صفحه 3 از 113 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa1982 نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه رشته هایی که مشترک بین دانشگاه تالین و تارتو برگزار میشه چه فرقی میکنه؟
    در کل این رشته ها مشکل ساز نمیشند.
    ممنون
    اگر منظورتون رشته software engineering هست؛ مهر هر دو دانشگاه روی مدرک تون می خوره
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

منظور من این رشته بود: materials and process of sustainable energetic بود
    ولی به هرحال فرق که نداره درسته؟
    رشته هایی که مشترک هستند مهر هر2 دانشگاه رو میخوره؟
    ولی این دو دانشگاه که از لحاظ رنک باهم فرق دارند، و رشته مربوط به یه دانشگاه خاصه که بعضی کورسها تو اون یکی دانشگاه برگزار میشه
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

ApplyAbroad Veteran

The international Master`s program in Software Engineering aims at providing students with advanced software engineering and management skills, as well as specialized skills in two major application domains: enterprise systems and embedded real-time systems. The Master´s program is jointly delivered by the two largest public universities in Estonia – University of Tartu and Tallinn University of Technology. Upon successful completion of the program, students will receive a joint degree signed by both universities.

Application deadline:

EU applicants – June 1
    non-EU applicants – April 15
    Tuition fees and scholarships:
    All students admitted in 2010 will receive a full tuition-waiver scholarship for the two years of the program. In addition, top-ranked applicants will be offered a stipend for living expenses of approximately EUR 2600 euro per year.

Tuition fees and scholarships:
    The program fee is 3300/year and covers tuition, essential study materials, supervision and advice for thesis preparation. All students admitted in 2010/2011 will automatically
    receive a scholarship covering full tuition for 2 years of the program. Additionally, a stipend of 2550 per year will be granted to some students based on academic merit.

Address for inquiries:
    Prof. Marlon Dumas, Program Manager
    Institute of Computer Science
    University of Tartu
    J.Liivi 2, 50409 Tartu, Estonia
    marlon.dumas@ut.ee
    or
    International Student Service
    University of Tartu
    Ülikooli 18, 50090 Tartu, Estonia
    Telephone +372 737 6109
    Fax +372 737 5153
    studyinfo@ut.ee

For more information see: http://www.ut.ee/433745

Tentative Application Deadline : 15 April 2010

سلام
    در جواب به سوالی که آیا کسی از استونی پذیرش گرفته یا نه، من گرفتم. اگه سوالی داشتید از من میتونید بپرسید. استونی کشور کوچک و قشنگیه. بدیش اینه که هواش زمستونا خیلی سرد هست. و اینکه تقریبا از fund خبری نیست! ولی زندگی خیلی ارزونتر از کشورای اروپاییه!

با سلام
    دوستان شهريه دانشگا ههاي استوني اينطور كه من چك كردم نسبت به خيلي از كشورا خيلي بالاس فك كنم ميشه گزينه هاي بهتري پيدا كرد

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    در رشته کامپیوتر؛ با اینکه شهریه در سایت نوشته ولی از کسی شهریه نمی گیره و به درصدی از قبولی ها هزینه زندگی رو هم میده.
    میشه لینک صفحه رو بدین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    ممنونم سلیمان جان

منظورم شما نبودید دوست عزیزم... کلی گفتم. حالا به زودی تاپیکی راجع به تحصیل در رومانی میزنم که شرایطش خیلی خوبه برای سطح متوسط جامعه و با مقایسه با استونی و سایر کشور ها به گزینه های بهتری دست پیدا کنند

ممنونم از نظر شما

توی این تاپیک خیلی نسبت به استونی کم لطفی شده.
    متاسفانه استونی بین ایرانی ها اصلا شناخته شده نیست
    ولی استونی به هیچ عنوان کشور خیلی معمولی نیست , میتونم بگم واقعا کشور خوبیه.
    در ضمن از کشورهایی مثل بلاروس , ارمنستان , هند , مالزی , گرجستان خیلی خیلی خیلی بهتره و اصلا قابل مقایسه نیست و حتی از ترکیه و رومانی هم سر تره.
    در ضمن همون طور که یکی از دوستان توی همین تاپیک گفت , استونی واقعا کشور خیلی قشنگیه , من یک دوست استونیایی دارم که برام عکس های اونجا رو فرستاد و همچنین یکی از دوستام هم سال پیش رفته بود استونی و واقعا از استونی خیلی تعریف میکرد و ایشون هم برای عکس آورده بود که واقعا انگشت به دهن موندم
    البته به قول دوستان گزینه های خیلی بهتری هم وجود داره ولی خب باید این رو هم در نظر بگیرید که همین گزینه از خیلی از گزینه های دیگه بهتره.

من چند تا سوال دارم :

1. هزینه ی تحصیل در استونی نسبت به آلمان پایین تره ؟
    2. هزینه ی زندگی , خوراک و ... چطور ؟
    3. زبان تدریس انگلیسی هست ؟ (دانشگاه تالین)
    4. ویزا برای ایرانی ها چطوره ؟

لطفا اگر اطلاعات دیگه ای هم دارین کمک کنید. میخوام با آلمان مقایسه اش کنم (از نظر قیمت) , من واقعا از استونی خیلی تعریف شنیدم و واقعا جزو کشور های خوب اروپایی هم هست.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    من چند تا سوال دارم :

1. هزینه ی تحصیل در استونی نسبت به آلمان پایین تره ؟
    2. هزینه ی زندگی , خوراک و ... چطور ؟
    3. زبان تدریس انگلیسی هست ؟ (دانشگاه تالین)
    4. ویزا برای ایرانی ها چطوره ؟

لطفا اگر اطلاعات دیگه ای هم دارین کمک کنید. میخوام با آلمان مقایسه اش کنم (از نظر قیمت) , من واقعا از استونی خیلی تعریف شنیدم و واقعا جزو کشور های خوب اروپایی هم هست.
    1. تا اونجاییکه من شنیدم پایین تر هست
    2. این مساله برای خوراک نیز صادق است
    3. بستگی به رشته داره؛ باید در وب سایت دانشگاه و رشته مورد نظر بررسی کنید
    4. از طریق ترکیه می توانید ویزا بگیرید.

این مساله رو در نظر داشته بباشید که اگر مشکل مالی ندارید آلمان صد در صد گزینه بهتری است چون امکان پیدا کردن کار نیز در آن بیشتر است.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshv نمایش پست ها
    سلام
    در جواب به سوالی که آیا کسی از استونی پذیرش گرفته یا نه، من گرفتم. اگه سوالی داشتید از من میتونید بپرسید. استونی کشور کوچک و قشنگیه. بدیش اینه که هواش زمستونا خیلی سرد هست. و اینکه تقریبا از fund خبری نیست! ولی زندگی خیلی ارزونتر از کشورای اروپاییه!
    فاند بستگی به رشته داره
    من از استونی ؛ دانشگاه Tartu فاند گرفتم؛ گرچه در نهایت نرفتم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    كساني كه مشكل خدمت دارن مي تونن براي استوني اقدام كنن؟ وضعيت دادن اقامت دائم چطوره اونجا
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)