ماهانه. مخصوصا در رشته های مرتبط با IT

جفتشون قانون یکسان دارند بستگی به رقبل داره

بله جدیدا سفارت فنلاند ویزای سه ماهه میده که بیای استونی کارت اقامت رو بگیری.
    ویرایش توسط hatefrad : January 29th, 2015 در ساعت 03:00 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

نقل قول نوشته اصلی توسط sal نمایش پست ها
    یه چیزی که برای من خیلی مهمه اینه که بعد از اینکه ارشدم تموم شد بتونم تو این کشور بمونم و کار کنم تا زمانی که بتونم شهروند اون کشور بشم. میشه بگی شرایط citizenship استونی چیه؟

ممنون
    تو ارشد اکثر رشته ها فاند دارن من نمیدون که چطور میگین از فاند خبری نیست. ارزونه مخصوصا تالین بعضی مواقع ارزونتراز تارتو هستش و شانس کار پیدا کردن مخصوص برا رشتهایی مثل کامپیوتر و حوزه مربوطه و الکترونیک خیلی سخت نیست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط donchicho نمایش پست ها
    silver_sun60عزیز سلام
    ممنون میشم سئوالات منو جواب بدی
    اول اینکه من لیسانس برق هستم و علاقه مندیم برای ادامه تحصیل مستر انرژی های نو هستش آیا همچین رشته ای رو با گرایش نزدیک به برق سراغ دارید تو استونی؟ و دوم اینکه متاهل هستم آیا برای گرفتن ویزای دانشجویی مثل بعضی کشور ها مثلا نروژ دچار مشکل میشم یا مثل فنلاند راحت ویزا میدن؟
    بازم ممنونم ازت

همونطور که یکی از ذوستان گفت این رشته انؤزی های نو بیشتر به مواد مربوطه تا به رشته برق.... به نظرم بهتره همون برق رو ادامه بدین. در مورد تاهل من اطلاع زیادی ندارم ولی یکی از بچه ها میگفت که دانشجوی مستر هم می تونه برای همسرش ویزا بگیره و البته زوجی هم داشتیم که البته هر دو دانشجوی مستر بودن!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfeatsaeed نمایش پست ها
    help me
    این کشور نفت نداره که رشته مرتبط با اون داشته باشه!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

نقل قول نوشته اصلی توسط arash4002 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیزم من بعید بدونم استــــــــــــــــــــــ ـــــــونی بالای 15 بخواد!!!! فکر کنم منظورش بالای 51% از 20 باشه که میشه معدل بالای 10.2!!!
    دوست عزیز منظور این نوشته اینکه تو همه درسها بالای 51 درصد بگیری ولی معدلت معمولی یا همون 70 درصد باشه. چون پارسال یه بنده خدایی رو با معدل 13.44 کارشناسی و 15.5 کاردانی رد کردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mf1987ir نمایش پست ها
    دوست عزیز منظور این نوشته اینکه تو همه درسها بالای 51 درصد بگیری ولی معدلت معمولی یا همون 70 درصد باشه. چون پارسال یه بنده خدایی رو با معدل 13.44 کارشناسی و 15.5 کاردانی رد کردن.
    سلام سیلور جان دو تا سوال اول اینکه اگه مثلا توی 1 درس نمره ده داشته باشیم شرایط چطوره؟ کلا رد می کنن؟بعد من رشتم کامپیوتر هست دانشگاه ازاد درس خوندم ...با ریزنمرات تا ترم اخر می تونم اقدام کنم؟ معدلم هم تا ترم اخر 17 هست...به نظرتون شانسی برای قبولی دارم؟ ممنون میشم پاسخ بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)